Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápí ma » Prípravky na nervovú sústavu » Léky na stres a úzkost » Prípravky na pamäť a koncentráciu

Prípravky na pamäť a koncentráciu

Mozog je bez pochyby najdôležitejším nástrojom ľudského tela. Ako každý iný sval i mozog potrebuje nielen pravidelné cvičenie, ale hlavne kvalitnú výživu pre perfektné fungovanie a schopnosť byť stále v strehu. Veľkú starostlivosť si zaslúži tiež neskutočne veľké oddelenie s pamäťou, ktoré uchováva v podstate celú osobnosť človeka s celou jeho minulosťou.

Mocná príroda i farmácia

  • Veľmi obľúbené a hlavne skúsenosťami overené prípravky pre podporu mysli pochádzajú prirodzene z lona matky prírody. Rastliny ginkgo biloba (zaobstarať ju je možné tiež vo forme bylinného čaja Apotheke), pupalka či koreň ženšenu bývajú najčastejšie doporučované ako doplnok stravy pre povzbudenie mozgovej činnosti, zlepšenie pamäte a v prípade ženšenu i ako celkový životabudič spojovaný s dlhovekosťou u niektorých ázijských národov.
  • Vedľa rastlinných produktov si svoju pozíciu udržuje naprieč celými generáciami tiež rybí tuk. Našťastie už nie je potreba prehĺtať ho s nechuťou po lyžiciach (i keď rybí olej Omega3 je zbavený charakterictického zápachu rýb), teraz je bezpečne uzatvorený v malých gélových kapsliach, ktoré hravo skĺznu do krku. Olej z rýb obsahuje účinné Omega 3 nenasýtené mastné kyseliny podporujúce telesný i duševný vývoj, posilnenie srdca, ostrieži zrak a mozog fungujúci ako dobre premazaný hodinový stroj.
  • Pre pamätníkov, ktorým hlava už neslúži tak ako prv, je v ponuke nejeden doplnok stravy schopný okamžitého povzbudenia mysli. Pre extra silný a rychlý účinok je možné vybrať si medzi kvalitnými, voľne predajnými liekmi, akými sú napríklad Geratam alebo Tanakan.

O celkovú psychickú pohodu sa postarajú preslávené Bachove kvetové esencie, u ktorých je možné vyberať zo širokej škály zmesí ponúkaných vo forme kvapiek alebo spreja.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám