Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Prípravky na diétu a chudnutie » Osobné váhy

Osobné váhy

Dnešné váhy majú moderný design a nikdy vám nebudú klamať o tom, či ste zase pribrali alebo nie. Nebojte sa svojej osobné váhy a neschovávejte ju niekde v kúte alebo pod skriňou, naopak pekne si ju dajte niekam, kde ju budete stretávať každý deň. Veď môže byť skvelým pomocníkom na vašej ceste k zdravšiemu životnému štýlu.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Osobné váhy - detailný popis

Pokiaľ hľadáte klasickú osobnú váhu, skúste si vybrať analógovú, napríklad osobnú váhu tradičného talianskeho výrobcu Laica PS2002, ktorá sa môže chváliť nadčasovým designom a veľkým, ľahko čitateľným ciferníkom.

Pre tých, ktorí to s chudnutím myslia naozaj vážne, máme osobné fitness váhy s mnohými funkciami. Tieto váhy s meraním tuku, vody a svalstva budú vaším chytrým pomocníkom, ktorý si vie zapamätať niekoľko osôb, vážiť v rôznych jednotkách a mnoho ďalších užitočných vychytávok. Z tejto kategórie vám doporučujeme napríklad osobnú váhu Sencor.

V Mojejlekárni.sk nájdete i špeciálne váhy:

  • Chcete mať prehľad o tom, ako priberá na váhe vaše bábätko? Potom vám doporučujeme elektronickú detskú váhu Laica, ktorá presne a bezpečne zváži i to najneposednejšie dieťa.
  • Pokiaľ potrebujete niečo zvážit naozaj precízne, máme pre vás v ponuke extra presnú váhu Laica typ BX9310, ktorá váži s presnosťou na 0,05g.
  • A samozrejme nezabúdajme ani na gazdinky, ktoré sa zaiste neobídu bez kuchynskej váhy, ktorá im pomôže upiecť a uvariť mnoho dobrôt.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam