Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápí ma » Prípravky na odvykanie fajčenia

Prípravky na odvykanie fajčenia

Skoncujte raz a navždy so svojim príšerným zlozvykom, zbavte sa závislosti na fajčení na stálo. Vďaka prípravkom, ktoré pomáhajú liečiť závislosť na nikotíne, bude vaše telo opäť zdravé a vy sa konečne budete cítit slobodne.

Lieky na odvykanie cigariet vám pomôžu zbaviť sa závislosti na tabaku tým, že zmiernia túžbu vašeho organizmu po nikotíne a znížia nepríjemné abstinenčné príznaky. Prípravky k odvykaniu fajčenia dodávajú do tela nízke množstvo nikotínu v čistej forme a na rozdiel od cigariet nepôsobia telu žiadnu zdravotnú újmu a nepoškodzujú pľúca.

Odvykací proces býva náročný, ale s pomocou vhodných produktov sa dá postupne zvládnuť. Vďaka šetrným odvykacím prostriedkom sa nemusíte bát, že by ste pribrali na váhe. Závislosti na fajčení sa síce nezbavíte cez noc, ale môžete si byť istý, že pri vhodnej odvykacej kúre sa jej zbavíte nadobro.

V našej širokej ponuke nájdete veľké množstvo produktov, ktoré vám pomôžu skoncovať s vašim zlozvykom. Môžete skúsiť náplaste, žuvačky a spreje s obsahom nikotínu, ktoré vám pomôžu získať späť zdravé telo.

Nikotínové náplaste alebo žuvačky?

Nikotínové náplaste sú naozaj decentné a takmer neviditeľné, takže sa za ne nebudete musieť vôbec hanbiť. Vašemu telu dodajú malé množstvo nikotínu a potlačia tak vašu túžbu po cigarete. Na výber máte zo značiek Nicorette a Niquitin Clear.

Žuvačky z nikotínu sa vďaka svojej mini veľkosti vojdú do každej kabelky a môžete ich konzumovať kedykoľvek, keď máte práve chuť na cigaretu. Namiesto pravidelnej cigarety si vždy dajte radšej žuvačku, ktorá dodá vašemu telu primeranú dávku nikotínu a zníži vašu chuť na zdraviu nebezpečné cigarety. Pre zvýšenie účinku žuvajte radšej pomaly, pozvoľna a s prestávkami, žuvačku chvíľu ponechajte v ústach a potom pokračujte.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam