Podrobné informácie

Odsávačka hlienov k odsávaniu sekrétu z nosnej dutiny dojčiat a batolat. Šetrná k Vášmu bábätku. Neobsahuje žiadne sklenené časti.

Informácie o produkte

Výrobca: GAMA GROUP a.s.
Značka: GAMA GROUP
Kód výrobku: 9056
Kód EAN: 8593540401120
Držiteľ rozhodnutia: GAMA GROUP a.s.

K odsávanie sekrétu z nosnej dutiny dojčiat a batoliat. Nepostrádateľný pomocník každej mamičky dojčatá alebo batoľaťa. Nádcha predstavuje pre dojčatá veľmi nepríjemné ochorenie. Malé dieťa nie je schopné dýchať ústami, upchatý noštek znemožňuje dojčenia a rušia pokojný spánok. V nose nahromadené hlieny navyše predstavujú živnú pôdu pre množenie baktérií, ktoré môžu spôsobiť závažnejšie ochorenia ako je napríklad zápal stredného ucha. Preto je nevyhnutné pravidelné a dôkladné odsávanie, ktoré týmto problémom pomáha predchádzať. Odsávačka sa skladá z transparentnej nádobky s viečkom a obsahom 20 ml, hadičky so zaobleným koncom a hadičky s náustkom.

Popis:

  • transparentné nádobka s viečkom - 20 ml
  • hadička PVC 3,0 / 4,2 mm - odsávacie - ukončená náustkom
  • hadička PVC 3,0 / 4,2 mm - zavádzacie - zaoblený koniec Výrobok je vyrobený zo špeciálneho nelámavého plastu. Odsaté hlieny sa zachytia v priehľadnej banke z hladkého, ľahko umývateľného plastu. Otvor nástavca sa nezanáša a celú odsávačku možno vyčistiť veľmi ľahko opláchnutím horúcou vodou. Nedochádza ku kontaktu s matkinými ústami, podstatne sa znižuje riziko vzájomnej infekcie.

Recenzie (1)

Recenzie produktu Odsávačka hlienov pre kojencov OH 0

Pridať recenziu produktu

(4) (3)

100 %

Výborná a nepostrádateľná :-)

Diskusia

Diskusia k produktu Odsávačka hlienov pre kojencov OH 0

Pridať nový príspevok do diskusie