Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Nápoje » Nápoje » Ochutené vody

Ochutené vody

Dodržiavanie pitného režimu je dôležité nielen pre dospelých, ale i pre našich najmenších. Lenže to sa niekedy stáva dosť ťažkým orieškom, zvlášť v letných mesiacoch, v ktorých deti stále niekde poletujú a tím sa nároky na dostatočný príjem tekutín ešte zvyšujú.

A deti nám predsa nebudú piť všetko. Uspokojiť ich maškrtné jazýčky a pritom pre ich telo urobiť niečo prospešného, by sa dalo prirovnať k zloženiu Rubikovej kocky.

Riešenie však nie je ďaleko. KUBÍK ako nápoj bez syntetických farbív a konzervačných látok, vyrobený z koncentrátov ovocia a mrkvy, doplnený o vitamíny A, C a E, zaistí nielen pre vaše deti ten správny prísun tekutín a navyše zdraviu prospešných látok. Špeciálnu chuť, ktorú si deti zamilujú, možno nájsť v našom výrobku KUBÍK JAHODA.

Pre trochu náročnejších labužníkov vyrastajúcich v dnešnej dobe plnej Coca-Coly a hamburgerov, môže priniesť uspokojenie FIGO COLA, ktorá nielenže chutí ako americký nápoj, ale obsahuje i vitamíny a ovocné šťavy.

Fľašky sú anatomicky tvarované a prispôsobené malým detským rukám a kvalitu ich obsahu môžu navyše oceniť nielen deti, určené sú i pre dospelých.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • KUBÍK Play mrkev malina limetka 0.4l

  KUBÍK Play mrkev malina limetka 0.4l

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Kubík připravil novou řadu dětských nápojů Kubík Play. Tyto nápoje jsou baleny v praktické PET obalu speciální technologií Top Aseptic, která zaručuje, že nápoje neobsahují žádné konzervační látky ani umělá barviva. Speciální membrána v obalu a nízká teplota při plnění výrobku zaručuje jeho výbornou přírodní chuť a vysokou kvalitu. Nápoje Kubík Play jsou unikátní ve své kategorii, představují totiž jediný dětský nápoj v balení PET bez konzervantu a umělých barviv. Kubík mrkev, malina, limetka je mrkvovo-ovocný nápoj vyrobený z koncentrátů mrkve a několika druhů ovoce, obohacený vitamíny A, C, E, pasterizovaný, přirozeně kalný. Podíl zeleninovo-ovocné složky: 20%. Před otevřením protřepat, po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

  0,58 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam