Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Nápoje pre deti » Vody pre deti » Ochutené vody pre deti

Ochutené vody pre deti

Dodržiavanie pitného režimu je dôležité nielen pre dospelých, ale i pre našich najmenších. Lenže to sa niekedy stáva dosť ťažkým orieškom, zvlášť v letných mesiacoch, v ktorých deti stále niekde poletujú a tím sa nároky na dostatočný príjem tekutín ešte zvyšujú.

A deti nám predsa nebudú piť všetko. Uspokojiť ich maškrtné jazýčky a pritom pre ich telo urobiť niečo prospešného, by sa dalo prirovnať k zloženiu Rubikovej kocky.

Riešenie však nie je ďaleko. KUBÍK ako nápoj bez syntetických farbív a konzervačných látok, vyrobený z koncentrátov ovocia a mrkvy, doplnený o vitamíny A, C a E, zaistí nielen pre vaše deti ten správny prísun tekutín a navyše zdraviu prospešných látok. Špeciálnu chuť, ktorú si deti zamilujú, možno nájsť v našom výrobku KUBÍK JAHODA.

Pre trochu náročnejších labužníkov vyrastajúcich v dnešnej dobe plnej Coca-Coly a hamburgerov, môže priniesť uspokojenie FIGO COLA, ktorá nielenže chutí ako americký nápoj, ale obsahuje i vitamíny a ovocné šťavy.

Fľašky sú anatomicky tvarované a prispôsobené malým detským rukám a kvalitu ich obsahu môžu navyše oceniť nielen deti, určené sú i pre dospelých.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

  • KUBÍK Play mrkva malina limetka 0.4l

    skladom

    Osviežujúci nápoj určený nielen pre deti. Bez syntetických farbív a konzervačných látok. Balené unikátnou technológiou TOP ASEPTIC v plastovom obale.

    0,60 €

    0,60

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám