Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby do domácnosti a na upratovanie » Chovateľské potreby » Oblečenie pre psov

Oblečenie pre psov

Chcete urobiť niečo pre svojho domáceho maznáčika? Máte psíka či sučku veľkého plemena? Na veľkosti nezáleží! Vyberte si u nás oblečenie pre svojho zvieracieho priateľa akejkoľvek veľkosti.

Napríklad taká doba hárania vašej sučky nemusí byť doma práve vítanou skutočnosťou. To však hravo vyriešia nohavičky-plienky, ktoré pomôžu komplikácie spojené s touto záležitosťou vyriešiť.

Nepriazeň počasia môže byť nepríjemná nie len pre vás, trpieť môžu i psi. Nie nadarmo sa hovorí, že do takého počasia by ani psa von nevyhnal. Ochráňte v týchto neprívetivých dňoch svojich maznáčikov výberom vhodného oblečenia. Praktické pláštenky nie len že uchránia psíkov pred dažďom, ušetrí vám namáhavé vysúšanie psej srsti po príchode domov z prechádzky. Stačí si vybrať vhodnú veľkosť.

Zimné oblečenia pre psy sa poslednou dobou stávajú veľkou módnou záležitosťou, prečo nevybaviť šatník i Vášmu štvornohému priateľovi? K výberu máte od tých lacnejších až po luxusné oblečenia pre malé, väčšie i veľké psy. Nie len že poskytnú potrebné teplo a ochranu, ale i módny vzhľad.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam