Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka pre deti » Počiatočné mlieka pre deti

Nutrilon Human Milk Fortifier 50x2.2g

Kód výrobku: 440695

Nutrilon Human Milk Fortifier je prídavok do materského mlieka, ktorý slúži na pokrytie výživových potrieb nedonosených dojčiat.

Viac informácií

23,79 €

Skladom zajtra

Pozajtra odosielame, u vás v stredu 29. 1.

Pozajtra odosielame, u vás v stredu 29. 1.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Nutrilon Human Milk Fortifier 50x2.2g

Nutrilon Human Milk Fortifier je prídavok do materského mlieka, ktorý slúži na pokrytie výživových potrieb nedonosených dojčiat.

Nutrilon Human Milk Fortifier je zmes hydrolyzovanej mliečnej bielkoviny, sacharidov, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov bez prídavku tuku. Slúži na pokrytie výživových potrieb nedonosených dojčiat a detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou. Prípravok sa pridáva do mlieka matky novorodenca alebo do materského mlieka z "mliečnej banky" s cieľom poskytnúť novorodencovi dostatok živín. Nutrilon Human Milk Fortifier je možné používať iba pod lekárskym dohľadom. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy, lebo je nutrične nekompletná. Obsahuje laktózu.


Ako ho používať?


Presné dávkovanie a objem jednotlivých dávok výživy určí vždy lekár podľa individuálnych potrieb a zdravotného stavu dojčaťa. Základné dávkovanie je jeden sáčok (2,2 g) rozpustený v 50 ml teplého materského mlieka. Jeden sáčok 2,2 g je 33 kJ (8 kcal).

Vždy najprv dôkladne umyte všetko, čo budete používať na podávanie výživy a vysterilizujte cumlík a fľaštičku 10-minútovým varom vo vode. Na prípravu použite mlieko matky novorodenca alebo materské mlieko z "mliečnej banky". Mlieko môžete ohriať priamo vo fľaštičke a nechať vychladnúť na príslušnú teplotu. Obsah vrecka Nutrilon Human Milk Fortifier pridajte do materského mlieka a dôkladne pretrepte (30 - 60 sekúnd). Nasaďte na fľašu sterilný cumlík. Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte. Nedopitú dávku mlieka zlikvidujte, dieťaťu už znova nepodávajte! Cumlík a fľaštičku ihneď po použití vyčistite a sáčok vyhoďte.

Ďalej by Vás mohlo zaujímať, že Nutrilon Human Milk Fortifier je možné primiešavať iba do materského mlieka. Nie je určený k obohateniu dojčenskej výživy (dojčenských mliek) pre dojčatá s nízkou pôrodnou hmotnosťou alebo štandardných dojčenských mliek.


Čo obsahuje?

maltodextrín, hydrolyzát srvátkové bielkoviny (z mlieka), hydrolyzát kazeínu (z mlieka), glycerofosforečnan vápenatý, mliečnan vápenatý, chlorid sodný, citran horečnatý, citran sodný, kyselinu L-askorbovú, chlorid draselný, DL-α-tokoferyl acetát, L-tryptofán , nikotínamid, retinyl acetát, cholekalciferol, síran zinočnatý, D-pantothenát vápenatý, fytomenadión, riboflavín, kyanokobalamín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, síran meďnatý, kyselinu pteroylmonoglutamovou (kyselina listová), síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotín

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Informácie o produkte

Výrobca: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová rada: NUTRILON Speciální mléka pro specifické výživové potřeby
Kód výrobku: 440695
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: NUTRICIA

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie Nutrilon Human Milk Fortifier 50x2.2g

Diskusia

Diskusia Nutrilon Human Milk Fortifier 50x2.2g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam