Podrobné informácie

Mlieko určené pre veľké nenásytných vo veku do 6. mesiaca, ktorí nikdy nemajú dosť! Na dobrej sny.

Informácie o produkte

Výrobca: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová rada:
Kód výrobku: 295150
Kód EAN: 8590340134241
Držiteľ rozhodnutia: NUTRICIA

Nutrilon 1 počiatočné mlieko Pronutra Good sleep je určené pre veľké nenásytných vo veku do 6. mesiaca, ktorí nikdy nemajú dosť! Nutrilon 1 Good Sleep je vhodnou voľbou počiatočnej mliečnej dojčenskej výživy, ak Vaše bábätko už nie je plne dojčené.

Prečo deťom dávať Nutrilon

Každá mamička iste ocenia kvalitný spánok svojho dieťaťa. Spánok Vášho dieťaťa môžete ovplyvniť jednak zvolením tej správnej výživy, ale tiež pomôcť svojmu dieťaťu ku spacím návykom.

Dojčenie je najprirodzenejší a najvýhodnejšie stravou

Pre výživu novorodencov a dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko.

Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výhradné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne vplyvy oproti dojčenia. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy a dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedený na obale. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporúčanie lekára.

Balenie obsahuje 800 g.

Recenzie

Recenzie produktu Nutrilon 1 Good Sleep 800 g

Diskusia

Diskusia k produktu Nutrilon 1 Good Sleep 800 g

Pridať nový príspevok do diskusie