Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Počiatočné mlieka

NUTRILON 1 Profutura Počiatočné mlieko 800 g 0M

Kód výrobku: 366102
Počiatočná mliečna dojčenská výživa pre bábätká od 0-6 mesiacov veku. Obsahuje zložky, ktoré napodobňujú štruktúru materského mlieka.

Viac informácií

Produkt je dlhodobo nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt skladom

Podrobné informácie

Podrobné informácie NUTRILON 1 Profutura Počiatočné mlieko 800 g 0M

NUTRILON 1 počiatočné mlieko Profutura obsahuje inovatívne zložky, ktoré napodobňujú štruktúru materského mlieka. Vďaka jedinečnej zmesi rastlinných a živočíšnych tukov podporuje imunitu a je vhodný pre deti s citlivým zažívaním.

Základné zloženie a ďalšie výhody

  • Unikátna zmes oligosacharidov napodobňujúci funkciu materského mlieka, ktorých účinky na zdravie detí boli klinicky testované. Oligosacharidy sú využívané črevnou mikroflórou Vášho dieťaťa.
  • Navyše obsahuje LCP mastné kyseliny a nukleotidy v odporúčanom množstve poprednými špecialistami na výživu. Tie prispievajú k rozvoju mozgu, pamäti, myslenia a koncentráciu.
  • Vitamíny A, C a D prispievajú k správnej funkcii imunitného systému.

spôsob prípravy

1. Umyte si dôkladne ruky a vysterilizujte všetko používané riadu.
2. Prevarte čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 ° C.
3. Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
4. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.
5. Pridajte zodpovedajúce množstvo prášku do vody. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.
6. Uzavrite fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilné cumlíkom.
7. Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku ihneď podávajte.

Odporúčané dávkovanie (ak detský lekár neurčí inak)

Vek dojčatá: 0-2 týždne / Denná dávka mlieka odp. pediatrom (približne): 600 ml / Dop. celkové množstvo rozdelené do x porcií: V 6 porciách denne / Príprava jednej porcie: Pripravované množstvo mlieka: 100 ml / Množstvo prevarenej vody: 90 ml / Počet odmeriek: 3.
Vek dojčatá: 2-8 týždňov / Denná dávka mlieka odp. pediatrom (približne): 670 ml / Dop. celkové množstvo rozdelené do x porcií: V 5 porciách denne / Príprava jednej porcie: Pripravované množstvo mlieka: 133 ml / Množstvo prevarenej vody: 120 ml / Počet odmeriek: 4.
Vek dojčatá: 2 mesiace / Denná dávka mlieka odp. pediatrom (približne): 840 ml / Dop. celkové množstvo rozdelené do x porcií: V 5 porciách denne / Príprava jednej porcie: Pripravované množstvo mlieka: 166 ml / Množstvo prevarenej vody: 150 ml / Počet odmeriek: 5.
Vek dojčatá: 3-4 mesiace / Denná dávka mlieka odp. pediatrom (približne): 1000 ml / Dop. celkové množstvo rozdelené do x porcií: V 5 porciách denne / Príprava jednej porcie: Pripravované množstvo mlieka: 200 ml / Množstvo prevarenej vody: 180 ml / Počet odmeriek: 6.
Vek dojčatá: 5-6 mesiacov / Denná dávka mlieka odp. pediatrom (približne): 1200 ml / Dop. celkové množstvo rozdelené do x porcií: V 5 porciách denne / Príprava jednej porcie: Pripravované množstvo mlieka: 233 ml / Množstvo prevarenej vody: 210 ml / Počet odmeriek: 7.

100 ml Nutrilonu 1 počiatočné mlieko Profutura = 90 ml prevarenej vody + 3 zarovnané odmerky = 275 kJ (66 kcal). 1 zarovnaná odmerka = 4,5 g sušeného prášku, používajte originál odmerku z výrobku. Odporúčané množstvo mlieka denne je orientačné, riaďte sa individuálne potrebou dieťaťa a odporúčaním Vášho pediatra. Pri zavádzaní prvých nemliečnych príkrmov sa riaďte odporúčaniami lekára.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová rada: NUTRILON Profutura pro citlivé zažívání
Kód výrobku: 366102
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: NUTRICIA

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie NUTRILON 1 Profutura Počiatočné mlieko 800 g 0M

Diskusia

Diskusia NUTRILON 1 Profutura Počiatočné mlieko 800 g 0M

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam