Podrobné informácie

Nutrilon 1 HA je počiatočná dojčenské mlieko pre deti od narodenia s alergiou v rodinnej anamnéze.

Informácie o produkte

Výrobca: NUTRICIA
Značka: NUTRICIA
Kód výrobku: 331244
Kód EAN: 8712400768740
Držiteľ rozhodnutia: NUTRICIA

Nutrilon 1 HA je vhodnou voľbou pre Vaše dieťa, ak má v rodinnej anamnéze alergické ochorenia a nemôže byť plne dojčené. Nutrilon 1 HA je dojčenské mlieko obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík.

Výhody mlieka Nutrilon 1 HA

  • Prípravok umožňuje minimalizovať styk s antigénom (bielkovinou kravského mlieka) vďaka obsahu hydrolyzovanej bielkoviny, ale nemal by byť používaný pri preukázanej alergii na bielkovinu kravského mlieka.
  • Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.
  • Nutrilon 1 HA je dojčenské mlieko obsahuje unikátnu klinicky testovanú zmes prebiotík scGOS / lcFOS (9: 1) inšpirovanú materským mliekom. Bielkovinová časť, ktorá je zdrojom látok vyvolávajúcich alergiu, je v HA mlieku upravená (čiastočne naštiepená) tak, že znižuje riziko vzniku alergických reakcií.

Zaujíma Vás čo má vplyv na vznik alergie

Alergické ochorenia sa radí medzi najčastejšie chronické ochorenia. Na vzniku alergie sa podieľa viac rizikových faktorov (napr. výživa, genetickej predispozície, ovzdušia, okolité prostredie, ...), úprava iba jedného z týchto faktorov nemusí mať vždy priaznivý účinok. Zaradením bežnej (nie hypoantigénne) mliečnej výživy pred touto znižujete jej účinnosť.

Zvýšené riziko vzniku alergie hrozí predovšetkým deťom, ktorých rodičia či súrodenci alergiou už trpia. Ak takéto dieťa nemôže byť dojčené, malo by dostávať špeciálnu dojčenskú výživu, tzv. HA mlieko (hypoantigénne mlieko).

Balenie obsahuje 400g.


Oznámiť nežiaduce účinky

Recenzie

Recenzie produktu Nutrilon ProExpert 1 HA 400 g

Diskusia

Diskusia k produktu Nutrilon ProExpert 1 HA 400 g

Pridať nový príspevok do diskusie