Podrobné informácie

Nutrilon 1 AR je počiatočný dojčenské mlieko určené pre deti od narodenia, ktoré po bežnej dojčenskej strave grckajú.

Informácie o produkte

Výrobca: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Produktová rada:
Kód výrobku: 265420
Kód EAN: 8590340129179
Držiteľ rozhodnutia: NUTRICIA

Nutrilon 1 AR je diétna potravina pre zvláštne lekárske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Určené pre diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí.

Prečo deťom dávať Nutrilon 1 AR

Drobné zažívacie ťažkosti patria medzi najčastejšie zdravotné problémy dojčenského veku. Viete však, že je možné riešiť pomocou špeciálnych dojčenských mliek? Či už Vaše bábätko trápia grckaniu, boľavé bruško, koliky, zápcha alebo hnačka, môžete sa spoľahnúť na špeciálne mlieka Nutrilon.

Ako Nutrilon 1 AR pomáha

  • Pomáha znížiť výskyt opakovaného grckania u detí s citlivým zažívaním. Tento problém môže vznikať v dôsledku nedostatočne vyvinutého tráviaceho ústrojenstva a mal by vymiznúť s vyšším vekom dieťaťa.
  • Nutrilon 1 AR je účinný pri grckaní vďaka obsahu špeciálnej prírodnej zložky - karubínu (múke zo svätojánskeho chleba, bohatej na vlákninu), ktorá zahusťuje obsah žalúdka dieťaťa pri trávení a tak znižuje výskyt grckania. Všetky živiny z jedla vďaka tomu zostávajú v tráviacom ústrojenstve.
  • Karubín prechádza tráviacim ústrojenstvom nestrávené a zmäkčuje tak stolicu.

Balenie obsahuje 800 g.

Recenzie

Recenzie produktu Nutrilon 1 AR 800g

Diskusia

Diskusia k produktu Nutrilon 1 AR 800g

Pridať nový príspevok do diskusie