Podrobné informácie

NUK CUMLÍK HAPPY KIDS 1ks. Veľkosť 1(0-6 mesiacov).

Informácie o produkte

Výrobca: MAPA SPONTEX VOLF s.r.o.
Značka: NUK
Produktová rada:
Kód výrobku: 9774
Kód EAN: 4008600024255
Držiteľ rozhodnutia: MAPA SPONTEX VOLF s.r.o.

Je vyrobený z vysoko kvalitnej umelej hmoty a latexu

Ortodontický tvar podporuje rozvoj celej ústnej dutiny

  • Vďaka špeciálnemu tvaru možno v prípade potreby rýchlo a ľahko vytiahnuť cumlík z pusinky *
  • Všetky NUK cumlíky a cumlíky sú pravidelne kontrolované a monitorované nezávislými inštitútmi 
  • K dispozícii v 3 veľkostiach: Veľkosť 1 pre vek 0-6 mesiacov, veľkosť 2pre vek 6-18 mesiacov a veľkosti 3 od 18 mesiacov

ORIGINÁLNY TVAR NUK

Špeciálny ortodontický tvar cumlíkov a náustkov NUK navodzuje pri kŕmení rovnako príjemný a bezpečný pocit, ako pri saní dieťaťa z prsnej bradavky pri dojčení. Presne kopírujú jej prirodzenú funkciu a pomáhajú precvičovanie činnosti detských úst, tvárí a čeľustných svalov, rovnako ako správnemu vývoju podnebia v ústnej dutine.Vedecký výskum vývoja detského chrupu, ktorý vykonali prof. Dr. Dr W. Balters a Dr med. dent.A. Müller, preukázal, že po dlhodobom používaní bežných okrúhlych cumľov môže dôjsť k deformácii detskej čeľuste.

Cumlík NUK

Malé deti majú prirodzenú túžbu cicať. Cmúľanie palca však môže mať za následok deformáciu zubov či čeľustí. Cumlíky NUK ponúkajú vhodnú alternatívu, ako tomuto návyku zabrániť. Ortodontický tvar a rôzna veľkosť cumlíkov NUK napomáhajú zdravému rozvoju ústnej dutiny.

VENTILAČNÝ SYSTÉM NUK (NUK AIR SYSTEM)

U cumlíkov NUK umožňuje únik vzduchu z cumlíka po jeho stlačení detskými perami. Cumlík sa sploští a lepšie sa prispôsobí ústnej dutine dieťaťa.

Cumle na SPANIE NUK

Plochý koniec a rozšírený okraj cumlíka na spanie zabraňujú vzniku odtlačkov pri spaní na bruchu.

NEVIETE, ČI POUŽÍVAŤ LATEXOVÉ ČI SILIKÓNOVÉ CUMLÍKY?

Oba materiály sú doporučované z rôznych dôvodov.V zásade môžeme povedať, že latex je flexibilnejší a mimoriadne odolný v ťahu. Silikón je odolný voči teplote, je elastický, ľahšie sa však poškodí a pred každým použitím je potrebné overiť, či nedošlo ku vzniku trhlín. Ako latex, tak silikón spĺňajú najprísnejšie kritériá. Okrem toho všetky cumlíky NUK sú pravidelne testované nezávislými inštitúciami. Výsledky ich meraní potvrdzujú, že uvedené výrobky firmy NUK nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.

Recenzie

Recenzie produktu NUK CUMLÍK HAPPY KIDS LATEX, V1 1KS

Diskusia

Diskusia k produktu NUK CUMLÍK HAPPY KIDS LATEX, V1 1KS

Pridať nový príspevok do diskusie