Obľúbené položky

Úvodná strana » Akciové ponuky » Novinky

Novinky v ponuke

Cena (Eur):

Značka

 • VICHY Dercos Densi-Solutions Kúra podporujúca hustotu vlasov 100 ml

  VICHY Dercos Densi-Solutions Kúra podporujúca hustotu vlasov 100 ml

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Rad vlasovej starostlivosti Densi-Solutions od VICHY je vyvinutý pre obnovenie sily Vašich vlasov, pre ich hustotu a objem. Koncentrovaná kúra pre vlasovú pokožku intenzívne pôsobí na vlasové korienky, aby vlasy vyzerali silnejšie a hustejšie s každou aplikáciou.  vhodné pre rednúce vlasy bez potreby oplachovania bez parabénov bez silikónov Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov, použite šampón, balzam a kúru Densi-Solutions. Účinné látky Resveratrol Účinný polyphenol získaný z japonskej rastliny známej ako „molekula dlhovekosti“. Resveratrol sa tiež používa ako účinný antioxidant v prípravkoch na pleť. Stemoxydine Patentovaná molekula s klinickými testami, ktorá napomáha vlasovej hustote a bola predmetom niekoľkých vedeckých štúdií. Aplikácia Rozdeľte vlasy na 4 časti. Nasprejujte 5 pumpičiek do každej zo 4 častí tak, aby ste pokryli celú vlasovú pokožku. Vmasírujte hlboko do vlasovej pokožky.

  35,06 €

 • VICHY Dercos Densi-Solutions Regeneračný balzam na vlasy 150 ml

  VICHY Dercos Densi-Solutions Regeneračný balzam na vlasy 150 ml

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Rovnako ako celý rad Densi-Solutions od VICHY, je aj regeneračný balzam vyvinutý pre obnovenie sily Vašich vlasov, pre ich hustotu a objem. Pôsobí na vlasovú pokožku, hydratuje ju a zlepšuje jej kvalitu. Zároveň pôsobí na vlasové vlákno a obnovuje ho pre silnejšie, hustejšie a zdravo vyzerajúce vlasy. Navyše uľahčuje rozčesávanie bez toho, aby vlas zaťažil. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov použite celý rad Densi-Solutions (šampón, balzam a kúru). Účinné látky Rhamnosa Rastlinný cukor, ktorý napomáhá zlepšovaniu kvality vlasovej pokožky. Menthapiperita  Esenciálny olej známy pre svoje posilňujúce vlastnosti. Ceramide  Prírodné zložky vlasov, pomáhajú spevniť vlasové vlákno. Aplikácia Po použití šampónu naneste na vlasovú pokožku, vmasírujte hlboko do vlasovej pokožky. Naneste po celej dĺžke vlasov. Nechajte 1 minútu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. V prípade vniknutia prípravku do očí, okamžite vypláchnite dostatočným množstvom vody.

  16,03 €

 • VICHY Dercos Densi-Solutions Zhusťujúci šampón pre slabé vlasy 250 ml

  VICHY Dercos Densi-Solutions Zhusťujúci šampón pre slabé vlasy 250 ml

  Novinka

  skladom > 5 ks

  Šampón Densi-Solutions od VICHY je špeciálne vyvinutý pre obnovenie sily Vašich vlasov, pre ich hustotu a objem. Pôsobí priamo na vlasovú pokožku, odstraňuje nečistoty a obnovuje vlasové vlákna už od ich korienkov. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku použite šampón, balzám a kúru Densi-Solutions. Aplikácia Naneste šampón na vlasovú pokožku a mokré vlasy. Jemne vmasírujte a opláchnite. V prípade vniknutia prípravku do očí, okamžite vypláchnite dostatočným množstvom vody.

  13,35 €

 • NANOGEN Šampón a Kondicionér 5v1 pre mužov

  NANOGEN Šampón a Kondicionér 5v1 pre mužov

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Aj muži sa chcú starať o svoje vlasy a dosiahnuť maximálny účinok avšak s čo najmenším úsilím. Nanogen Šampón a kondicionér 5v1 je ideálnym riešením a obsahuje 5 najdôležitejších účinkov pre mužské vlasy v jednom produkte. Šampón (čistenie pokožky a príprava) Kondicionér (hydratácia a výživa vlasov) Exfoliant (keratolytický čistič) Zahusťovač (na objem vlasov) Posilňovač (zvyšuje odolnosť pred poškodením a lámaním) Hlavné výhody používania: Obsahuje Nanogen vlasové rastové faktory Poskytuje 5 najdôležitejších benefitov pre mužské vlasy Kyselina salicylová s protizápalovými účinkami Keratín dodáva objem vlasom a hustejší vzhľad Panthenol hydratuje pokožku a vlasy Aloe Vera prináša na pokožku okamžitý chladivý a upokojujúci účinok Šetrný voči vlasom a pokožke Vhodný na každodenné používanie Dermatologicky testovaný Bez obsahu SLS, SLES a bez Parabénov Návod na použitie: 1. Naneste na mokré vlasy. 2. Jemne vmasírujte do vlasov a do pokožky hlavy. 3. Dôkladne opláchnite vodou. 4. Pre najlepšie výsledky používajte pravidelne pri každom umývaní vlasov.

  17,28 € -3% 17,80 €

 • NANOGEN Kondicionér pre ženy

  NANOGEN Kondicionér pre ženy

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Nanogen kondicionér pre ženy je vhodný pre riedke a oslabené vlasy, ktorým dodáva výživu a objem bez zbytočného zaťaženia. Neobaluje vlas, preniká však do štruktúry vlasu a vyživuje ho z vnútra. Obsahuje Nanogen vlasový rastový faktor a je vhodný ako doplnok v kombinácii s Nanogen Šampónom pre ženy. Výhody: Šetrný pre riedke oslabené vlasy Vhodný na každodenné používanie Špeciálna receptúra je šitá na mieru PRE ŽENY Dodáva vlasom výživu a objem bez zaťaženia vlasov Dermatologicky testovaný Bez obsahu SLS, SLES a Parabénov Návod na použitie: 1. Aplikujte do mokrých vlasov po umytí Nanogen šampónom na riedke vlasy. 2. Jemne vmasírujte od pokožky hlavy a do vlasov až po končeky. 3. Nechajte pôsobiť približne 4 minúty a potom vlasy dôkladne opláchnite. 4. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite pri každom umytí vlasov.

  15,84 €

 • NANOGEN Maska pre ženy

  NANOGEN Maska pre ženy

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Profesionálna ošetrujúca Maska na vlasy Nanogen je určená pre riedke a jemné vlasy. Unikátne zloženie dodáva vlasom hneď niekoľko blahodárnych účinkov. Nanogen vlasový rastový faktor vo vyššej koncentrácii podporuje zdravý rast vlasov. Kyselina hyalurónová hydratuje pokožky hlavy a vlasové folikuly a dodáva im potrebnú výživu. Maska obsahuje tiež keratínový proteín, ktorý vlasy regeneruje a dodáva im objem hneď po použití. Vďaka Argánovému oleju sú vlasy lesklejšie a hebkejšie. Ďalšie zložky: Kofeín Niacínamid Panthenol Glycerín Phytantriol Lecitín Výhody: Profesionálna Maska na vlasy šitá na mieru PRE ŽENY Určená pre riedke a oslabené vlasy Dodáva vlasom okamžitý objem Podporuje zdravý rast vlasov Ukľudňuje a vyživuje pokožku hlavy Chráni vlasy pred poškodením a regeneruje ich Dermatologicky testovaná Bez SLS, SLES a Parabénov Návod na použitie: Masku nanášajte na vlhké vlasy po použití Nanogen šampónu pre riedke vlasy. 1. Dôkladne vmasírujte výdatné množstvo do pokožky hlavy a do vlasov po celej dĺžke, od korienkov po končeky. 2. Masku nechajte pôsobiť vo vlasoch približne 20 minút alebo dlhšie. 4. Dôkladným opláchnutím zmyte z vlasov a vlasy upravte ako obvykle. Pre najlepšie výsledky používajte najmenej jedenkrát týždenne.

  38,88 € -2% 39,80 €

 • NANOGEN Sérum pre mužov

  NANOGEN Sérum pre mužov

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Nanogen sérum na podporu rastu vlasov pre MUŽOV s najvyšším obsahom Nanogen vlasových rastových faktorov je výsledkom dlhodobého výskumu spoločnosti Pangaea Laboratories Ltd. v oblasti problematiky vypadávania vlasov a jeho liečby. Čo sú rastové faktory? Rastové faktory sú molekuly – cytokíny prirodzene sa nachádzajúce v našom tele, ktoré doslova „prikazujú“ bunkám čo majú robiť. Vlasové rastové faktory zase prikazujú vlasovým bunkám kedy majú rásť a kedy odumrieť. Pomocou rekombinantnej technológie Nanogen vyvíja syntetické kópie (sh-VEGF) vlasových rastových faktorov, vkladá ich do semien mladého zeleného jačmeňa (Hordeum vulgare), následne extrahuje a implantuje do Nanogen produktov. Nanogen vlasové rastové faktory vedia dopĺňať alebo úplne nahradiť tie existujúce v našom tele v prípade ich dysfunkcie. Nanogen sérum s rastovým faktorom pre mužov stmuluje rast vlasov predlžovaním anagénnej – rastovej fázy vlasu. Zároveň pomáha kontrolovať každú fázu vlasového cyklu a zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov. Aktívny predlžovaním rastovej fázy vlasu podporuje zdravý rast vlasov a obnovuje rast nových vlasov. Výhody: Unikátna receptúra šitá na mieru pre mužov redukuje ich vypadávanie a napomáha ich zdravému rastu Vhodné na každodenné použitie Bez obsahu propylénglykolu, nedráždi pokožku hlavy Dermatologicky testované, Šetrné voči citlivej pokožke hlavy, bez vedľajších účinkov Vhodné ako sprievodné ošetrenie liečby minoxidilom Vo vzájomnej kombinácii zmierňuje vedľajšie účinky minoxidilu Bez SLS, SLES a Parabénov Návod na použitie: 1. Nasajte 1ml séra do pipety stláčaním pumpičky. 2. Po kvapkách nanášajte priamo na suchú vlasovú pokožku. 3. Voliteľné: Sérum môžete do pokožky jemne vmasírovať. 4. Nechajte vstrebať. Pokožku neoplachujte. Použite iba jedenkrát denne. Neprekračujte stanovené dávkovanie.

  38,88 € -2% 39,80 €

 • NANOGEN sprej na okamžité zahustenie vlasov

  NANOGEN sprej na okamžité zahustenie vlasov

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Nanogen Root Boost sprej na okamžitý objem vlasov obsahuje proteíny aktivované teplom, ktoré dodávajú vlasom objem a chránia vlasy pred poškodením. Zároveň obsahuje keratín, zhusťujúcu kombináciu kofeínu, prírodnú morsú soľ a niacínamid, ktorý upokojuje a vyživuje pokožku hlavy. Hlavné zložky: dodávajúci objem pre vlasy prináša blahodárne účinky na pokožku hlavy Vitamín B5 hydratuje a podporuje zdravý rast vlasov Zelený čaj je silný antioxidant Návod na použitie: Používajte denne, aj kedykoľvek počas dňa na rýchle a okamžité získanie objemu vlasov. 1. Dostatočne nasprejujte na suché alebo vlhké vlasy od korienkov až ku končekom. 2. Voliteľné: Vyfénujte, aktivujete tak viac zahusťovacích proteínov pre ešte väčší objem. 3. Upravte si účes ako obvykle. 4. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku používajte po každom umytí vlasov. Tip od profesionála: Nasprejujte do dlane a pre extra objem naneste po celej dĺžke vlasov. Sprej je vhodný na každodenné používanie!

  15,84 € -6% 16,90 €

 • NANOGEN šampón pre ženy

  NANOGEN šampón pre ženy

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Nanogen Šampón pre ženy je účinný šampón proti vypadávaniu vlasov s okamžitým zahusťujúcim účinkom. Nanogen rastové faktory a peptidy dodávajú vlasom objem už po prvom použití a podporujú zdravý rast vlasov. Šampón príjemne osviežuje pokožku hlavy a udržuje ju čistú. Výhody: Určený špeciálne PRE ŽENY Obsahuje vlasový rastový faktor Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov Účinný proti lupinám Vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku Príjemný ukľudňujúci účinok pre pokožku hlavy Dermatologicky testovaný Bez SLS, SLES a Parabénov Návod na použitie: 1. Šampón aplikujte na mokré vlasy. 2. Jemne vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. 3. Nechajte pôsobiť približne 1 minútu, potom dôkladne opláchnite. 4. Pre najlepšie výsledky používajte pravidelne pri každom umývaní vlasov. Následne použite Nanogen Kondicionér.

  14,40 € -3% 14,80 €

 • NANOGEN zahusťujúci sprej s tepelnou ochranou pre vlasy

  NANOGEN zahusťujúci sprej s tepelnou ochranou pre vlasy

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Nanogen zahusťovací a ochranný sprej je určený na použitie pred tepelnými zásahmi do vlasov nástrojmi ako fénovanie, kulmovanie či žehlenie vlasov. Nanogen sprej s tepelnou ochranou tiež vlasom dodáva prirodzený objem. S obsahom keratínu pomáha vlasy chrániť pred polámaním a poškodením teplom. Zároveň kofeín v kombinácii s unikátnou zmesou proteínov dodáva živiny vlasom a pokožke hlavy. Hlavné výhody: Posilňuje riedke a oslabené vlasy Regeneruje vlasy a dodáva im objem Prináša upokojujúci pocit na vlasovú pokožku Stimuluje vlasové folikuly Ďalej obsahuje: Hydrolyzovaný keratín, Hydrolyzovaný pšeničný proteín, Provitamíny, Niacínamid a Kofeín. Návod na použitie: Použite po umytí vlasov Nanogen Šampónom a Kondicionérom 1. Aplikujte približne 3-4 dávky spreja do vlasov dôkladne po celej dĺžke od korienkov až po končeky. 2. Osušte vlasy fénom. 3. Pokračujte požadovanou úpravou vlasov tepelnými nástrojmi. Pre najlepšie výsledky aplikujte na vlasy vždy pred použitím tepelných stylingových nástrojov (žehlička, kulma atď.).  

  15,84 € -6% 16,90 €

 • NANOGEN Sérum pre ženy

  NANOGEN Sérum pre ženy

  Novinka

  skladom 1 - 2 ks

  Nanogen sérum na podporu rastu vlasov pre ŽENY je podporené unikátnym Nanogen vlasovým rastovým faktorom v najvyššej dostupnej koncentrácii. Rastové faktory sú prirodzené signály - molekuly v ľudskom tele, ktoré ovplyvňujú vznik, rast a zánik buniek v tele. Vlasové rastové faktory majú dosah a významný vplyv na život vlasových buniek. Nanogen prostredníctvom rekombinantnej technológie vyvíja syntetické dokonalé kópie týchto cytokínov a pestuje ich na rastlinách. Nanogen vlasové rastové faktory sú schopné v prípade potreby dopĺňať, aj úplne nahradiť tie existujúce ľudské. Nanogen sérum s rastovým faktorom pre ženy tak stimuluje a predlžuje anagénnu - rastovú fázu každého vlasu. Zároveň udržiavaním správneho fungovania vlasového cyklu a každej jeho fázy zabraňuje predčasnému vypadávaniu vlasov a obnovuje ich zdravý rast. Výhody: Unikátna receptúra šitá na mieru pre ženské vlasy a pokožku Napomáha zdravému rastu vlasov a redukuje ich vypadávanie Vhodné na každodenné použitie Bez obsahu propylénglykolu, bez podráždenia a vedľajších účinkov Dermatologicky testované, šetrné voči citlivej pokožke Vhodné ako sprievodné ošetrenie liečby minoxidilom Vo vzájomnej kombinácii zmierňuje vedľajšie účinky minoxidilu Bez SLS, SLES a Parabénov Návod na použitie: 1. Nasajte 1ml séra do pipety stláčaním pumpičky. 2. Po kvapkách nanášajte priamo na suchú vlasovú pokožku. 3. Voliteľné: Sérum môžete do pokožky jemne vmasírovať. 4. Nechajte vstrebať. Pokožku neoplachujte. Použite iba jedenkrát denne. Neprekračujte stanovené dávkovanie.

  38,88 € -2% 39,80 €

 • NANOGEN Šampón pre mužov

  NANOGEN Šampón pre mužov

  Novinka

  5 dní

  Ošetrujúci Nanogen Šampón pre mužov je základným krokom v starostlivosti o vlasy. Svetová novinka určená a šitá na mieru pre mužov dokonale čistí pokožku hlavy a udržiava jej povrch čistý a pripravený pre lepšie vstrebávanie účinných látok do pokožky. Zároveň tým zvyšuje účinky akejkoľvek liečby vypadávania vlasov. Zdravé prostredie na pokožke hlavy je tiež základom pre zdravý rast vlasov. Nanogen šampón pre mužov obsahuje Nanogen rastové faktory a aminokyseliny, ktoré podporujú rast a objem vlasov. Jeho príjemné zloženie a vôňa zanecháva pokožku hlavy sviežu po celý deň. Výhody: Účinne pôsobí proti lupinám Dodáva vlasom objem už po prvom použití Napomáha lepšej absorpcii živín do pokožky hlavy Vhodný pri užívaní minoxidilu Dermatologicky testovaný Bez SLS, SLES a Parabénov   Návod na použitie: 1. Šampón aplikujte na mokré vlasy. 2. Jemne vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. 3. Nechajte pôsobiť približne 1 minútu, potom dôkladne opláchnite. 4. Pre najlepšie výsledky používajte pravidelne pri každom umývaní vlasov.  

  14,40 € -6% 15,40 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam