MojaLekáreň.sk

Zažiarili sme v dvoch kategóriách súťaže Heuréka ShopRoku 2021

Poznáme výsledky súťaže Heuréka ShopRoku 2021 a s radosťou aj hrdosťou môžeme oznámiť, že sme aj tento rok medzi ostatnými e-shopmi zažiarili! Stali sme sa víťazmi Ceny kvality v kategórii Zdravie. V kategórii Cena kvality: Krása a zdravie sme obsadili druhé miesto. Právom sme tak obhájili pozíciu najkvalitnejšieho e-shopu na slovenskom e-commerce trhu.

„Z oboch ocenení mám veľkú radosť. Ďakujem zamestnancom za kvalitne odvedenú prácu aj všetkým zákazníkom, ktorí nám dôverujú,“ hovorí PharmDr. Vladimír Finsterle, zakladateľ a majiteľ spoločnosti Pears Health Cyber.

Na vavrínoch nezaspíme, aj naďalej je našou motiváciou poskytovať vám kvalitné služby, aby ste sa cítili dobre. Okrem širokého sortimentu pre zdravie a krásu vám ponúkame poradenstvo skúsených lekárnikov. Zakladáme si na ľudskosti, láskavosti a individuálnom prístupe.

ShopRoka každoročne organizuje Heureka Group. Súťaž sa zameriava na najlepšie a najdôveryhodnejšie e-shopy, o ktorých rozhodujú zákazníci aj odborná porota. Súťaží sa vo viacerých kategóriách a na víťaza čaká Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky. Tento rok sa konal už 13. ročník a nám priniesol šťastie.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.