Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » N » NIVEA

NIVEA pro mužov

Značku NIVEA a jej výrobky ani netreba predstavovať. Veď krém, šampón alebo inú kozmetiku tejto známej značky použil mnohokrát za život asi každý. Poďte sa sami presvedčiť o komplexnosti výrobkov Nivea. Kozmetika od tejto značky určite osloví každého z nás.

Oživujúce krémy z radu Aqua Sensation intenzívne hydratujú a regenerujú pleť. Pridaná látka Hydra IQ navyše podporuje tvorbu nových hydratačných kanálikov v bunkách pleti. K starostlivosti o zrelšiu pleť a predovšetkým k redukcii vrások sú určené výrobky z radu Visage Q10 Plus. Okrem krémov z tejto rady môžete využiť aj služby roll-on tyčinky Q10 Plus, preukáže vám dokonalú službu pri redukcii opuchov pod očami. K starostlivosti o tento typ pleti sú tiež veľmi vhodné posilňujúce a vyživujúce krémy radu Vital. Zvýraznenie rysov tváre a celkové vypnutie pleti možno docieliť používaním výrobkov z radu Visage Expert Lift. Pre problematickú pleť s nedokonalosťami bola vyvinutá rada Clean Deeper. Výrobky z tejto rady šetrne čistia upchaté póry, odstraňujú z pleti nečistoty, prebytočný kožný maz a zároveň jej poskytujú potrebnú hydratáciu.

Nivea samozrejme nezostala len pri starostlivosti o pleť. Ďalšou jej silnou stránkou sú antiperspiranty a deodoranty pre mužov aj ženy. Obľúbená rada antiperspirantov pre ženy Angel Star prináša účinnú ochranu proti poteniu a zároveň aj sviežu vôňu. Muži rovnakú kombináciu nájdu u antiperspirantov Silver Protect. Pre obe pohlavia je tiež pripravené nepreberné množstvo sprchových gélov a šampónov pre rôzne typy vlasov. Krém na ruky Hand SOS zase prinesie okamžitú a účinnú úľavu pre vysušenú pokožku vašich rúk. Opaľovacie krémy Nivea zaistia pokožke silnú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením.

Značku Nivea a jej výrobky hádam ani netreba predstavovať. Veď krém, šampón alebo inú kozmetiku tejto známej značky použil mnohokrát v živote asi každý. Poďte sa s nami presvedčiť o komplexnosti výrobkov Nivea. Kozmetika tejto značky určite osloví každého z nás.

Silnou stránkou značky Nivea sú antiperspiranty a deodoranty pre mužov i ženy. Obľúbený rad antiperspirantov pre ženy prináša účinnú ochranu proti poteniu a zároveň i sviežu vôňu. Rovnakú kombináciu nájdu pri antiperspirantoch aj muži. Pre obe pohlavia je takisto pripravené veľké množstvo sprchových gélov a šampónov pre rôzne typy vlasov. Krém na ruky prináša okamžitú a účinnú úľavu pokožke vašich rúk.

Viac informácií
NIVEA

Produktové rady

Mužov
Cena (Eur)

Možné platiť benefitmi
Kombinácia zliav

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam