Podrobné informácie

NIVEA Vianočná pánska kazeta Deosport obsahuje NIVEA MEN Sprej AP Sport 150 ml + Sprchový gél Sport 250ml + Nivea krém 30 ml.

Informácie o produkte

Výrobca: Beiersdorf s.r.o.
Značka: NIVEA
Kód výrobku: 328244
Kód EAN: 9005800240299
Držiteľ rozhodnutia: Beiersdorf s.r.o.

Rad výrobkov pre mužov SPORT zachová pocit sviežosti i po športovaní. Minerály a vitamíny v kombinácii so sviežou mužskou vôňou navráti Vám aj Vašéj pokožke vitalitu a stratenú energiu. Povzbudzujúca vôňa prináša po športovej záťaži dlhotrvajúcu sviežosť a príliv novej energie. Zaujímajú Vás bližšie informácie o jednotlivch výrobkoch z balíčka? O ich vlastnostiach a použití sa dočítate nižšie.

Sprej antiperspirant pre mužov Sport

NIVEA Sprej antiperspirant Sport s komplexom minerálov dodá aktivujúci pocit sviežosti počas športovania i po ňom. Vysoko účinné zloženie spoľahlivo ochráni proti poteniu po celých 48 hodín.

  • Aktivuje pocit sviežosti počas športovania i po ňom.
  • Svieža mužná vôňa.
  • Bez alkoholu, farbív a konzervačných látok.

Pred použitím riadne pretrepať. Aplikujte zo vzdialenosti 15 cm priamo na pokožku podpazušia. Nechajte zaschnúť. Nepoužívajte na poranenú či podráždenú pokožku.

Sprchový gél Sport

Osvieženie s minerálmi pre mužov, ktorí chcú byť svieži i po športe. NIVEA MEN Sprchový gél pre mužov Sport na telo, tvár a vlasy s vôňou citrusov zaistí dlhotrvajúci pocit sviežosti. Po každom sprchovaní pocítite príliv novej energie.

Krém Nivea Creme

Krém Nivea Creme má skvelé vyživujúce a ošetrujúce vlastnosti. Dlhodobo pokožku zvláčňuje, hydratuje a zanecháva ju zamatovo hebkú. Zároveň zabezpečuje ochranu pokožky pred vonkajšími vplyvmi.

Recenzie

Recenzie produktu NIVEA Vianočná pánska kazeta Deosport (deo + sprchový gél + krém)

Diskusia

Diskusia k produktu NIVEA Vianočná pánska kazeta Deosport (deo + sprchový gél + krém)

Pridať nový príspevok do diskusie