Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka pre deti » Pokračovacie mlieka pre deti

NESTLÉ Beba 2 PRO 3x600 g

Kód výrobku: 333782
Ochrana dieťaťa je základným inštinktom každej matky. Dajte svojmu bábätku Nestlé BEBA - dojčenskú výživu s obsahom živých probiotických kultúr.

Viac informácií

33,19 €

Skladom zajtra

V utorok 21. 1. odosielame, u vás v stredu 22. 1.

V utorok 21. 1. odosielame, u vás v stredu 22. 1.

Doprava ZADARMO

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie NESTLÉ Beba 2 PRO 3x600 g

Ochrana dieťaťa je základným inštinktom každej matky. Dajte svojmu bábätku Nestlé BEBA - dojčenskú výživu s obsahom živých probiotických kultúr.

Následná dojčenská výživa určená pre deti od ukončeného 6. mesiaca vďaka obsahu imunonutrientov (vitamínov a minerálnych látok) posilňuje obranyschopnosť organizmu v kritickom období odstavenia dieťaťa alebo v čase zavádzania nemliečnych príkrmov, kedy je dieťa vystavené vyššiemu riziku vzniku infekcií a hnačiek.

Beba 2 PRO obsahuje

  • živé probiotické baktérie Bifidus BL, podobné tým, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku aj tráviacom trakte plne dojčených detí
  • obohatená o zmes tukov LC-PUFA, ktoré sú dôležité pre správny rozvoj zraku
  • navyše má vďaka patentu OPTI PRO znížený obsah bielkovín, presne vyhovujúce nutričným potrebám dieťaťa, a tak nezaťažuje ešte nevyzreté detské orgány.

Balenie obsahuje 3 x 600 g.

Informácie o produkte

Výrobca: NESTLE
Značka: NESTLÉ BEBA
Kód výrobku: 333782
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: NESTLE

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie NESTLÉ Beba 2 PRO 3x600 g

Diskusia

Diskusia NESTLÉ Beba 2 PRO 3x600 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam