Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » N » NEOBOTANICS

NEOBOTANICS

neobotanics
Produktové rady: Neobotanics
 • NEOBOTANICS Supermix BIO 150 g

  NEOBOTANICS Supermix BIO 150 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Každý z obsiahnutých plodov má svoju špecifickú chuť a dohromady tvoria unikátny mix s výbornými nutričnými vlastnosťami.Predstavujú zdroj vitamínu C v prírodnej forme, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným poškodením.Zaujímavá kombinácia chutí - ideálny ako rýchla desiata alebo zdravá pochúťka počas dňa, či ako prísada do cereálnych kaší, jogurtov, smoothies a pod. Zloženie Sušené plody moruše bielej (Morus alba), sušené plody moruše čiernej (Morus nigra), sušené brusnice sladené (Vaccinium vitis-idaea) (trstinová šťava, slnečnicový olej), sušené plody machovky peruánskej (Goldenberries) (Physalis peruviana), sušené plody kustovnice čínskej (goji) (Lycium chinense). Plody z ekologického poľnohospodárstva. Neobsahuje pridané farbivá, arómy ani konzervačné látky. Plody podobnej veľkosti prémiovej kvality s vysokým obsahom aktívnych látok, výraznou chuťou a jemnou, vláčnu konzistenciou v RAW kvalite.Balené v znovu-uzatvárateľnom obale pre zachovanie výraznej chuti a vláčnej konzistencie plodov. Poľnohospodárstvo mimo EÚ Výživové údaje v 100 gEnergia 1199 kJ / 286 kcal, Bielkoviny 5,5 g, Sacharidy 71,2 g - z toho cukry 40,2 g, Tuky 1,4 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,3 g, Vláknina 7,3 g, Soľ 0 mg, Vitamín C 12 mg

  6,91 € -19% 8,58 €

 • NEOBOTANICS Zelený jačmeň BIO 150 g Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prášok vyrobený z mladých výhonkov zeleného bio jačmeňa je určený na prípravu sviežeho zeleného nápoja s obsahom vitamínov, minerálnych látok, chlorofylu a vlákniny. Predstavuje bohatý zdroj výživy a vitality a pomáha chrániť bunky pred oxidačným poškodením.Obsahuje kyselinu listovú, ktorá prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej činnosti imunitného systému a k správnej funkcii psychiky. Kvalita a čistota suroviny testovaná v spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Prahe, ktorá kontroluje absenciu rezíduí mykotoxínov a pesticídov. Pôvod Pre výrobu Neobotanics Zeleného jačmeňa sú použité iba výhonky najvyššej kvality, ktoré sú pestované ekologickým spôsobom na certifikovaných ekologických farmách na Novom Zélande, v panensky čistej prírode jazier a ľadovcov, bez použitia pesticídov a umelých hnojív, v pôde bohatej na živiny.Zbierajú sa len horné časti výhonkov jačmeňa, ktoré obsahujú najvyššiu koncentráciu účinných látok. Tieto výhonky sú v správny čas šetrne zozbierané a po zbere do 60 minút usušené pri minimálnych teplotách, aby si zachovali maximum výživných látok. Obsahuje kyselinu listovú, ktorá prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej činnosti imunitného systému a k správnej funkcii psychiky. Zloženie 100% prášok zo sušených výhonkov mladého zeleného jačmeňa (Hordeum vulgare) z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Neobsahuje pridané farbivá, arómy ani konzervačné látky. Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 čajovú lyžičku (cca 3 g) denne. Rozmiešajte vo 150-300 ml vody alebo ovocnej či zeleninovej šťavy a vypite. Pre ľahšie premiešanie použite shaker. Nepodávajte v horúcich nápojoch, aby nedošlo k zničeniu účinných látok. Možno tiež pridať do studených pokrmov - müsli, šalátov, jogurtov, polievok atď. Základná dávka 3 000 mg obsahuje: Prášok zo zeleného jačmeňa obsahujúci typicky 38-39% vlákniny, 25-30% proteínov a 0,9-1,0% chlorofylu, kyselina listová 30 mikrogramov Upozornenie Poľnohospodárstvo mimo EÚ. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

  16,55 € -13% 18,99 €

 • NEOBOTANICS Goji BIO 150 g

  NEOBOTANICS Goji BIO 150 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Kustovnica čínska je krík, ktorý pochádza z Číny a aj Goji značky Neobotanics pochádzajú od vybraných čínskych dodávateľov. Ide o vybrané plody podobnej veľkosti, prémiovej kvality. Použitie Sušené plody kustovnice čínskej možno pridávať do cereálnych kaší, jogurtov, šalátov, smoothies, koktailov, dezertov, mixov s orieškami a sušeným ovocím atď., alebo využiť samostatne ako zdravú pochúťku Zloženie 100% sušené plody kustovnice čínskej (Lycium chinense) z ekologického poľnohospodárstva.Neobsahuje pridané farbivá, arómy ani konzervačné látky. Poľnohospodárstvo mimo EÚ. Výživové údaje v 100 gEnergia 1440 kJ / 344 kcal, Bielkoviny 11,8 g, Sacharidy 57,8 g - z toho cukry 43,8 g, Tuky 1,2 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g, z toho nenasýtené mastné kyseliny 0, 8 g, Vláknina 7,8 g, Soľ 0 mg, Karotenoidy 7,4 mg, Vitamín C 12 mg, Vitamín E 6 mg, Vitamín B2 1 mg, Vitamín B3 4 mg, Fosfor 183 mg, Železo 8 mg.

  6,13 € -21% 7,79 €

 • NEOBOTANICS Mladá pšenica BIO 150 g Výživový doplnok

  NEOBOTANICS Mladá pšenica BIO 150 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Neobotanics mladá pšenica je pestovaná ekologickým spôsobom, bez použitia pesticídov a umelých hnojív. Šťava sa získava lisovaním mladých zelených výhonkov a následne je za použitia nízkych teplôt premenená na prášok špeciálnou metódou sušenia (sprejovania), ktorá zabezpečuje zachovanie vysokého obsahu aktívnych látok. Obsahuje vitamín A, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k udržaniu dobrého zraku. Kvalita a čistota suroviny bola testovaná v spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Prahe, ktorá kontroluje absenciu rezíduí mykotoxínov a pesticídov. Zloženie 100% sušená šťava zo zelených výhonkov mladej pšenice (Triticum aestivum) z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Neobsahuje pridané farbivá, arómy ani konzervačné látky. Základná dávka 3 000 mg obsahuje Prášok z mladej pšenice (sušená šťava) obsahujúci typicky 15% vlákniny, 20% proteínov a 0,5% chlorofylu, vitamín A120 mikrogramov Odporúčané dávkovanie Užívajte 1 čajovú lyžičku (cca 3 g) denne. Prášok rozmiešajte v 150-300 ml vody alebo ovocnej či zeleninovej šťavy a vypite. Pre ľahšie premiešanie použite shaker. Nepodávajte v horúcich nápojoch, aby nedošlo k zničeniu účinných látok. Možno tiež pridať do studených pokrmov - müsli, šalátov, jogurtu, polievok atď. Upozornenie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu a tme pri teplotách 5-30 ° C. Poľnohospodárstvo mimo EÚ.

  13,85 € -20% 17,39 €

 • NEOBOTANICS Zelený jačmeň BIO 20x3 g Výživový doplnok

  NEOBOTANICS Zelený jačmeň BIO 20x3 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Prášok vyrobený z mladých výhonkov zeleného bio jačmeňa je určený na prípravu sviežeho zeleného nápoja s obsahom vitamínov, minerálnych látok, chlorofylu a vlákniny. Predstavuje bohatý zdroj výživy a vitality a pomáha chrániť bunky pred oxidačným poškodením.Obsahuje kyselinu listovú, ktorá prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej činnosti imunitného systému a k správnej funkcii psychiky. Kvalita a čistota suroviny testovaná v spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Prahe, ktorá kontroluje absenciu rezíduí mykotoxínov a pesticídov. Pôvod Pre výrobu Neobotanics Zeleného jačmeňa sú použité iba výhonky najvyššej kvality, ktoré sú pestované ekologickým spôsobom na certifikovaných ekologických farmách na Novom Zélande, v panensky čistej prírode jazier a ľadovcov, bez použitia pesticídov a umelých hnojív, v pôde bohatej na živiny.Zbierajú sa len horné časti výhonkov jačmeňa, ktoré obsahujú najvyššiu koncentráciu účinných látok. Tieto výhonky sú v správny čas šetrne zozbierané a po zbere do 60 minút usušené pri minimálnych teplotách, aby si zachovali maximum výživných látok. Obsahuje kyselinu listovú, ktorá prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej činnosti imunitného systému a k správnej funkcii psychiky. Zloženie 100% prášok zo sušených výhonkov mladého zeleného jačmeňa (Hordeum vulgare) z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Neobsahuje pridané farbivá, arómy ani konzervačné látky. Odporúčané dávkovanie Obsah jednotlivého sáčku rozmiešajte v 150-300 ml vody alebo ovocnej či zeleninovej šťavy a vypite. Pre ľahšie premiešanie použite shaker. Nepodávajte v horúcich nápojoch, aby nedošlo k zničeniu účinných látok. Možno tiež pridať do studených pokrmov - müsli, šalátov, jogurtov, polievok atď. Praktické samostatne balené porcie na cesty, do kabelky alebo do vrecka. Základná dávka 3 000 mg obsahuje: Prášok zo zeleného jačmeňa obsahujúci typicky 38-39% vlákniny, 25-30% proteínov a 0,9-1,0% chlorofylu, kyselina listová 30 mikrogramov Upozornenie Poľnohospodárstvo mimo EÚ. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

  12,31 € -22% 15,79 €

 • NEOBOTANICS Česká chlorella 90 g Výživový doplnok

  NEOBOTANICS Česká chlorella 90 g

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Obsahuje vysokú koncentráciu bielkovín, antioxidantov, karotenoidov, chlorofylu a široké spektrum vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Radí sa do kategórie tzv. zelených potravín, ktoré majú vynikajúce nutričné ​​vlastnosti. Chlorella sa využíva na prečistenie organizmu, prispieva k správnej funkcii imunitného systému a podporuje vitalitu. Ďalej podporuje trávenie a funkciu pečene. Pôvod Neobotanics Česká chlorella je výnimočná svojím pôvodom a inovatívnym spôsobom spracovania. Je pestovaná v čistej, priemyslom nezasiahnutej rybnikárskej oblasti v južných Čechách, v špeciálnych fotobioreaktoroch pod záštitou Mikrobiologického ústavu Akadémie vied Českej republiky. Je dodávaná vo forme prášku k viacúčelovému uplatneniu, napr. pri príprave pokrmov. Zloženie 100% sladkovodná mikroriasa Chlorella vulgaris s narušenou bunkovou stenou pre zvýšenie biologickej účinnosti a stráviteľnosti. Neobsahuje pridané farbivá, arómy ani konzervačné látky Odporúčané dávkovanie Počiatočná dávka 1/2 čajovej lyžičky 1 x denne (cca 1,5 g).Udržiavacia dávka 1 čajová lyžička 1 x denne (cca 3 g).Prášok rozmiešajte v 150-300 ml vody alebo ovocnej či zeleninovej šťavy a vypite. Možno tiež pridať do studených pokrmov - müsli, šalátov, jogurtov, polievok atď.Nepodávajte v horúcich nápojoch, aby nedošlo k zničeniu účinných látok.Prípravok je vhodné užívať ako mesačnú kúru, najlepšie súčasne s jedlom alebo 20-30 minút pred ním. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

  15,39 € -19% 18,99 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam