Podrobné informácie

Sušená šťava zo zelených výhonkov bio mladej pšenice určená na prípravu sviežeho nápoja. Bohatý zdroj vitamínov, minerálnych látok, chlorofylu a vlákniny.

Informácie o produkte

Výrobca: BIOCEN Laboratories s.r.o.
Značka: NEOBOTANICS
Produktová rada: Neobotanics
Kód výrobku: 363059
Kód EAN: 8595196630145
Držiteľ rozhodnutia: BIOCEN Laboratories s.r.o.

Neobotanics mladá pšenica je pestovaná ekologickým spôsobom, bez použitia pesticídov a umelých hnojív. Šťava sa získava lisovaním mladých zelených výhonkov a následne je za použitia nízkych teplôt premenená na prášok špeciálnou metódou sušenia (sprejovania), ktorá zabezpečuje zachovanie vysokého obsahu aktívnych látok.

Obsahuje vitamín A, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a k udržaniu dobrého zraku.

Kvalita a čistota suroviny bola testovaná v spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Prahe, ktorá kontroluje absenciu rezíduí mykotoxínov a pesticídov.

Zloženie

100% sušená šťava zo zelených výhonkov mladej pšenice (Triticum aestivum) z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Neobsahuje pridané farbivá, arómy ani konzervačné látky.

Základná dávka 3 000 mg obsahuje

Prášok z mladej pšenice (sušená šťava) obsahujúci typicky 15% vlákniny, 20% proteínov a 0,5% chlorofylu, vitamín A120 mikrogramov

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 1 čajovú lyžičku (cca 3 g) denne. Prášok rozmiešajte v 150-300 ml vody alebo ovocnej či zeleninovej šťavy a vypite. Pre ľahšie premiešanie použite shaker. Nepodávajte v horúcich nápojoch, aby nedošlo k zničeniu účinných látok. Možno tiež pridať do studených pokrmov - müsli, šalátov, jogurtu, polievok atď.

Upozornenie

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu a tme pri teplotách 5-30 ° C. Poľnohospodárstvo mimo EÚ.

Recenzie

Recenzie produktu NEOBOTANICS Mladá pšenica BIO 150 g

Diskusia

Diskusia k produktu NEOBOTANICS Mladá pšenica BIO 150 g

Pridať nový príspevok do diskusie