Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Nervová soustava » Nedostatok vitamínov a minerálov

Nedostatok vitamínov a minerálov

Počúvame to skoro na každom kroku a pri tom prehliadame zaručené rady, o odborných článkoch ani nehovoriac. Máme dosť marketingovej masáže, že práve ten či onen vitamínový prípravok je pre nás to najlepšie. Pravda je niekde uprostred. Nič sa nemá preháňať, ale naše telo vitamíny i minerály skrátka potrebuje.

Nedostatok vitamínov a minerálov spôsobuje často zdravotné i psychické komplikácie. Niektoré chýbajúce prvky v našom tele môžu mať za následok časté choroby, kožné problémy, únavu, stres i fyzické a psychické vyčerpanie. 

Najdôležitejšie vitamíny pre naše telo

 • Vitamín C - Jeho nedostatok spôsobuje slabšie cievne steny, vypadávanie zubov, nedostatočnú tvorbu bielych krviniek i zastavenie rastu človeka. Pokiaľ vám bude chýbať tento vitamín, môžete pocítiť tiež zvýšenú únavu, žalúdočné problémy i lámavosť vlásočnicových žiliek.
 • Vitamín E - Nedostatok vitamínu E spôsobuje poruchy vstrebávania tukov, môže viesť až k cystickej fibróze, spôsobuje neurologické problémy a u dojčiat anémiu spôsobenú skrátením životnosti červených krviniek.
 • Vitamín A - Nedostatok vitamínu A má vplyv predovšetkým na oči. Môže spôsobiť atrofiu zrakového nervu, zápaly spojiviek a poškodenie sietnice. Ďalej má vplyv na sexuálny apetít a imunitu.
 • Vitamín B (B2, B3, B6, B12) - Každý z vitamínov B má svoje špecifika, ale celkovo majú veľký vplyv na ľudský metabolizmus.
 • Vitamín D - Má veľký vplyv na vaše kosti. Jeho nedostatok spôsobuje mäknutie kostí a krivicu.
 • Vitamín K – Pokiaľ ho nie je dosť, vedie to k poruchám zrážanlivosti krvi a k slabnutiu kostí. Súvis má taktiež s osteoporózou a s prejavmi menopauzy.

Pokiaľ neviete ako na tom s vitamínmi ste, je dôležité ich dopĺňať predovšetkým pokiaľ ste nedávno zažili infekčné ochorenie, často jedávate v kantíne, reštauráciách alebo v obľúbených rýchlych občerstveniach. Taktiež, pokiaľ je vaša práca fyzicky i psychicky náročná, ak ste profesionálny športovec, čakáte bábätko či už dojčiaca matka alebo pokiaľ ste vegetariáni či vegáni.

V našej ponuke nájdete jednotlivé vitamíny i populárne multivitamíny, ktoré majú tú výhodu, že doplnia nedostatok hneď niekoľkých vitamínov naraz. U nás zoženiete vitamíny ako tabletky, tobolky, šumivé tabletky, kvapky, nápoje, želé vitamíny pre deti, sirupy, kapsule či bylinné a vitamínové cukríky.

Minerály a ich význam pre ľudský organizmus

Minerály sú látky, ktoré si naše telo samo nevyrobí, a napriek tomu ich potrebuje. Sú to látky, ktoré sú prítomné v potrave- záleží teda na tom aká bohatá je vaša strava na minerály. Keď telo minerály prijme, časť si ukladá „na horšie časy“, keď bude musieť fungovať zo zásob. Minerály sú obsiahnuté v živočíšnych potravinách, v ovocí, v zelenine a v minerálnej vode.

Pre ľudský organizmus existuje 5 nenahraditeľných minerálov a ich nedostatkom riskujeme svoje vlastné zdravie.

 • Keď chýba vápnik (kalcium) – najväčším nebezpečenstvom je tzv. osteoporóza –choroba rednutia kostí, lámavosť kostí, problémy so zubami ale aj insomnia alebo svalové kŕče.
  Tip: GENERICA CALCIUM 500 FORTE 20 ŠUMIVÝCH TABLIET
 • Keď chýba železo – priama spojitosť s únavou, búšením srdca a chudokrvnosťou.
  Tip: SALUS FLORADIX ŽELEZO 84 TABLIET
 • Keď chýba jód – jeho nedostatok sa môže prejaviť celkovým útlmom, zväčšenou štítnou žľazou, ekzémom a veľmi často na jeho potrebu upozornia suché, lámavé vlasy.
  Tip: WALMARK KELP JÓD 100 TABLIET
 • Keď chýba fosfor – prejaví sa u vás nechutenstvo, bolesti kĺbov a celková únava.
  Tip: VIESTE MACA BIO ORGANIC 90 TABLIET
 • Keď chýba draslík – objavia sa u vás rôzne nevoľnosti, opuchy, únava, bolesť kĺbov a svalov a pokiaľ je vitamínu dlhodobo nedostatok môže dôjsť i k srdečnej zástave.
  Tip: JAMIESON DRASLÍK 50 MG 100 TABLIET
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Druh balenia

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

Určené pre

 • FARMAX Preventan Clasic 90 tabliet Výživový doplnok

  FARMAX Preventan Clasic 90 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  1 tableta obsahuje 1 mg pôvodnej látky ProteQuine (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy) obohatenej o vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Prípravok je vhodný na dlhodobé užívanie po celý rok, najmä v období jesene a zimy. Zloženie ProteQuine 1 mg, Vitamín C Prídavné látky:xylitol, sorbitol, mikrokryštalická celulóza, kyselina citrónová, kyselina, stearan horečnatý, aróma malina, aróma grep, mastenec, sukralóza Dávkovanie 1 tableta denne. Tablety nechajte rozplynúť v ústach. Preventan Clasic je určený na dlhodobé užívanie. Balenie 90 tabliet

  10,38 € -25% 13,80 €

 • ES BIO Mladý jačmeň premium 200 g Výživový doplnok

  ES BIO Mladý jačmeň premium 200 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Šťava vylisovaná z mladého jačmeňa a usušená pri max 31 ° C je 100% prírodným zdrojom: chlorofylu, celej rady vitamínov, minerálov, aminokyselín, enzýmov a ďalších dôležitých látok. Tie blahodarne pôsobia na naše telo, napomáhajú detoxikácii a prirodzenému odkyseľovania organizmu. Poznáte v pôvodnom balení: Ako sa vyrába? Naozaj kvalitný produkt je závislý na spôsobe a mieste pestovania a na výrobnom procese. Mladý jačmeň juice sa vyrába v USA. Šťava z mladých výhonkov jačmeňa sa získava výhradne lisovaním a následným sušením pri nižších teplotách do 31 ° C. Neobsahuje tak problematickú vlákninu a zároveň sa stále jedná o 100% prírodný a hlavne "živý" produkt. Čo obsahuje? Mladý jačmeň juice je 100% vylisovaná a sušená šťava z výhonkov mladého jačmeňa. Šetrný spôsob výroby zachováva plnohodnotný obsah prírodných látok, medzi ktoré patria najmä: betakarotén, vitamíny A, B1, B2, B5, B6, B12, C, E, K, niacín, biotín, kyselina listová, chlorofyl, z aminokyselín napr. alanín, metionín, arginín, fenylalanín, prolín, serín, glycín, treonín, histidín, tyrozín, izoleucín, valín, leucín, lyzín, kyselina asparagová, kyselina glutámová, z minerálov napr. draslík, horčík, kremík, zinok, vápnik a ďalšie. Odporúčané dávkovanie 1-2 čajové lyžičky denne rozmiešajte v 200 ml studenej vody alebo čerstvej ovocnej šťavy, ideálne 20 až 30 minút pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle, a vypite.

  22,47 € -35% 34,74 €

 • FARMAX Preventan Quattro 24 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov a dospelých. 1 tableta obsahuje 1 mg originálne látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy) obohatené o vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Navyše s obsahom kolostra. Príjemná Eukalypto-mätová príchuť. Zloženie ProteQuine® 1 mg, Vitamin C, kolostrum (imunoglobuliny 60%, laktoferin, vitaminy) Prídavné látky: Sacharóza, methylcelulóza, stearan hořečnatý, oxid kremičitý, kyselina citronová, eukalyptová silica, beta-cyklodextrín,silice mäty. Dávkovanie 1 tableta 2x denne. Tablety nechajte rozplynúť v ústach. Vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Balenie: 24 tabliet

  7,47 € -5% 7,85 €

 • TEREZIA B17 Apricarc s marhuľovým olejom 50+10 kapslí ZADARMO Výživový doplnok

  TEREZIA B17 Apricarc s marhuľovým olejom 50+10 kapslí ZADARMO

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Použitie MARHUĽOVÉ JADRÁ – zdroj vitamínu B17. Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje 400 mg zmesi B17 APRICARC (prášok marhuľového jadra, prášok sušeného plodu rakytníka rešetliakovitého (Hippophae rhamnoides), prášok lyofilizovaného REISHI (Ganoderma lucidum), prášok hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus) a oleje z marhuľových jadier bez prímesí. 4 účinné zložky v 1 kapsule: marhuľové jadrá, hliva ustricovitá, rakytník rešetliakový a reishi. Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 2 x denne pred jedlom počas 1 až 3 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú sa vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.

  11,76 € -20% 14,75 €

 • CENTRUM Silver s multi-efektem vianočné 100+30 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Každodenný aktívny životný štýl potrebuje veľkú dávku energie. S pribúdajúcim vekom sa mení nielen naše stravovacie návyky, ale aj potreba určitých látok v tele. Vzhľadom k tomu, že sa dĺžka života neustále predlžuje, je dôležité dopĺňať všetky potrebné látky v tele. Zloženie produktu Centrum SILVER Vitamín A (50% ako betakarotén) 800 mikrogramov, Luteín 1000 mikrogramov, Vitamín E 18 mg, Vitamín C 120 mg, Vitamín K1 30 mikrogramov, Vitamín B1 1,65 mg, Vitamín B2 2,1 mg, Vitamín B6 2,1 mg , Vitamín B12 3 mikrogramov, Vitamín D 5 mikrogramov, Biotín 75 mikrogramov, Kyselina listová 300 mikrogramov, Niacín 24 mg, Kyselina pantoténová 9 mg, Vápnik 162 mg, Fosfor 125 mg, Horčík 100 mg, Jód 100 mikrogramov, Meď 500 mikrogramov, Mangán 2 mg, Chróm 40 mikrogramov, Molybdén 50 mikrogramov, Selén 30 mikrogramov, Zinok 5 mikrogramov, Železo 2,1 mg. Odporúčané dávkovanie Odporúčaná denná dávka pre dospelých nad 50 rokov je I tableta denne. Túto dávku neprekračujte. Balenie - 100 tabliet.

  24,40 €

 • TEREZIA Rakytník rešetliakový 50+10 kapsúl ZDARMA Výživový doplnok

  TEREZIA Rakytník rešetliakový 50+10 kapsúl ZDARMA

  Akcia

  skladom > 5 ks

  100% prášok z plodov Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides) býva niekedy označovaný ako citrónovník severu, pretože prirodzene obsahuje vysoký podiel vitamínu C. Celá rastlina rakytníka je výnimočná obsahom širokej škály biologicky aktívnych látok. Plody rakytníka – bobule oranžovej farby a kyslej chuti – obsahujú provitamín A, vitamíny B1, B2, B6, C, E, K1 a F. Významnou zložkou sú tiež fl avonoidy a prítomná je cenná látka hippophein. Navyše je prírodným zdrojom karotenoidov. Zloženie: 1 želatínová kapsula obsahuje zmes 350 mg 100 % prášku plodov RAKYTNÍKA REŠETLIAKOVITÉHO (Hippophae rhamnoides) bez prímesí. Odporúčané dávkovanie: 1-2 kapsuly 2 x denne pred jedlom počas 3 až 6 mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelia a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Ďalšie informácie o rakytníku Rakytník rešetliakový bol známy pre svoje priaznivé účinky už dávno. V ľudovom liečiteľstve ho využívali obyvatelia Sibíri, Mongolska a niektorých oblastí Číny. Jeho latinský názov Hippophae rhamnoides pochádza zo starej gréčtiny a v preklade znamená trblietajúci sa kôň. Starí Gréci totiž zaznamenali, že zvieratá, ktoré sa pásli v oblastiach, kde táto drevina rástla, mala zdravý vzhľad a ich srsť nádherný lesklý nádych.

  8,89 € -19% 11,00 €

 • VIRDE Rakytník olej 100% 50 ml Výživový doplnok

  VIRDE Rakytník olej 100% 50 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svojím prirodzeným obsahom vitamínov A, rady B, C, E, F, K, P-rutinu, nenasýtených mastných kyselín omega-3, omega-6 a omega-9, karotenoidov, flavonoidov a ďalších biologicky aktívnych látok. Zloženie Rakytník rešetliakový 100% olej zo semien (obsah karotenoidov 180mg/100g) 4,975 ml, alfa-tokoferol (vitamín E, antioxidant) 25 mg v dennej dávke 5 ml oleja (zodpovedá 208% odporúčanej dennej dávky). Dávkovanie 1 čajová lyžička 1 - 3 x za deň (tj 5 - 15 ml). Balenie 50 ml.

  6,24 € -32% 9,20 €

 • WALMARK Marťankovia s Imunactívom Mix 2x50 tabliet + DARČEK : Výpredaj Výživový doplnok

  WALMARK Marťankovia s Imunactívom Mix 2x50 tabliet + DARČEK : Výpredaj

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Marťankovia sú obohatení o xylitol, ktorý dodáva tabletám lahodnú chladivú chuť. Marťankovia s Imunactívom obsahujú iba prírodné farbivá. Bez konzervantov, bez cukru, bez lepku a laktózy. Čo je to komplex Imunactiv? beta glukan, bioflavonoidy, vitamín C a zinok: podporujú prirodzenú funkciu imunitného systému. Denná dávka (1 tableta) obsahuje Komplex Imunactiv: Beta glukán 10,0 mg, Vitamín C 80,0 mg 100 % DRHP*, Zinok 5,0 mg 50 100 %, Vitamín A 800,0 µg 100 % DRHP*, Vitamín B1 (thiamin) 1,1 mg 100 % DRHP*, Vitamín B2 (riboflavin) 1,4 mg 100 % DRHP*, Vitamín B3 (niacin) 16,0 mg 100 % DRHP*, Vitamín B5 (kys. pantothenová) 6,0 mg 100 % DRHP*, Vitamín B6 (pyridoxin) 1,4 mg 100 % DRHP*, Vitamín B12 (kyanokobalamin) 2,5 µg 100 % DRHP*, Vitamín D3 5,0 µg 100 % DRHP*, Vitamín E 12,0 mg 100 % DRHP*, Biotín 50,0 µg 100 % DRHP*, Kyselina listová 200,0 µg 100 % DRHP*, Jód 150,0 µg 100 % DRHP*, Šípky 10,0 mg *DRHP = doporučená denná dávka v 1 tablete Zloženie Sladidlá (sorbitol, xylitol, sukralóza), kyselina L-askorbová, nikotinamid, látky protihrudkujúce (kyselina stearová, stearát horečnatý), farbivá (paprikový extrakt - príchuť pomaranč, oxid železitý - príchuť jahoda a tuti fruti), D-alfa-tokoferol acetát, citrát zinočnatý, beta glukan, šípky prášok, D-pantothenát vápenatý, regulátor kyselosti (kyselina jablčná), aróma tuti fruti, retinyl acetát, pyridoxin hydrochlorid, D-biotín, riboflavín, thiamin mononitrát, aróma pomaranč a jahoda, cholekalciferol, aróma vanilka (príchuť jahoda a tuti fruti), kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný Dávkovanie 1 tableta denne sa po jedle nechá rozpustiť v ústach. Priložená hračka nie je vhodná pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré by mohli byť deťmi spolknuté alebo vdýchnuté.

  13,19 € -6% 13,99 €

 • WELEDA Rakytníkový sirup BIO 200 ml Výživový doplnok

  WELEDA Rakytníkový sirup BIO 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Bobule rakytníka sú bohaté na vitamín C a ďalšie cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakarotén, flavonoidy), ktoré hrajú dôležitú úlohu pri ochrane buniek. Sirup sa vyrába šetrnými metódami z čerstvých, na slnku uzretých plodov rakytníka a vďaka prisladeniu BIO cukrom a BIO medom má príjemnú osviežujúcu chuť. Zloženie Cukor*, šťava a dužina z plodov rakytníka**(42%), med*. * z biologického poľnohospodárstva ** z ekologického zberu vo voľnej prírode, biologického alebo bio-dynamického poľnohospodárstva Dávkovanie Ľubovoľné množstvo BIO rakytníkového sirupu rozmiešajte v pohári vody alebo čaju a získate osviežujúci a posilňujúci nápoj jedinečnej chuti. Šťavou je možné tiež dochutiť tvaroh, jogurt či müsli. Balenie 200 ml

  11,56 € -14% 13,46 €

 • ALLNATURE Kustovnica čínska – Goji BIO 1000 ml výpredaj Výživový doplnok

  ALLNATURE Kustovnica čínska – Goji BIO 1000 ml výpredaj

  EXTRA Doprava zadarmo Akcia

  skladom > 5 ks

  100% neriedená šťava z kustovnice čínskej (goji) - Lycium chinense je vyrobená z ručne zbieraných, zrelých a čerstvých plodov. Jeji bohatstvo v tom, že plody kustovnice čínskej sú bohaté na vitamíny, minerály, enzýmy a iné nášmu organizmu prospešné látky. Hlavné výhody Hlavnou výhodou používania Kustovnica čínskej v tekutej podobe je množstvo vstrebaných látok črevnou sliznicou, ktoré je oproti sušeným plodom niekoľkonásobne vyššia. Neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá ani umelé dochucovadlá - je úplne prírodný, stabilizovaný len pasterizáciou. Dávkovanie a ďalšie dôležité informácie Užívajte 1-2x denne 30 ml - na lačno.  Nie je vhodné pre deti. Objem fľaše 1000 ml. Obalový materiál zatmavené sklo.

  22,45 € -42% 38,54 €

 • SWISS C-MIX 90 pastiliek Výživový doplnok

  SWISS C-MIX 90 pastiliek

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Výživový doplnok s 3 príchuťami v 1 balení: hrozno, malina a pomaranč. Zloženie Vitamín C - 500 mg Šípkový extrakt, Acerola 4:1 ovocný extrakt, sušený pomarančový džús, pomarančová dužina, malinový džús, malinová dužina, sušený hroznový džús, rutín, hesperidín, citrónové bioflavonoidy, stearan horečnatý, prírodná ovocná chuť a farbivo, náhradné sladidlá: sorbitol, sukralóza, dextróza. Dávkovanie Dospievajúci a dospelí: 1 cmúľacia pastilka denne. Balenie 90 tabliet

  12,72 € -18% 15,50 €

 • GENERICA Vitamin D3 - 800 I.U. 30 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Prípravok obsahuje vitamín D3 v olivovom oleji, čo zaistí vysokú biologickú dostupnosť vitamínu D3. Vitamín D prispieva: k správnemu vstrebávaniu a zužitkovaniu vápnika a fosforu v organizme, k udržaniu zdravých kostí, zubov, k správnemu fungovaniu svalov, k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zloženie Cholekalciferol (vitamín D3) 800 I.U. (20 μg) v olivovom oleji. Účinná látka: : Obsah v jednej tablete Cholekalciferol (vitamín D3) 800 I.U. 20,00 µg nosiče: olivový olej, čistená voda; želírujúca látka: želatína; zvlhčovadlo: glycerol; farbivo: žltý oxid železa, cholekalciferol Dávkovanie 1 kapsula denne po jedle (zapiť pitnou vodou). Balenie 30 kapsúl.

  4,10 €

 • GOLDIM ProbioFlora 30 toboliek Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Riboflavín prispieva k normálnemu: energetickému metabolizmu ďalej k normálnemu stavu červených krviniek a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Účinná látka: v 1 tobolke: Riboflavín, 0,21 mg (15 % DDD) DDD – doporučená denná dávka Zloženie Inulín (prebiotikum), citrusová vláknina, extrakt artyčoku (Cynara cardunculus), probiotické baktérie – 1 miliarda (1×109) v jednej tobolke (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis, Streptococcus thermophilus), riboflavín, transparentná rastlinná tobolka odolná proti žalúdočnej šťave.Bez aditívnych látok. S predĺženým účinkom. Doporučené dávkovanie 1–2 tablety denne zapiť pohárom vody. Max. 2 tobolky za deň. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

  5,80 €

 • AROMATICA Eleuterokok bylinné kvapky 50 ml Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Čo je aktívnou látkou: Glykozidy označované ako eleuterosidy. Ich sprievodnými látkami sú triterpény, kumaríny, lignany. Vyskytujú sa tiež cukry, tuky, flavonoidy, silice atď Nebola zistená prítomnosť alkaloidov a iných látok. Dávkovanie a spôsob použitia: 2-3 x denne 30 kvapiek. Uvedená denná dávka obsahuje 11 mg sušiny extraktu. Kvapky je možné užívať aj v minerálnej vode alebo v inom nápoji. Balenie: 50 ml

  3,88 €

 • VIRDE Zelený jačmeň 240 tabliet Výživový doplnok

  VIRDE Zelený jačmeň 240 tabliet

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Zelený jačmeň sa zberá v ranom štádiu, kedy je ešte zelený, pretože v tejto fáze rastu má najvyšší obsah užitočných výživných zložiek. Pestuje sa všade po svete za prísnych podmienok, bez použitia pesticídov. Pôvodne pochádza z úrodných plání Nového Zélandu, ktoré sú nezasiahnuté priemyslom a znečistením. Tamojšia pôda je veľmi úrodná, bohatá na minerály a zavlažovaná čistou vodou. Zelený jačmeň obsahuje vysoký podiel chlorofylu, ktorý má detoxikačné účinky pre ľudské telo. Obsahuje veľké množstvo bielkovín, komplex vitamínov B, minerály, vitamíny C, E a jód. Zloženie Sušený mletý mladý jačmeň 5,94 g, oxid kremičitý (plnidlo) v 12 tabletách.Denná dávka 12 tabliet obsahuje 52 mikrogramov jódu, čo zodpovedá 34,7% odporúčanej dennej dávky. Dávkovanie 4 tablety 3x za deň. Balenie 240 tabliet

  8,84 € -23% 11,53 €

 • VIRDE Citrus paradisi grepový extrakt 50 ml Výživový doplnok

  VIRDE Citrus paradisi grepový extrakt 50 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem. Zloženie Glycerín, voda (nosiče), Citrus paradisi - extrakt z obsahom bioflavonoidov, vitamín C (kyselina askorbová). Dávkovanie 3x denne 15 kvapiek zriedených v pohári vody, čaju alebo ovocnej šťavy. Balenie 50 ml

  8,68 € -17% 10,41 €

 • GS Vitamin C 500 se šípky 50 + 10 tablet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Doplněk stravy s vysokým obsahem vitaminu C (500 mg) ve speciální tabletě TIME RELEASE, která zajišťuje postupné uvolňování. Doporučené dávkování Doporučené dávkováni je 1 - 2 tablety denně. Složení produktu Kyselina askorbová, zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), šípky, regulátor kyselosti (fosforečnan vápenatý), protispéková látka (kyselina stearová, stearan horečnatý), potahovací a (šelak)

  3,28 € -14% 3,80 €

 • VIRDE Rakytník sirup 200 ml Výživový doplnok

  VIRDE Rakytník sirup 200 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Zloženie voda, fruktóza, sorbitol (sladidlo), extrakt z rakytníka rešetliakového 250 mg, metylcelulózam (Zahusťovadlo), extrakt z huby lesklokôrovka obyčajná (Reishi) 50 mg, pomarančové aróma (Arómy), sorban draselný, benzoan sodný (konzervačné látky) v odporúčanej dennej dávke 7 ml sirupu. Dávkovanie 1 kávová lyžička (cca 3 -4 ml) 2 - 3 x za deň Balenie 200 ml

  4,01 € -38% 6,43 €

 • Kloubní želatina se sušenou houbou Shi-Take 360 kapslí Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Shii = dub, take = houba. Takže volně přeloženo - dubová houba. Shii-take je z gastronomického hlediska chuťově velice výrazná houba, masité konzistence. V japonském léčitelství je, dle dostupných pramenů, využívaný již asi 2000 let. Několik receptů kuchyňského zpracováni shii-take zdobí internetové stránky, včetně návodu na malopěstování této léčivé pochutiny v domácím prostředí, popřípadě adres, kde je možno houbu zakoupit, podobně, jako třeba žampiony. Dávkování 2x denně 1 kapsle.

  24,65 €

 • Vieste Resveratrol extra 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s obsahom prírodných antioxidantov (resveratrol, kurkumín, kvercetín) a vitamínov radu B, C a E. Resveratrol je silný prírodný antioxidant, vyskytuje sa napríklad vo víne a hroznových bobuliach či čučoriedkach.Kvercetín - exotický názov quercetin označuje bioflavonoid, teda prírodnú zlúčeninu, ktorú môžeme nájsť napríklad v citrusoch, pohánke či cibuľi.   Zloženie Aktívne látky: 1 kapsula Kurkumín - 25 mg Kvercetin - 5 mg Resveratrol - 25 mg Vitamín C - 25 mg Vitamín E - 4 mg Vitamín B6 - 0,7 mg Kyselina listová (B9) - 70 μg Vitamín B12 - 1 μgKukuričný škrob, resveratrol - extrakt z krídlatky japonskej a zo šupiek viniča, kurkumín, kvercetín, vitamín B12, vitamín C, syntetický vitamín E, stearát horečnatý (látka protihrudkujúca), materiál kapsule: tvrdá želatínová kapsula. Dávkovanie 3 kapsule denne. Zapite dostatočným množstvom tekutiny. Balenie 60 kapsúl

  10,71 € -11% 12,03 €

 • TRIX Tekutý zinok Zn + Vitamín C 300 ml Výživový doplnok

  TRIX Tekutý zinok Zn + Vitamín C 300 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie tekutého zinku prispieva k udržaniu zdravých nechtov, vlasov (zinok, meď), k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď) , stavu pokožky (zinok, jód), normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód) a k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok. meď, selén). Zinok je minerál s mnoho dôležitými funkciami nachádzajúci sa vo všetkých bunkách tela (vo väčšom množstve v kostiach, koži, prostate a očiach). Je nevyhnutný na normálnu činnosť vyše 70 enzýmov a správnu imunitnú reakciu, a preto si právom zaslúži prívlastok významný. Tekutý zinok dopĺňa nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve. Zloženie (v prepočte na odporúčanú dennú dávku - 5 ml): Aktívne zložky:Zinok 8,54 mg/85 % NRV*, Vitamín C 100 mg Ostatné zložky: voda, CO2 *NRV - denný referenčný príjem minerálnych látok (dospelí). Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 5 ml denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 2 dl vody. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Po otvorením skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

  5,75 € -30% 8,20 €

 • REVITAL The Simpsons Multivitamín želé 50 želé + svietiaca pružina DARČEK Výživový doplnok

  REVITAL The Simpsons Multivitamín želé 50 želé + svietiaca pružina DARČEK

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Príchute: grep, jahoda + malina, pomaranč, citrón, jablko Vitamíny skupiny B, vitamíny C a E prispievajú k:  normálnej funkcii imunitného systému normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti zníženie miery únavy a vyčerpania ochrane pred voľnými radikálmi Vitamín D3 a zinok prispievajú k:  normálnemu rastu a vývinu kostí u detí udržaniu normálneho stavu kostí a zubov normálnemu vstrebávaniu vápnika normálnej funkcii imunitného systému Zloženie Aktívne zložky v 2 želé (RHP – referenčná hodnota príjmu v %) Vitamín C 80 mg (100 %) Biotín 50 µg (100 %) Vitamín E 12 mg (100 %) Vitamín B6 1,4 mg (100 %) Vitamín B12 2,5 µg (100 %) Nikotínamid 16 mg (100 %) Kyselina pantotenová 6 mg (100 %) Kyselina listová 200 µg (100 %) Vitamín D3 5 µg (100 %)  Jód 150 µg (100 %) Zinok 10 mg (100 %) Extrakt zo šípok 20 mg  V želé sú použité iba prírodné farbivá (zo spiruliny, mrkvy, požltu farbiarskeho), prípadná zmena farebnosti želatíny nemá vplyv na kvalitu výrobku. Informácie pre diabetikov: Želé obsahuje cukor. Doporučené dávkovanie Dospelí a deti od 3 rokov: Užívajte 2 želé denne. Ďalšie dôležité informácie Skladujte v suchu a temnote pri teplote do 25 °C v dobre uzavretom obale. Chráňte pred slnečným žiarením. 

  8,79 € -1% 8,85 €

 • CEMIO Multivitamín so zázvorom 80 + 40 tabliet + DARČEK Výživový doplnok

  CEMIO Multivitamín so zázvorom 80 + 40 tabliet + DARČEK

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Účinné látky vitamíny - A, C a D 3 minerály extrakt zo semien viniča extrakt zo zázvoru - antioxidačné funkcie Spôsob užívania 1-2 tablety denne. Deti od 6 rokov môžu užívať 1 tabletu denne. Darček ... Luxusný krém na ruky

  15,93 €

 • Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml Výživový doplnok

  Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Rakytníkový olej získavaný z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) doplňuje stravu o nenasýtené mastné kyseliny (napr. kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín) a vitamín E, ktorý pomáha pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie oleje 100% oleja z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) Dávkovanie Dospelí: 5 kvapiek až 1 lyžička (5 ml) raz denne počas jedla. Deti od 3 rokov: 3 kvapky denne počas jedla. Odporúčaná maximálna denná dávka 5 ml obsahuje:  nenasýtené mastné kyseliny: 2,03 g, z toho kyselina linolová (zo skupiny omega-6 mastných kyselín): 1,99 g, kyselina alfa-linolenová (ALA, zo skupiny omega-3 mastných kyselín): 0,042 g, vitamín E (alfa-tokoferol): 5,12 mg (42,6 % referenčnej hodnoty príjmu). Odporúčanie na užívanie a skladovanie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a veganov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície. Produkt vzhľadom k vysokému obsahu karotenoidov silno farbí! Skladujte dobre uzatvorené mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

  10,28 € -33% 15,30 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam