Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotnícky materiál Stomické pomôcky Kolostomické a ileostomické pomôcky

NATURA sáčok uzavretý 2D + 30 ks

Kód výrobku: 282329
Základom všetkých stomických pomôcok ConvaTec je priľnavá vrstva z hmoty Stomahesive®. Vrecko je farby béžovej, 32 mm STD 30 ks.

Viac informácií

Skladom

V utorok 27. 10. odosielame, u vás vo štvrtok 29. 10.

V utorok 27. 10. odosielame, u vás vo štvrtok 29. 10.

64,89 €

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

NATURA sáčok uzavretý 2D + 30 ks

Základom všetkých stomických pomôcok ConvaTec je priľnavá vrstva z hmoty Stomahesive®. Pevná hmota Stomahesive® je unikátnou kombináciou prírodných látok a ostatných komponentov. Dobre drží na suché, mierne vlhké i zapálené koži.

Dvojdielny systém (2D)
mnohostrannosť
Citlivosť k pokožke
Dvojdielny systém sa skladá z dvoch častí - podložky a vrecka - navzájom spojiteľných prírubovým krúžkom. Limity hradenia poisťovne a doba výmeny podložky je rovnaká ako pri systéme adhézny technológie.

Vrecká béžové bez filtra predstavujú základné prevedenie. Zadná strana je opatrená vrstvou z netkanej textílie, ktorá spríjemňuje pocit pri nosení. Vrecká béžové s filtrom majú zabudovaný uhlíkový filter, ktorý pohlcuje pachy a dovoľuje unikanie plynu. Sú tiež opatrené vrstvou z netkanej textílie na zadnej strane. Malý béžový bez filtra slúži na krátkodobé použitie, na šport, plávanie, do kúpeľov a pod. Vrecko veľkoobjemový je určený tým, ktorí majú veľký objem odchádzajúci stolice, a to aj krátkodobo.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: CONVATEC
Značka: NATURA
Kód výrobku: 282329
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: CONVATEC

Recenzie

NATURA sáčok uzavretý 2D + 30 ks

Diskusia

NATURA sáčok uzavretý 2D + 30 ks

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika