Obľúbené položky

Úvodná strana » Výhodný nákup » Najnovšie produkty

Najnovšie produkty

Máte radi novinky? Nemusíte prehľadávať všetky rubriky, všetky produkty zavedené v poslednom mesiaci nájdete na jednom mieste. 

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Produkty v kategórii

 • JAMIESON Coenzym Q 10 120 mg 30+30cps Výživový doplnok

  JAMIESON Coenzym Q 10 120 mg 30+30cps

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok Koenzým Q10 je identický s telom produkovaným koenzýmom Q10, je získaný fermentáciou z kvasiniek (netabakový zdroj). V ľahko prehĺtateľných kapsuliach. Dávkovanie: dospelí 1 kapsula denne s jedlom Zloženie: Každá kapsula obsahuje:Koenzým Q10 (ubichinón) ... 120 mgzískaný fermentáciou kvasiniekĎalej obsahuje: želatína (povlaková látka), glycerol, sójový lecitín (emulgátor), sójový olej (antioxidant), oxid titaničitý, farbivo annato Upozornenie: Pacienti užívajúci lieky na krvný tlak, na zriedenie krvi alebo na zníženie glukózy, tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. Pacienti s migrénami, konzultujte s lekárom užívanie, ak sa zvýši frekvencia migrén a pretrváva alebo sa zhoršuje nevoľnosť a zvracanie. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  19,07 €

 • JAMIESON Vitamin B2 100 mg 100 tbl Výživový doplnok

  7 dní

  Výživový doplnok Vitamín B2 prispieva k správnej látkovej premene, ktorá je dôležitá na tvorbu energie a k optimálnej činnosti nervového systému. Pomáha udržiavať zdravú pokožku, sliznice, červené krvinky a zrak. Dávkovanie dospelí 1 tableta denne s jedlom. Zloženie Každá tableta obsahuje: Vitamín B2 (Riboflavín) 100 mg(7142% Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch) Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), modifikovaná celulózová guma (povlaková látka), rastlinná kyselina stearová, rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý Upozornenie Uchovávajte pri teplote 15 °C– 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  6,24 €

 • JAMIESON Vitamin B12 1200mcg, 60+20 predlz. ucinok Výživový doplnok

  JAMIESON Vitamin B12 1200mcg, 60+20 predlz. ucinok

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok Vitamín B12 prispieva k správnej činnosti nervového a imunitného systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k odstráneniu stavov únavy a vyčerpania. Vitamín B12 zohráva úlohu v procese delenia buniek a krvotvorby. Dávkovanie dospelí 1 tabletu denne Zloženie Každá tableta obsahuje:Vitamín B12 (metylkobalamín) ... 1200 μg Ďalej obsahuje: celulóza (nosič), fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), rastlinný stearan horečnatý, rozpustná celulóza (protihrudkujúca látka), hydroxypropylcelulóza (nosič), oxid kremičitý (povlaková látka) Upozornenie Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Farba tabliet môže varírovať, čo je normálne v dôsledku použitia prírodných ingrediencií.

  10,76 €

 • BUBCHEN Kids 2v1 Shp. + kondic. Paris Style 200 ml

  BUBCHEN Kids 2v1 Shp. + kondic. Paris Style 200 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Šetrné umývanie a starostlivosť o vlasy – pre pružné, lesklé a hodvábne vlasy. Ovocná vôňa okamžite prenesie slečny do štýlového prostredia Paríža. ● s prírodnými účinnými látkami● stačí naniesť na vlasy malé množstvo šampónu, umyť a potom opláchnuť. Vlasy bude možné ihneď ľahko rozčesať a upraviť – bez bolesti a sĺz● Dermatologicky potvrdená znášanlivosť pokožkou● Vyvinuté s cieľom minimalizácie rizika vzniku alergie● Bez parafínov, pH neutrálne k pokožke

  3,40 €

 • BUBCHEN Versiona olej osetrujuci Ultra Sensitiv 200 ml

  BUBCHEN Versiona olej osetrujuci Ultra Sensitiv 200 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Chráni, čistí a poskytuje prírodnú a jemnú starostlivosť o citlivú pokožku bábätka, takmer ako v maminom brušku. V maminom brušku chráni pokožku bábätka ochranná vrstva – Vernix caseosa. Na podobnom princípe je pripravený produktový rad Bübchen verniosa®. Chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia. Podporuje optimálny vývoj prirodzenej ochrannej bariéry detskej pokožky po narodení – obzvlášť jemný, podľa vzoru prírody. ● S prírodnými účinnými látkami, s avokádovým olejom upokojuje a poskytuje prirodzenú a jemnú starostlivosť.● Vhodný po kúpeli, na jemné čistenie pokožky pri výmene plienok a na upokojujúcu masáž bábätka. Ideálny aj pre dospelých.● Bez minerálneho oleja, konzervantov a alergénnych vonných látok.● Dermatologicky potvrdená znášanlivosť pokožkou. Odporúčané pôrodnými asistentkami a lekármi.

  4,02 €

 • BUBCHEN Kids 2v1 SHp. + kondic. London Style 200 ml

  BUBCHEN Kids 2v1 SHp. + kondic. London Style 200 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Šetrné umývanie a starostlivosť o vlasy – pre pružné, lesklé a hodvábne vlasy. Kvetinová vôňa okamžite prenesie slečny do štýlového prostredia Londýna. ● s prírodnými účinnými látkami● stačí naniesť na vlasy malé množstvo šampónu, umyť a potom opláchnuť. Vlasy bude možné ihneď ľahko rozčesať a upraviť – bez bolesti a sĺz● Dermatologicky potvrdená znášanlivosť pokožkou● Vyvinuté s cieľom minimalizácie rizika vzniku alergie● Bez parafínov, pH neutrálne k pokožke"

  3,40 €

 • BUBCHEN Mama Care Lotion 200 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Pre namáhanú pokožku. Jemne ošetruje a pomáha predchádzať striám s mandľovým a jojobovým olejom. Prísľub ochrany pokožky: Už viac ako 50 rokov sú produkty Bübchen symbolom najvyššej kvality a jemnej starostlivosti. Intenzívny výskum, prísne kontroly a starostlivý výber prírodných účinnýcha ošetrujúcich látok prvotriednej kvality sú pre nás zaväzujúce.● V kombinácii s príjemnou masážou pomáha predchádzať striám a prispieva k zachovaniu elasticity pokožky.● Vhodné aj pre vegánov.● Intenzívne hydratuje a vďaka jedinečnej vôni pôsobí uvoľňujúco a harmonizujúco.● S prírodnými zložkami, s mandľovým olejom dodáva pokožke pocit hebkosti, s jojobovým olejom zjemňuje pokožku.● Bez minerálneho oleja, konzervantov a farbív.● Dermatologicky potvrdená znášanlivosť pokožkou. Odporúčané pôrodnými asistentkami a lekármi.

  4,69 €

 • BUBCHEN Versionasa kupel 2-fazovy Ultra Sensitiv 200 ml

  BUBCHEN Versionasa kupel 2-fazovy Ultra Sensitiv 200 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Chráni, čistí a hydratuje citlivú pokožku bábätka, takmer ako v maminom brušku. Pred použitím dôkladne pretrepať! V maminom brušku chráni pokožku bábätka ochranná vrstva – Vernix caseosa. Na podobnom princípe je pripravený produktový rad Bübchen verniosa®. Chráni pokožku pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia. Podporuje optimálny vývoj prirodzenej ochrannej bariéry detskej pokožky po narodení – obzvlášť jemný, podľa vzoru prírody. ● S prírodnými účinnými látkami.● 2-fázové zloženie s avokádovým olejom a lipidmi, podobnými tým, ktoré sa prirodzene vyskytujú v tele, ako napr. ceramid 3, prirodzene a jemne umýva.● Vďaka obsahu olejov ošetruje pokožku počas kúpeľa aj po ňom.● Podporuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky.● Bez minerálneho oleja, konzervantov a alergénnych vonných látok.● Dermatologicky potvrdená znášanlivosť pokožkou. Odporúčané pôrodnými asistentkami a lekármi. Vstreknite 2 – 3-krát do vody s teplotou cca. 36 °C, trvanie kúpeľa 5 – 7 min.

  4,73 €

 • BUBCHEN Kids 2v1 Shp. + kondic. Be a Star 230 ml

  BUBCHEN Kids 2v1 Shp. + kondic. Be a Star 230 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Šetrné umývanie tela a vlasov. Skvelá osviežujúca mužná vôňa – pre všetky budúce hviezdy. ● Jemne čistí vlasy a telo. Udržiava pokožku hydratovanú.● Posilňuje vlasy – pre vlastný štýl.● Dermatologicky potvrdená znášanlivosť pokožkou.● Vyvinuté s cieľom minimalizácie rizika alergie.● Bez obsahu minerálneho oleja. pH neutrálne k pokožke.

  3,21 €

 • BUBCHEN Mama Showercream 230 ml

  BUBCHEN Mama Showercream 230 ml

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Pre namáhanú pokožku. Jemne umýva a pôsobí uvoľňujúco s olejom z divej ruže a pšeničnými proteínmi. Prísľub ochrany pokožky: Už viac ako 50 rokov sú produkty Bübchen symbolom najvyššej kvality a jemnej starostlivosti. Intenzívny výskum, prísne kontroly a starostlivý výber prírodných účinných a ošetrujúcich látok prvotriednej kvality sú pre nás zaväzujúce.● S obsahom prírodných účinných látok.● Vhodné aj pre vegánov.● Jemne umýva a už počas sprchovania poskytuje starostlivosť namáhanej pokožke.● Vďaka jedinečnej vôni pôsobí uvoľňujúco a harmonizujúco.● Olej z divej ruže a pšeničné proteíny podporujú regeneráciu pokožky – počas tehotenstva a po ňom.● Bez minerálneho oleja, konzervačných látok a farbív; pH neutrálne k pokožke.● Vyvinuté na minimalizáciu rizika vzniku alergie.

  4,69 €

 • JAMIESON Calcium 250 mg + Viatmin D 400 IU Gummies Výživový doplnok

  JAMIESON Calcium 250 mg + Viatmin D 400 IU Gummies

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Výživový doplnok s cukromVápnik a fosfor je potrebný na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov. Vápnik prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a k látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie. Podporuje zdravú regeneráciu a činnosť svalov, tráviacich enzýmov a prispieva k správnemu prenosu nervových vzruchov. Vápnik zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek. Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Dávkovanie: dospelí 2 pastilky denne. Deti od 3 rokov 1 pastilka denne. Zloženie: Každá pastilka obsahuje: Vápnik (trikalcium fosfát) ... 250 mg (31,25 % RVH*) Vitamín D (cholekalciferol) ... 10 μg/400 IU (200 % RVH*) Fosfor (trikalcium fosfát) ... 115 mg (16,4 % RVH*) *RVH – referenčná výživová hodnota Ďalej obsahuje: pektín (emulgátor), glukózový sirup, sacharóza, kyselina citrónová (stabilizátor), kyselina fumarová (antioxidant ), prírodné príchute (koncentrovaná šťava z čiernej mrkvy, koncentrát z bobuľového ovocia, annatto ) citran sodný (antioxidant) Upozornenie: Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

  20,40 €

 • DERMOCOLLAGEN ProVenus s pomarančovou príchuťou 30 sáčkov Výživový doplnok

  DERMOCOLLAGEN ProVenus s pomarančovou príchuťou 30 sáčkov

  Novinka Výpredaj

  skladom > 5 ks

  DermoCollagen ProVenus je výživový doplnok s pomarančovou príchuťou, ktorý prináša kvalitnú vnútornú starostlivosť o vašu pleť. Bioaktívne kolagénne peptidy Verisol® pôsobia na pleť tak, že nielen vyzerá mladistvejšia, ale hlavne bude hydratovaná a opäť elastická. Tento prípravok je zameraný špeciálne na starostlivosť o ženskú pleť. Prečo práve DermoCollagen ProVenus? Prípravok DermoCollagen je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov Verisol® spolu s kyselinou hyalurónovou. Ide tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky. Kolagén tvorí až 75% objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Obsiahnutý vitamín C má tiež priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu v ľudskom tele a tým prispieva k normálnej funkcii kože, ale aj kostí a kĺbových chrupaviek. Vďaka obsahu látok ako sú zinok a biotín prispieva prípravok DermoCollagen k udržaniu zdravej pokožky i vlasov. Obsahuje Kolagénnne peptidy - VERISOL® Kyselinu hyalurónovú (hyaluronan sodný) vitamín C vitamín E Kyselinu pantoténovú (Vitamín B5) Biotín (Vitamín B7) Magnesium Zinok Inulín Ostatné látky: citronan horečnatý kyselina citrónová hydrogénuhličitan sodný tokoferol acetát aróma kyselina askorbová glukonát zinočnatý hyaluronan sodný pantothenan vápenatý sladidlá (acesulfam K, sukralóza) D-biotín farbivo betakarotén Dávkovanie 1 vrecúško denne. Obsah sáčku nasypte do pohára a až potom zalejte cca. 2 dcl vody, ľahko sa rozpúšťa, s lahodnou pomarančovou príchuťou. Upozornenie Výrobok nie je určený pre deti. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nadmerné použitie môže mať laxatívne účinky. Ukladať mimo dosahu detí! Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 ºC. Obsah balenia: 30 sáčkov

  33,83 €

Najpredávanejšie značky

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam