Podrobné informácie

Multi-Mam® Balm predstavuje účinnú a bezpečnú starostlivosť o bradavky.

Informácie o produkte

Výrobca: BIOCLIN BV
Značka: BIOCLIN BV
Produktová rada: Bioclin Multi - Mam
Kód výrobku: 293771
Kód EAN: 8714207830309
Držiteľ rozhodnutia: BIOCLIN BV

Multi-Mam® Balm predstavuje účinnú a bezpečnú starostlivosť o bradavky. Unikátne rastlinné zloženie pomáha predchádzať poškodeniu bradavky a udržiava pokožku jemnú, pružnú a zdravú.

Hlavné výhody

  • Účinne chráni bradavku počas dojčenia a zabraňuje tvorbe trhliniek a malých bolestivých rán

 

  • Ponúka bezprostrednú úľavu a udržiava pokožku jemnú, pružnú a zdravú

 

  • Nie je nutné ho odstraňovať pred dojčením a je absolútne neškodý aj pri požití dieťaťom

 

  • Čisto prírodný produkt rastlinného pôvodu neobsahujúci žiadne chemikálie a konzervačné látky

 

  • Nahrádza a dopĺňa prirodzené mazivo pokožky eliminované dojčením

 

  • Bez chuti a zápachu, ľahko a jednoducho aplikovateľný

 

Bolestivé bradavky

Podráždené bradavky a následná bolesť, ktorou mamička trpí môžu otriasť dôverou v jej schopnosť dojčiť a výrazne zasahujú aj do vzťahu s dieťatkom, keďže každé kŕmenie je pre mamičku skôr utrpením než láskyplným zážitkom.

Bolestivé bradavky môžu taktiež potláčať reflexné vypudzovanie mlieka. Mamička sa stáva viac podráždenou a tento začarovaný kruh vedie často k prerušeniu dojčenia dieťatka. Preto je nevyhnutné navrhnúť mamičke najmodernejšie metódy ako účinne predchádzať spomínaným problémom.

Multi-Mam Balm

Základom Multi-Mam Balm sú esenciálne rastlinné oleje poskytujúce telu metabolické prekurzory potrebné k tvorbe kožných lipidov akými sú napríklad steroly a prostaglandíny. Špecifickou charakteristikou Multi-Mam Balm je prítomnosť účinného množstva squalénu - nevyhnutnej zložky ľudského mazu. Multi-Mam Balm nie je lepkavý a je ľahko absorbovateľný pokožkou bradaviek.

Bambucké maslo, jedna zo zložiek Multi-Mam Balm, obsahuje vysoké percento triglyceridov a sterolov. Včelí vosk je ďalšou dôležitou zložkou a je zdrojom omega hydroxykarboxylových kyselín, ktoré sú plne identické s ceramidmi v ľudskom tkanive. Poslednou významnou charakteristikou Multi-Mam Balm je neprítomnosť krátkych reťazcov mastných kyselín, preto na rozdiel od iných produktov, Multi-Mam Balm nedráždi pokožku.

Aplikácia

Multi-Mam Balm sa môže používať kedykoľvek počas celého dňa, najlepšie však po dojčení. Minimálne použitie: dva razy denne.

Rozotrite malé množstvo Multi-Mam Balm medzi prstami a aplikujte na celú oblasť bradavky. Balm nie je pred dojčením potrebné odstrániť.

Zloženie

Helianthus Annuus, Butyrospermum Parkii, Polyglyceryl-3 Beeswax, Squalene, Propyl Gallate.

Obsah balenia: 30 ml.

Recenzie (1)

Recenzie produktu MULTI-MAM BALM 30ML

Pridať recenziu produktu

(6) (5)

100 %

Ako vsetko od MAM vynikajuca, mne pride este lepsi ako lanolin od tejto firmy,pre mna 100x ano:)aj na ragady je super;-)

Diskusia

Diskusia k produktu MULTI-MAM BALM 30ML

Pridať nový príspevok do diskusie