Moje srdcovky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Holenie, depilácia » Gély na holenie

L´OREAL Men Eexpert gel na holenie citlivá pleť 200 ml

Kód výrobku: 92007
Gél na holenie špeciálne pre citlivú pokožku, aby holenie bolo menším utrpením.

Viac informácií

Produkt je dlhodobo nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt skladom

Podrobné informácie

Podrobné informácie L´OREAL Men Eexpert gel na holenie citlivá pleť 200 ml

L'Oréal v tomto gély na holenie využil svoje poznatky z oblasti starostlivosti o pokožku a vytvoril ho špeciálne pre citlivú pokožku, aby holenie bolo menším utrpením a väčším pôžitkom. Udržuje a posilňuje hydratáciu kože a pomáha posilniť jej odolnosť. Pôsobí tiež proti vysušovaniu a podráždeniu pleti.

Pleť mužov sa svojimi vlastnosťami líši od ženskej pleti. Je mastnejšia, silnejšia a teplejšia, pretože je v nej viac krvných vlásočníc. Každodenné holenie niektoré z týchto rozdielov ešte zvýrazňuje, pretože pri holení pleť prichádza o povrchový kožný maz, čo spôsobuje podráždenie, drobné zápaly a v istej miere aj dehydratáciu pleti. Mužská pleť je preto citlivejšia voči agresívnym vplyvom vonkajšieho prostredia.

Spôsob, akým u mužov dochádza k vzniku vrások, vačkov pod očami, ochabovaniu rysov v tvári, k vzniku rozšírených pórov a pigmentových škvŕn, je odlišný od žien. Starnutie pokožky sa nevyhýba ani jednému z pohlaví a mladistvý vzhľad môže byť dôležitý nielen v profesionálnom živote, ale aj v súkromí, pretože môže posilňovať sebavedomie a upevňovať sebaistotu.

Je koniec machismu. Prišla doba, kedy je možné byť mužným, bez zbytočnej hrubosti.

Naša spoločnosť sa vyvíja a muži sa menia. Najlepší dôkaz toho možno vidieť na športových štadiónoch: športovci plačú, objímajú sa a prejavujú emócie, keď víťazia alebo prehrávajú zápas. A rovnako tak ich fanúšikovia. To isté platí o mužskej pleti. Bývaly doby, kedy sa od "ozajstného chlapa" očakávalo, že bude mať hrubú a drsnú pleť, nie jemnú či dokonca citlivú. Ale tento názor konečne vymizol. Aj muži majú právo starať sa o svoju pleť bez akýchkoľvek pocitov viny - s prípravkami určenými špeciálne ich potrebám.

Únava, stres a pôsobenie znečisteného ovzdušia sa nevyhýba ani mužom. Ich pleť nie je o nič menej citlivá než pleť žien. Ostatne každý druhý muž mladší ako 35 rokov uvádza, že má citlivú pleť. * Každodenné holenie navyše pôsobenie všetkých negatívnych vplyvov ďalej prehlbuje.

Muži majú praktickejší a viac funkčný prístup k svojmu vzhľadu ako ženy a k snahe o vylepšenie zovňajšku ich skôr povzbudzuje okolité prostredie než ich vlastné vnútro. 

Koniec koncov, ženy už dávno prišli na to, ako vyzerať mladistvo aj vo vyššom veku, prečo by túto šancu nemali mať aj muži?

Dnešný svet je plný únavy, stresu, životný štýl je rýchly, a to všetko sa odráža aj v tom, ako vyzerá naša pokožka. Platí, že čím skôr sa začneme o svoju pleť starať, tým dlhšie si môžeme udržať mladistvý a zdravý vzhľad. Preto sa L'Oréal Paris rozhodol využiť svoje poznatky v oblasti starostlivosti o pleť a vytvoril Men expert, nový rad produktov vytvorených špeciálne pre pleť mužov, či už je ich vek a životný štýl akýkoľvek.

Súčasťou produktov Men Expert je technológia ADS (Active Defense System ™), komplex silne pôsobiacich aktívnych prísad vrátane extraktov z lístkov mäty, ktoré pleť upokoja, zvlhčia a zmiernia podráždenie spôsobené holením.

Informácie o produkte

Výrobca: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: L'ORÉAL
Kód výrobku: 92007
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Recenzie

Recenzie L´OREAL Men Eexpert gel na holenie citlivá pleť 200 ml

Diskusia

Diskusia L´OREAL Men Eexpert gel na holenie citlivá pleť 200 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam