Podrobné informácie

Pôsobí v období klimaktéria.

Informácie o produkte

Výrobca: LABORATOIRES HOLISTICA
Značka: MENOLISTICA
Kód výrobku: 208300
Kód EAN: 8595244100019
Držiteľ rozhodnutia: LABORATOIRES HOLISTICA

ŠPECIFICKÝ PRÍPRAVOK PRE ŽENY po štyridsiatke: Prispieva k udržaniu nutričnej rovnováhy v období prechodu a po ňom. Zaisťuje prísun látok s účinkami proti starnutiu (jam, rastlinné extrakty, omega 3-6-9, prírodné vit. E). Napomáha k uchovaniu vitality.

Účinné látky:
diosgenin
omega 3-6-9
vitamín E

Ponúka prírodné prekurzory ženských pohlavných hormónov (borákový olej, extrakt zo smldinca - jamu) a ďalšie dôležité a špecifické prírodné nutrienty pre obdobie ženského prechodu a po ňom.

Užívať 1 - 2 kapsuly denne vo veku okolo štyridsiatky, 2 - 3 kapsule vo veku okolo päťdesiatky a 3 kapsule denne v neskoršom veku.

Odporúča sa užívať v trojtýždňovej kúre a potom jeden týždeň prípravok vynechať. Túto kúru je možné - v prípade potreby - kedykoľvek zopakovať.

Zloženie:
Borákový olej získaný z prvého lisovania za studena (Borago officinalis), extrakt z jamu s obsahom 16% prírodného diosgenina (Dioscorea opposita), slnečnicový olej (Helianthus annuus), chaluha (Fucus vesiculosus), olej z morských rýb, morský šalát (Ulva lactuca), olivový olej z prvého lisovania za studena (Olea europaea), zahusťovadlo (včelí vosk), prírodný vitamín E. Kapsuly zo želatíny z divoko žijúcich morských rýb, stabilizátor (glycerín). Neobsahuje farbivá ani syntetické konzervačné látky.

Recenzie

Recenzie produktu Menolistica cps.40

Diskusia

Diskusia k produktu Menolistica cps.40

Pridať nový príspevok do diskusie