Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie » Dojčenské fľaše

Medela Calma fľaša pre dojčené deti(komplet) 250ml

Kód výrobku: 288592
100 %

Fľaštička Calma bola navrhnutá pre podávanie materského mlieka dojčeným deťom. Neobsahuje bisfenol A. Špeciálny prietokový systém Calmy umožňuje dieťaťu piť svojim vlastným prirodzeným spôsobom.

Viac informácií

20,89 €

Skladom

Dnes odosielame, v pondelok 8. 6 u vás.

Dnes odosielame, v pondelok 8. 6 u vás.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Medela Calma fľaša pre dojčené deti(komplet) 250ml

Špeciálny prietokový systém Calmy umožňuje dieťaťu piť svojim vlastným prirodzeným spôsobom.

Rešpektuje rytmus sania, prehĺtanie, dýchanie i odpočinku. Všetky tieto faktory majú veľký vplyv aj na dostatočné okysličenie krvi dieťaťa. Špeciálny cumlík zodpovedá tvarom a dĺžkou bradavke, takže umožňuje dieťaťu ľahký prechod od prsníka k fľaštičke a späť. Veľmi jemné silikónové zakončenie cumlíky umožňuje dieťaťu pohybovať jazykom rovnako ako pri dojčení.

Calma je určená predovšetkým pre podávanie materského mlieka, používajte podľa potreby.

Jedna veľkosť cumlíkov po celú dobu dojčenia.

Jedinečný systém ventilácie odvádza prebytočný vzduch z fľaše a zabraňuje tak nadúvaniu dieťaťa.

Pozorovali ste niekedy Vaše dieťa, ako pije z prsníka? Viete, aké úsilie musia vyvinúť, aby sa dostatočne napilo? Pre nás dospelých je príjem potravy automatickou činnosťou. Pre Vaše dieťa predstavuje kŕmenie náročnú kombináciu sania, prehĺtanie, dýchania a odpočinku podľa jeho individuálneho rytmu. Dieťa si riadi príjem potravy podľa svojich možností a potrieb. Príroda nám ponúka jedinečný vzor. V snahe o hlbšie pochopenie vzájomného vzťahu matky a dieťaťa pri dojčení a v spojení s odbornými znalosťami bol firmou Medela AG vyvinutý nový spôsob podávania mlieka dojčeným deťom. Čo robí Calm odlišnú od ostatných? Bežné systémy určené pre podávanie mlieka či výživy (fľaša s cumlíkom) vedú dieťa k zmene spôsobu sania. Dieťa si samo nemôže regulovať tok mlieka, býva veľmi rýchlo zahltené, má problémy s pravidelným dýchaním a potrebným odpočinkom. Tento spôsob podávania mlieka nevyžaduje od dieťaťa úsilie, ktoré je potrebné pri saní z prsníka (mlieko z fľaštičky tečie samo). Preto dieťa postupne stráca sací reflex a odmieta piť z prsníka. Z uvedených dôvodov býva dieťa často odstavené od prsníka a dojčenia je bohužiaľ predčasne ukončené. Fľaštička Calma je úplne odlišná, pretože bola navrhnutá predovšetkým pre podávanie materského mlieka dojčeným deťom. Špeciálny prietokový systém Calmy umožňuje dieťaťu piť svojim vlastným prirodzeným spôsobom. Rešpektuje jeho rytmus sania, prehĺtanie, dýchanie i odpočinku. Všetky tieto faktory majú veľký vplyv aj na dostatočné okysličenie jeho krvi. Vďaka svojim vlastnostiam sa Calma stáva jedinečnou novinkou na svetovom trhu.

Informácie o produkte

Výrobca: MEDELA AG
Značka: MEDELA
Kód výrobku: 288592
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: MEDELA AG

Recenzie (2)

Recenzie Medela Calma fľaša pre dojčené deti(komplet) 250ml

Recenzie od 2 užívateľov s celkovým hodnotením 100 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Skvělé pro kojence, respektuje tempo sání miminka. Sice dražší, ale velice kvalitní.

Prečo je to po česky?

100 %

Diskusia

Diskusia Medela Calma fľaša pre dojčené deti(komplet) 250ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam