Podrobné informácie

Patelární bandáž radu Push Med pôsobí lokálnym tlakom na kolennú šľachu a podopiera kolennú kosť. Tým sa znižuje trakčné sila na lýtko, vďaka čomu sa zmenšuje aj bolesť.

Informácie o produkte

Výrobca: G.P.S. Ofa
Značka: PUSH BRACES
Kód výrobku: 229592
Kód EAN: 8715669003560
Držiteľ rozhodnutia: G.P.S. Ofa

Patelární bandáž radu Push Med pôsobí lokálnym tlakom na kolennú šľachu a podopiera kolennú kosť. Tým sa uľavuje stehenný sval a znižuje sa trakčná sila na lýtko, vďaka čomu sa zmenšuje aj bolesť.

Podložka je zhotovená z elastického biopolyméru, ktorý sa dobre znáša s pokožkou. Plastový výstužný prvok pod podložkou zaisťuje rovnomerné rozloženie tlaku.

Vďaka dobrému anatomickému tvarovaniu a prilnavému materiálu (silikónové body) zostáva bandáž na svoje mieste aj pri chôdzi.

INDIKÁCIE
Syndróm patelofemorálnej bolesti. Tendinitída patelárnej šľachy. Skokanské koleno (apexitis patellae). Osgoodova-Schlatterova choroba. Subluxácia / hypermobilita proximálneho tibiofibulárního kĺbu

Bandáže sú vyrobené s použitím nového elastického materiálu Powernet ™, ktorý zaisťuje kompresiu na tých miestach pohybového aparátu, kde je to maximálne účinné; a ďalej zo špeciálnej tkaniny Sympress ™ (mikrovlákno), ktorá zaisťuje rýchly odvod kvapaliny (potu) z povrchu kože do ďalšej vrstvy oblečenia. Významným spôsobom sa tak zvyšuje pohodlie pri nosení. Materiál Sympress ™ je mäkký a príjemný na dotyk; jeho hrúbka je minimálna, takže bandáže sa pohodlne zmestia do obuvi a alebo pod oblečenie.

Recenzie

Recenzie produktu Med patelárna páska univerzálnej velkosti

Diskusia

Diskusia k produktu Med patelárna páska univerzálnej velkosti

Pridať nový príspevok do diskusie