Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Potreby pre kŕmenie » Dojčenské fľaše

LOVI Fľaša Super vent 250 ml

Kód výrobku: 444592

Fľaša s dynamickým silikónovým cumlíkom s efektným systémom odvzdušňovania SUPER vent, ktorý zabraňuje vzniku podtlaku a minimalizuje detské koliky.

Viac informácií

Bežná cena: 6,50 €
5,69 €
Ušetríte: 12 % (0,81 €)

Skladom viac ako 5 kusov

Dnes odosielame, v pondelok 8. 6 u vás.

Dnes odosielame, v pondelok 8. 6 u vás.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie LOVI Fľaša Super vent 250 ml

Jediná flaša, ktorá povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania. Obsahuje dynamický silikónový cumlík Lovi, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar (predlžuje sa). Povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako u dojčenia, stimuluje miesta, ktoré sa podieľajú na rozvoji reči a pozitívne ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny.

Špeciálne profilovaný tvar fľaše umožňuje správny spôsob držania. V priebehu kŕmenia sa tak flaša pohybuje zhodne s rytmom a silou sania dieťaťa. Fľaša obsahuje elastický tesniaci disk, ktorý vytvorí z fľaše praktický zásobník na uchovávanie pokrmu a viečko / hrnček s odmerkou.

Fľaša neobsahuje BPA.

Informácie o spôsobe použitia fľaše

Pred prvým a každým ďalším použitím fľašu a jej jednotlivé diely dôkladne umyte a potom sterilizujte v parnom / elektrickom sterilizátore alebo vyvarte vo vriacej vode. Po použití očistite fľašu a cumlík od zvyškov pokrmu, vypláchnite a umyte v horúcej vode. Dlhšie vyváranie alebo tvrdá voda môžu spôsobiť vznik usadenín. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový. Skontrolujte, či pokrm nevyteká z pod skrutkovacieho viečka. Pokiaľ ohrievate pokrm v mikrovlnej rúre, nezabudnite, že fľaša musí byť otvorená.

Návod na použitie cumlíka

Pred prvým a každým ďalším použitím cumlík umyte v teplej vode a sterilizujte vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Nepoužívajte žiadne chemické dezinfekčné prípravky! Pred každým použitím skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu cumlíka dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Skrutkovacie viečko nedoťahujte príliš silno, pretože potom sa cumlík nemôže správne odvzdušňovať. Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame vymeniť cumlík po 2 mesiacoch. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa! Nikdy nepoužívajte cumlík samostatne. Nedierujte a nezväčšujte otvory v cumlíku - môžete spôsobiť jeho zničenie. Neodporúčame umývať fľaše a cumlíky v umývačke riadu, pretože používané umývacie / čistiace prostriedky môžu spôsobiť poškodenie výrobku.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu podávaného pokrmu. Nikdy nenechávajte dieťa v priebehu jedla bez dozoru dospelej osoby. Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Informácie o produkte

Výrobca: Canpol babies
Značka: LOVI
Kód výrobku: 444592
Kód EAN: 5903407215624
Držiteľ rozhodnutia: Canpol babies

Recenzie

Recenzie LOVI Fľaša Super vent 250 ml

Diskusia

Diskusia LOVI Fľaša Super vent 250 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam