Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Prírodná kozmetika » Bylinná kozmetika » Bylinná kozmetika s lipkavcom

Bylinná kozmetika s lipkavcom

Lipkavec je častou bylinkou našich lúk v nížinách a podhorských oblastiach, vyskytuje sa po celej Európe s výnimkou severských zemí. Má niekoľko druhov s podobnými liečivými, predovšetkým čistiacimi účinkami, medzi najznámejší patrí lipkavec obyčajný, pravý a mäkký.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Bylinná kozmetika s lipkavcom - detailný popis

Lipkavec očisťuje od škodlivých látok obličky, pečeň, slinivku brušnú, pomáha tiež pri poruchách lymfatických žliaz. Hovorí sa i o blahodárnych účinkoch lipkavca pri rakovinovom bujnení.

Lipkavec je možné ale tiež užívať zvonka, buď vo forme nálevu alebo masti. Nálev veľmi rýchlo pomáha pri liečbe kožných chorôb, popálenín, rán alebo akné. Lipkavcová masť veľmi dobre pôsobí na vitalitu, pružnosť a pevnosť pokožky, je teda vhodná k vypínaniu pleti, vyhladzovaniu vrások a zároveň slúži k ich prevencii. Masť tak napomáha udržiavať mladistvý vzhľad. Slúži i k ochrane pred nepriaznivými vplyvmi počasia, je vhodná i pre mužov, na ukľudnenie pokožky po holení.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam