Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Zápal pošvy 

Stavte na účinné lieky, ktoré Vám pomôžu zbaviť sa najčastejších problémov spojených so zápalom pošvy a mykózou, a to predovšetkým nepríjemného svrbenia vagíny a pyskov ohanbia či pálenia. Zároveň tiež účinkujú proti pliesňovým infekciám, často doprevádzaným výtokmi a rovnako zabraňujú rozširovaniu kvasiniek v pošve. Liečbu týchto infekcií môžete priaznivo podporiť napríklad tým, že obmedzíte sladké. V období problémov voľte priedušnú voľnejšiu spodnú bielizeň a vyhnite sa kúpaniu v znečistenej vode. Na výber máte hneď niekoľko druhov gynekologických liečív.

Vyberte si účinný liek na úľavu od najčastejších príznakov gynekologických zápalov

  • vaginálne tablety - tlmia rast kvasiniek a choroboplodných húb, uľavujú od úporného svrbenia a pomáhajú pri pošvovom výtoku, veľmi predávané sú tablety Candibene alebo Canesten Gyn Combi Pack vo forme toboliek
  • vaginálne čípky - Gyno-Pavaryi je vhodný pre ženy a dievčatá od 18 rokov, zastavuje množenie kvasiniek, a tým zabraňuje riziku ďalších ochorení ženského pohlavného ústrojenstva
  • pošvový krém - vhodný tiež pre mužov, konkrétne odporúčame Jenamazol 2%, na vonkajšie pohlavné orgány sa nanáša iba tenká vrstva prípravku 2-3krát denne
  • prášok na pošvový roztok - Rosalgin slúži na výplavy pošvy a oplachy vonkajších rodidiel pri zápalových ochoreniach

TIP! Gynekologickým zápalom môžete predísť, ak budete dbať na každodennú a starostlivú intímnu hygienu. Pri kúpaní používajte intímny gél, ktorý nájdete v sekcii umývanie a čistenie. Praktickým doplnkom sú tiež intímne obrúsky (nájdete tiež v sekcii umývanie a čistenie).

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Katalógový výpis | Zoznam
akce

CANESTEN® 1, vaginální tableta 500 mg

CANESTEN® 1, vaginální tableta 500 mg
Kód:116888

Naša cena:  8,28 €
Bežná cena:  9,00 €
Ušetríte:  8 %

registrovaný liečivý prípravok
Canesten 1 je jednoduchou a komfortnou liečbou kvasinkovej infekcie pomocou jedinej vaginálnej tablety.
Vaginálna tableta obsahujúca liečivo klotrimazol, ktorá účinkuje priamo na mieste infekcie (teda v pošve) a účinne vás jej zbavuje. Tableta se zavede jednorázově večer před spaním pomocí komfortního a hygienického aplikátoru.

Canesten 1 den je lék k vaginálnímu použití. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateĺov a poraďte sa so svojim lekárom a lekárníkom!
Dostupnosť: skladom

CANESTEN Gyn kombi vaginálna tableta 500 mg + krém 20 g

CANESTEN Gyn kombi vaginálna tableta 500 mg + krém 20 g
Kód:364518

Naša cena:  10,02 €

registrovaný liečivý prípravok
Vaginálna tableta vhodná pri príznakoch kandidózy - výtok, zápal pošvy. Krém je antimykotikum, ktoré je určené len na vonkajšie použitie.
Dostupnosť: dodávame do 4 dní
akce

CANESTEN® 100 mg 6 tabliet

CANESTEN® 100 mg 6 tabliet
Kód:116887

Naša cena:  8,29 €
Bežná cena:  9,20 €
Ušetríte:  10 %

registrovaný liečivý prípravok
Canesten 6 je vhodný pre ženy, ktoré preferujú kontinuálnu liečbu. 6 vaginálnych tabliet s hygienickým aplikátorom.

Canesten® je voľnopredajné antimykotikum – tableta na vaginálne použitie. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom!
Dostupnosť: skladom
akce

ROSALGIN 500mg 6 sáčkov

ROSALGIN 500mg 6 sáčkov
Kód:116950

Naša cena:  5,16 €
Bežná cena:  5,84 €
Ušetríte:  12 %

registrovaný liečivý prípravok
ROSALGIN nesteroidný protizápalový prostriedok sa používa k výplachom pošvy a oplachom vonkajších rodidiel u žien starších ako 15 rokov. U detí od 6 rokov je možné použiť k oplachom vonkajších pohlavných orgánov.
Dostupnosť: skladom