Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Svrbenie kože 

Vyberte si účinné masti proti svrbeniu pokožky na nohách, rukách a na tvári. Tieto veľmi šetrné prípravky zmierňujú nepríjemné pálenie pri alergických reakciách, podráždenú pokožku príjemne schladia a mierne znecitlivia. Je možné ich aplikovať pri najrôznejších kožných ochoreniach, koprivke, ovčích kiahňach, a taktiež na drobné popáleniny prvého stupňa.

Na výber máte tieto prípravky proti svrbeniu

  • chladivý gél - vyskúšajte obľúbený Fenistil gel, zmierni podráždenie pokožky už za niekoľko minút, je veľmi univerzálny, je možné ho použiť pri rôznych alergických reakciách a po bodnutí hmyzom, vhodný pre deti už od 6 mesiacov, pre pohodlnejšiu aplikáciu vyskúšajte guličku Fenistil Roll-On
  • olej - hodí sa na premasťovanie pri svrbení kože na nohách, vyskúšajte prírodný Altermed Australian Tea Tree Oil, ktorý nájdete v sekcii „problematická pokožka“
  • kožná suspenzia - Suspenzio Zinci Oxydati HBF slúži ako doplnok k liečbe najrôznejších vírových kožných ochorení, zlepšuje hojenie
  • šampón - ak Vás trápi svrbiaca pokožka hlavy, skúste liečivý šampón Ducray proti svrbeniu, ktorý nájdete v sekcii lupiny

TIP pre budúce mamičky! Trápi Vás svrbenie kože v tehotenstve? O pokožku sa pravidelne starajte jemnými hydratujúcimi krémami, ktoré zároveň pôsobia aj ako prevencia proti striám, nájdete ich v sekcii strie. Vynikajúca je tiež neparfemovaná francúzska kozmetika La Roche-Posay.

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Katalógový výpis | Zoznam

PSILO-BALSAM GEL DER 1X20GM

PSILO-BALSAM  GEL DER 1X20GM
Kód:116235

Naša cena:  3,66 €
Bežná cena:  3,70 €

registrovaný liečivý prípravok
Psilo-Balsam sa používa na liečbu alergických a svrbivých prejavov pokožky pri jej podráždení vyvolanom nadmerným opaľovaním, popáleninami prvého stupňa, uštipnutím a bodnutím hmyzom, žihľavkou a na iné svrbivé prejavy pokožky, svrbivý ekzém a ovčie kiahne.
Dostupnosť: dodávame do 4 dní
akce

GALVEX TEKUTY PUDER S MENTOLOM 100G

GALVEX TEKUTY PUDER S MENTOLOM 100G
Kód:332319

Naša cena:  1,74 €
Bežná cena:  1,90 €
Ušetríte:  8 %

registrovaný liečivý prípravok
Pomocný liek pri terapii akútnych svrbivých nemokvajúcich dermatitíd (ekzémov), urtikárií, poštípaní hmyzom a iných kožných prejavov (ovčie kiahne a pod).
Dostupnosť: dodávame do 4 dní

GALVEX TEKUTY PUDER 100G

GALVEX TEKUTY PUDER 100G
Kód:332320

Naša cena:  1,60 €

registrovaný liečivý prípravok
Pomocný liek pri terapii akútnych svrbivých nemokvajúcich dermatitíd (ekzémov), urtikárií, poštípaní hmyzom a iných kožných prejavov (ovčie kiahne a pod). Suspenzia so sťahujúcim, vysušujúcim, protizápalovým, chladivým a protisvrbivým účinkom.
Dostupnosť: skladom

MYCO-DECIDIN sol der 25 ml

MYCO-DECIDIN sol der 25 ml
Kód:115917

Naša cena:  2,48 €

registrovaný liečivý prípravok
Liek sa používa na liečbu aj prevenciu povrchových plesňových a kvasinkových ochorení kože po potvrdení diagnózy lekárom. Liek môžu používať dospelí a deti od 2 rokov.
Dostupnosť: dodávame do 4 dní