Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Topnatur shaker zadarmo

Volajte 0221 201 380

Liečba plesne a kvasiniek 

Účinné prípravky na liečbu mykózy Vám pomôžu vysporiadať sa s najčastejšími typmi plesňových ochorení, najmä kvasinkových infekcií rôzneho druhu. Antimykotiká vo forme krému alebo masti uľavujú od veľmi nepríjemného svrbenia a využívajú sa k liečbe pošvovej mykózy, plesniam v oblasti slabín, podpazušia a pod prsiami, rovnako tiež pri liečbe ústnej kandidózy čiže kandidózy, ktorá sa často prejavuje u dojčiat (vhodný liek radšej konzultujte s lekárom). Prípravky proti plesniam tiež liečia nechtovú mykózu, ktorá sa prejavuje opuchom a začervenaním nechtu.

Vyberte si jeden zo spôsobov, ako sa zbaviť plesne

  • na pleseň nechtov a nôh - odporúčame kompletnú sadu na nechty Canespor 1x denne, po pravidelnom nanášaní tenkej vrstvy masti sa postihnutý necht postupne odlúpne. Klasický Canesport krém použite na pleseň nôh 1x denne.
    Upozornenie! Ak Vám nevyhovuje krém, vyskúšajte liek na pleseň nôh vo forme spreja. Na výber máte Lamisil, klotrimazol či Candibene.

  • na kvasinkové infekcie - pre podporu liečby kvasiniek v pošve použite masť Fungicidin, lieči však rovnako kvasinky aj u mužov. Ženám odporúčame v prípade výskytu týchto problémov používať upokojujúce vaginálne čapíky Ginexid.

TIP! Vyskúšajte prírodný Tea Tree Oil, ktorý tiež pôsobí ako prírodné antiparazitikum pre ľudí, pomáha urýchľovať hojenie a podporuje správne prekrvenie pokožky. Pre ženy máme v ponuke Tea Tree Oil umývací gél na intímnu hygienu.

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Katalógový výpis | Zoznam

CANESTEN® krém 20 g

CANESTEN® krém 20 g
Kód:115918

Naša cena:  5,68 €

registrovaný liečivý prípravok
Canesten dermálny krém sa používa na liečbu kožných infekcií a infekcií slizníc, ktoré sú spôsobené kvasinkami, plesňami a niektorými baktériami.

Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Canesten je dermálny krém na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivo klotrimazol.
Dostupnosť: skladom

CANDIBENE-RTP AER DER 1X40ML

CANDIBENE-RTP AER DER 1X40ML
Kód:115966

Naša cena:  2,89 €

registrovaný liečivý prípravok
1 % dermálna roztoková aerodisperzia Candibene je určená na liečbu hubovitých ochorení kože, ako napr. dermatofytózy, kandidózy, keratomykózy , medziprstové mykózy, hubovité ochorenia nechtového lôžka, erytrazma, zmiešané plesňové a bakteriálne kožné infekcie.
Dostupnosť: skladom

MICETAL roztok sol der 1x30 g (skl. fľ.)

MICETAL  roztok sol der 1x30 g (skl. fľ.)
Kód:115944

Naša cena:  7,17 €

registrovaný liečivý prípravok
MICETAL roztok sa používa na liečbu kožných plesňových ochorení, ktoré často postihujú oblasti kožných záhybov a na tie ochorenia, kde okrem plesní sa na vzniku ochorenia podieľa tiež poškodenie kože (napríklad zaparenie).
Dostupnosť: skladom