Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Starostlivosť o oči

Vyberte si niektoré z účinných prípravkov pre zdravie a výživu očí, ktoré jednak pôsobia proti zápalom očných spojiviek a tiež upokojujú podráždenie spôsobené alergiami, vetrom či prachom. Oftalmologiká rovnako uľavujú od nepríjemných pocitov v oku, tlmia svrbenie aj pálenie a je možné ich používať aj ako podpornú liečbu pri vzniku očného jačmeňa. Lieky na oči vo forme gélov tiež zastávajú funkciu takzvaných umelých sĺz a slúžia na liečbu syndrómu suchého oka.

Rýchly prehľad prípravkov pre zdravie a výživu očí

  • očné kvapky a roztoky - vyskúšajte si najpredávanejšie kvapky do očí Ophtalmo-Evercil, ktoré upokoja podráždenie očí a pomáhajú liečiť nebakteriálne zápaly spojiviek, ďalej všestranné kvapky Visine Classic, mimo iného aj proti nadmerném slzeniu a bolesti
  • očný gél - pri nedostatočnej produkcii sĺz vyskúšajte očný gél Azelastin-Pos alebo Ophtalmo-Azulen, rovnako na liečbu drobných poranení očných viečok
  • očné masti - primárne na liečbu zápalov viečok a spojiviek, z tejto kategórie odporúčame masť Ophtalmo-Septonex
  • očná voda - Opthal na výplach očí, prináša úľavu od pálenia, svrbenia, má všestranné využitie, rozhodne by nemal chýbať v domácej lekárničke
  • vitamíny pre zdravé oči - podporujú udržanie kvality normálneho zraku a zdravie Vašich očí, vyskúšajte napríklad tablety Virde Lutein Lux (tie a mnohé ďalšie prírodné produkty nájdete v sekcii oči)

TIP pre mamičky! Pre malé deti a kojencov odporúčame detské očné kvapky Omisan určené k šetrnému umývaniu a výplachu očí.

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
ARUFIL int opo 1x10 ml
ARUFIL int opo 3x10 ml
Katalógový výpis | Zoznam
akce

ARUFIL int opo 1x10 ml

ARUFIL int opo 1x10 ml
Kód:122360

Naša cena:  2,07 €
Bežná cena:  2,97 €
Ušetríte:  30 %

registrovaný liečivý prípravok
Arufil je sterilný liek pre náhradu sĺz. Používa sa na zlepšenie zvlhčenia oka a pri ťažkostiach.
Dostupnosť: skladom

ARUFIL int opo 3x10 ml

ARUFIL int opo 3x10 ml
Kód:122361

Naša cena:  5,54 €

registrovaný liečivý prípravok
Arufil® sa používa na symptomatickú liečbu syndrómu „suchého oka“ (suchý zápal spojoviek). Prípravok môžu používať dospelí, mladiství a deti všetkých vekových skupín.
Dostupnosť: dodávame do 4 dní