Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Kožné problémy » Prípravky na bradavice

LAPIS tyčinka na bradavice - recenzie

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 230980

Prípravok LAPIS (STILUS ARGENTI NITRICI) predstavuje, na základe svojho zloženia, účelný podporný prostriedok zvyšujúci hojenie kožných defektov.

Viac informácií

5,69

Dostupnosť: skladom

Tovar odošleme 24. 7. 2018, predpokladaný termín doručenia 25. 7. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - LAPIS tyčinka na bradavice

Prípravok LAPIS (STILUS ARGENTI NITRICI) predstavuje, na základe svojho zloženia, účelný podporný prostriedok zvyšujúci hojenie kožných defektov.

Informácie o produkte

Výrobca: K.t.& K. Group Czech
Značka: LAPIS
Produktová rada:
Kód výrobku: 230980
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: K.t.& K. Group Czech

Pôsobí ako podporný dermatologický prostriedok na odstraňovanie hyperplastických kožných útvarov.

Účinné látky
Argenti nitras
kalium nitricum

Prípravok STILUS ARGENTI NITRICI predstavuje na základe svojho zloženia účelný podporný prostriedok zvyšujúci hojenie kožných defektov. Prípravok sa najčastejšie používa pri podpore liečby niektorých dermatóz vírusového pôvodu - verrucae vulgares (bradavice) a condyloma acuminata. Aplikáciou tohto prípravku urýchľujeme granulačné a epitelizačné procesy pri hojení.

Aplikujeme vtieravým pohybom na postihnuté miesto 1-2x denne. Po odstránení parafínovej vrstvy sa tyčinka nanáša ľahkým vtieravým pohybom na postihnuté miesto 1- 2 x denne. Prípravok je možné aplikovať do doby zlepšenia kožnej poruchy.

Liek sa nesmie aplikovať na sliznice a silne prekrvená miesta.

Pri výskyte silného pálenia, prípadne bolesti sa o ďalšom postupe poraďte s ošetrujúcim lekárom alebo lekárnikom.

Pred aplikáciou Lapis na postihnuté miesto, po zložení viečka s tyčinky odstránime ochrannú parafínovú vrstvu ponorením do vlažnej vody (teplota vody 30 až 37 stupňov Celzia) po dobu 10 až 20 sekúnd. Do vody ponoríme len predpokladané spotrebované množstvo tyčinky. Po odstránení parafínovej vrstvy vlažnou vodou sa tyčinka nechá uschnúť. LAPIS aplikujte vtieravým pohybom na postihnuté miesto 1-2 x denne. Po dokončení aplikácie opäť tyčinku zasuňte do ochranného viečka. Prípravok je možné aplikovať do doby zlepšenia kožnej poruchy. Opatrnosť pri aplikácii v tvárovej oblasti a v okolí očí.

Prípravok je určený len na vonkajšie použitie! Prípravok nepoužívajte do očí! Použitie u detí konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Pri aplikovaní pripravku v tvárovej oblasti, rovnako aj na rozhraní sliznice a kože, buďte opatrní (prípravok sa nemá podávať na sliznice a výrazne prekrvené miesta) a aplikácií v týchto oblastiach konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Pri výskyte silného pálenia, prípadne bolesti sa o ďalšom postupom poraďte s ošetrujúcim lekárom.

Zloženie
Argentum nitricum 97 dielov, Kalium nitricum 3 diely

Recenzie

Recenzie produktu LAPIS tyčinka na bradavice

Diskusia

Diskusia k produktu LAPIS tyčinka na bradavice

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám