Tie najlepšie darčeky pre zdravie a veľa odmien za vianočné nákupy.

Obľúbené položky
Vybrať odmenu

Úvodná strana » Potreby pre deti a mamičky » Potreby pre dojčiace mamičky » Těhotensví » Výživa pre mamičky

LANSINOH HPA LANOLIN KREM 40 ml

Kód výrobku: 285416
100 %
Bol špeciálne vyvinutý pre dojčiace matky, aby upokojil a chránil ich boľavé a popraskané bradavky a je to jediný lokálny krém na bradavky menovite odporúčaný La Leche Leaque International* Medzinárodnou ligou na podporu dojčenia, v ktorej sú poprední odborníci na dojčenie.

Viac informácií

Bežná cena: 18,96 €
16,99 €
Ušetríte: 10 % (1,97 €)

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie LANSINOH HPA LANOLIN KREM 40 ml

Bol špeciálne vyvinutý pre dojčiace matky, aby upokojil a chránil ich boľavé a popraskané bradavky a je to jediný lokálny krém na bradavky menovite odporúčaný La Leche Leaque International* Medzinárodnou ligou na podporu dojčenia, v ktorej sú poprední odborníci na dojčenie.

Lansinoh HPA® lanolín je vedúci produkt vo svojej kategórii, ktorý upokojuje, hojí a chráni boľavé popraskané bradavky. Lansinoh HPA® lanolín je ultra čistý stupeň lanolínu, ktorý sa rafinuje jedinečným procesom, aby bol svetovo najbezpečnejší a najčistejší. Bol špeciálne vyvinutý pre dojčiace matky, aby upokojil a chránil ich boľavé a popraskané bradavky a je to jediný lokálny krém na bradavky menovite odporúčaný La Leche Leaque International* Medzinárodnou ligou na podporu dojčenia, v ktorej sú poprední odborníci na dojčenie.

Bradavky sú často bolestivé pre nesprávne prikladanie dieťaťa k prsníku. Je preto dôležité riešiť príčinu (v prípade potreby s pomocou lekára) – a do tej doby môže pomôcť Lansinoh HPA® lanolín. Funguje na princípe vlhkého hojenia rán, čím vytvorí na rane prostredie, ktoré pomôže telu zahojiť ju a pretože sa nevytvorí žiadna chrasta, uzdraví sa rýchlejšie. Ešte dôležitejšie je, že poskytuje okamžitú úľavu od bolesti pre matky trpiacimi bolesťami bradaviek .

Lansinoh HPA® lanolín je najbezpečnejší, najčistejší krém na bradavky a úplne hypoalergénny. Lansinoh HPA® lanolín je jediný lanolínový produkt, ktorý získal schvaľovaciu pečať od Britskej nadácie pre alergie (British Allergy Foundation). Záverom novej nezávislej štúdie z roku 2010 je, že HPA® lanolín v kombinácii s učením dojčenia, je pri znižovaní bolestivosti bradaviek a podpore hojenia poranení bradaviek účinnejšia metóda než potieranie materským mliekom, (Abou-Dank et al).

Vlastnosti produktu
100% prírodný – najčistejší lanolín na svete
neobsahuje žiadne konzervačné látky ani iné prísady
je bezpečný pre matku i dieťa
nemusí byť odstránený pred dojčením

HPA® lanolín informačná brožúra – Stiahni si PDF
Táto informačná brožúra podrobne opisuje jedinečné kvality lanolínu a zásady vlhkého hojenia rán, rovnako ako špeciálne vlastnosti a rozdiely medzi Lansinoh HPA® lanolínom a ostatnými lanolínovými masťami. Poznámka* Odporúčanie „Lansinohu pre dojčiace matky“ Medzinárodnou ligou pre podporu dojčenia (La Leche International, Inc.) neznamená odporúčanie akéhokoľvek iného výrobku alebo subjektu vrátane, ale nie výlučne akejkoľvek materskej, sesterskej alebo dcérskej spoločnosti Lansinoh.

Použitie
• Naneste Lansinoh HPA® lanolín po každom dojčení alebo ak je to potrebné aj častejšie.
• Sušte bradavky čistou utierkou. Nenechajte ich vyschnúť na vzduchu.
• Čistými rukami vytlačte z tuby Lansinoh lanolín vo veľkosti zrnka hrášku a zvláčnite ho medzi prstami. Opatrne ho rozotrite na celú oblasť bradavky. Ak je to potrebné, môžete naniesť ďalšie malé množstvo do stredu jednorazovej prsnej vložky.
• Lansinoh HPA® lanolín je vhodné používať ako prevenciu niekoľko týždňov pred termínom pôrodu.
• Skladujte tubu pri izbovej teplote – čím vyššia je teplota, tým ľahšie sa výrobok aplikuje.

Pri sprchovaní a kúpaní si oplachujte bradavky vlažnou vodou – neodporúča sa používanie sprchových gélov a mydiel na bradavky.
AKO SA

LANSINOH HPA® LANOLÍN LÍŠI OD OSTATNÝCH LANOLÍNOV?
Existuje veľa úprav lanolínu, od veľmi surovej priemyselnej hmoty až po náš ultra čistý liečebný lanolín. Lansinoh HPA® lanolín bol zdokonalený patentovaným procesom na odstránenie všetkých alergénnych zložiek (označených ako voľný alkohol v kombinácií so zvyškami saponátu, ktoré ostávajú vo vlne po jej čistení) a na dosiahnutie najnižšej možnej úrovne všetkých nečistôt pre životné prostredie (vrátane zvyškov pesticídov). Vzhľadom k čistote Lansinoh HPA® lanolínu, nemusí byť odstránený pred dojčením.

JE MOŽNÉ LANOLÍNOVÝ KRÉM POUŽÍVAŤ AJ NA INÉ MIESTA NA TELE?
Lansinoh HPA® lanolín vďaka svojmu zloženiu je vhodný aj ako masť na suché pery, prípadne iné suché miesta na pokožke. 

Informácie o produkte

Výrobca: LABORATOIRE SCIENTIFIQUE HOMEOPATHIQUE ET ROCAL
Značka: LANSINOH
Kód výrobku: 285416
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: LABORATOIRE SCIENTIFIQUE HOMEOPATHIQUE ET ROCAL

Recenzie (2)

Recenzie LANSINOH HPA LANOLIN KREM 40 ml

Recenzie od 2 užívateľov s celkovým hodnotením 100 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Vyskúšala som veľa lanolínových mastičiek na bradavky, ale táto je jednoznačne najlepšia!! Odporúčam!

urýchľuje hojenie
100 %

Diskusia

Diskusia LANSINOH HPA LANOLIN KREM 40 ml

Ďalšie balenia

Skúsenosti používateľov

Denisa

100 % 15/05/2019

Vyskúšala som veľa lanolínových mastičiek na bradavky, ale táto je jednoznačne najlepšia!! Odporúčam!

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam