MojaLekáreň.sk

Krmivo pre psov YANTAI
Druh tovaru: pochúťka

Kvalitné krmivo pre psov je dôležité na ich každodenné vyvádzanie a dodá im potrebné živiny pre zdravé zuby, hebkú srsť a bezproblémové zažívanie. Naša pestrá ponuka krmiva pre psov obsahuje ucelený sortiment, z ktorého si môžete vybrať ako granule, konzervy pre psov, tak aj kapsičky a paštéty pre psov. Ako odmena za spoluprácu pri výcviku urobí vášmu psíkovi určite radosť maškrta pre psov. Ak vášho psíka trápia zdravotné problémy, možné špeciálne krmivo nájdete v sekcii veterinárnej diéty pre psy.
 

Krmivo pre psov - detailný popis

Správnym výberom krmiva môžete podporiť rast, zdravie a kondíciu vášho zvieracieho priateľa, a pripraviť mu tým zásadné podmienky pre spokojný a dlhý život. V súčasnosti je na trhu neuveriteľne široký výber krmív rôzneho zloženia i konzistencie. Sú určené pre psov rôznych plemien, veľkosti, veku a líšia sa aj cenou.

MojaLekáreň.sk ponúka krmivo pre psov mnohých druhov

Na MojaLekáreň.sk môžete zaobstarať:

  • konzervy pre psov - konzervy pre psov sú výbornou alternatívou krmiva pre psov zvyknutých na mäsitú stravu.
  • maškrty pre psov - sú výborným spestrením bežnej psej stravy. Môžete ich využiť ako odmenu za spoluprácu pri výcviku, alebo len tak pre radosť.
  • granule pre psov - kvalitné granule, čiže suché krmivo pre psov sú vyváženou a plnohodnotnou psou potravou. V zložení granúl nájdete ako energetickú zložku, tak i vlákninu a niektoré vitamíny.
  • kapsičky a paštéty pre psov - ako spestrenie a rozšírenie stravy pre psov kŕmených konzervami, granulami alebo varenou stravou. Dajú sa tiež využiť ako forma odmeny pri psom výcviku.
  • veterinárne diéty pre psov - veterinárne diéty pre psov vyberajte vždy s ohľadom na zdravotný stav vášho psa a po konzultácii s vaším veterinárnym lekárom.
  • mlieka pre šteňatá - vhodné na odchov šteniat bez matky, náhrada za materské mlieko pre šteňatá od 1. dňa života. Nevyvoláva zvracanie vďaka výrazne zníženej hladine laktózy.

Doplnkový tovar

Pretože naša ponuka je naozaj široká, nezabudli sme ani na oblečenie a postroje pre psov, ale aj na obojky a vodítka pre psov. Perfektné na ochladenie a zábavu v letných dňoch sú skladacie bazény.

TIP! Urobte radosť svojmu zvieraciemu kamarátovi a kúpte mu niektorú z praktických hračiek.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.