Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť a zvieratá » Chovateľské potreby » Krmivá pre domáce zvieratá

Krmivá pre domáce zvieratá

Či už váš miláčik behá, skáče, pláva alebo lieta, potrebuje každý deň dávku chutného a nutrične vyváženého krmiva, aby bol zdravý a spokojný. Správna strava je predsa rovnako dôležitá nielen pre človeka, ale i pre zviera. Preto sme pre vašich miláčikov vytvorili pestrú ponuku krmív. Či už ste šťastným pánom mačky, psa, hlodavca alebo napríklad koňa, u nás nájdete práve to krmivo, ktoré mu bude chutiť.

Samozrejme, môžete svojmu psovi variť doma, ale pes nie je človek a tým pádom má odlišné nároky na výživu. Uvariť správnu domácu stravu pre zviera nie je úplne najjednoduchšie a v neposlednej rade je to časovo i finančne náročná činnosť. Predaj priemyselne vyrábaných krmív ponúka to najvhodnejšie riešenie. Zloženie krmív je totižto pod prísnym dohľadom veterinárnych odborníkov, takže jeho kvalita, obsah vitamínov a minerálov je presne taký, aký váš malý zvierací priateľ práve potrebuje.

U nás nájdete krmivo ako pre dospelé zvieratá, tak i pre šteňatá, mačatá i pre zvieracích seniorov. Vyhovieme i zvieratkám so špecifickými zdravotnými problémami, akými sú rôzne alergie či obezita. Pochutnať si môžu všetky.

  • Granule a kŕmenie pre zvieratá - v tejto sekcii nájdete suché krmivá pre mačky, psy, hlodavce alebo aj trebárs papagáje.
  • Kapsičky a konzervy - tu máte možnosť vybrať niektorú z množstva príchutí obľúbených mäsových konzerv a kapsičiek pre psov a mačky.
  • Pochúťky pre zvieratá - odmeňte svojho kamaráta za to, ako pekne vás poslúchol alebo mu zožeňte niečo dobrého pod zub len tak pre radosť. Piškóty, sušienky, vitamínové bonbóny, dentálne tyčinky a množstvo ďalšieho tovaru nájdete práve tu.

A pokiaľ ešte nemáte nádobu, v ktorej budete jedlo servírovať, vyberte si z našich misiek pre mačky, hlodavce a vtáky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam