Podrobné informácie

KONSKÁ masť BYLINNÉ LIEHOVÉ MAZANIE hrejivé je unikátny masážny prípravok vyrobený z 25 druhov bylín a extraktov podľa tradičnej preverenej receptúry.

Informácie o produkte

Výrobca: Herbamedicus, s.r.o.
Značka: KOŇSKÁ MAST
Kód výrobku: 204520
Kód EAN: 7640133070605
Držiteľ rozhodnutia: Herbamedicus, s.r.o.

KOŇSKÁ masť BYLINNÉ LIEHOVÉ MAZANIE hrejivá 400m

Zloženie

V liehovom základe sú extrakty z 25 bylín: kostihoj lekársky, pagaštan konský, arnika horská, rozmarín lekársky, tymián obyčajný, nechtík lekársky, rumanček pravý, mäta pieporná, šišak bajkalský, repík lekársky, echinacea purpurová, levanduľa, citrónový extrakt, grepový extrakt, ginkgo biloba, rdesno hadí koreň, vres čierny, čierne ríbezle, gáfor, borievka obyčajná, kosodrevina, jedľa biela, borovica lesná, chilli extrakt, škorica.

Popis

KONSKÁ masť BYLINNÉ LIEHOVÉ MAZANIE hrejivé je unikátny masážny prípravok vyrobený z 25 druhov bylín a extraktov podľa tradičnej preverenej receptúry. Bylinné liehové mazanie uvoľňuje od bolesti kĺbov, svalov a chrbtice a pomáha pri reumatizme, zápaloch šliach, opuchoch a pri ischiatických problémoch. Prípravok vyvoláva intenzívne prehriatie a prekrvenie, čím zvyšuje účinnosť a urýchľuje rekonvalescenciu. Lieh obsiahnutý v prípravku sa po aplikácii odparuje a vďaka tomu sa aktívne látky rýchlejšie dostanú do pokožky a urýchli sa tak nástup účinku.

Upozornenie:

Intenzívne sčervenanie pokožky po aplikácii je žiaduce a prirodzené. Pri aplikácii v oblasti kŕčových žíl, žily nemasírujte, len zľahka potierajte! Zriedkavo sa môže objaviť alergická reakcia, v takom prípade aplikáciu prerušte! Pred upotrebením dobre pretrepte. Prípadný zákal je prirodzeného pôvodu a nie je na závadu.

Spôsob použitia:

Po nanesení na postihnuté miesto vmasírujte také množstvo liehového mazania, ktoré pokožka absorbuje. Aplikujte na čistú pokožku. Pravidelné potieranie zvyšuje účinnosť. Pri kŕčových žilách len zľahka potrite a nemasírujte.

Recenzie (1)

Recenzie produktu KONSKÁ MASŤ LIEH. MAZANIE HREJIVÁ 400ML

Pridať recenziu produktu

(2) (4)

80 %

Uvidíme časom, používame ešte len 2 deň

  • v tejto forme sme ešte nemali, uvidíme ....

Diskusia

Diskusia k produktu KONSKÁ MASŤ LIEH. MAZANIE HREJIVÁ 400ML

Pridať nový príspevok do diskusie