Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Název

Dostupnost

Cena

V košíku máte za €.

Vybíráme pro vás

Produkt
Produkt
Produkt

walmark akce

Volajte 0221 201 380

KNEIPP Darčekový set olejov do kúpeľa 6x20 ml

Doprajte si relaxáciu. Olejové kúpele Kneipp prevoňajú pokožku, zjemnia ju, navodia príjemnú atmosféru a uvoľnia telesné napätie.

KNEIPP Darčekový set olejov do kúpeľa 6x20 ml
Dostupnosť: dodávame do 2 dní
Odošleme zo skladu: 21.02.2017
Naša cena: 9,02 €
ks
iba 1 Euro za doručenie objednávky!
Hodnotenie starstarstarstarstar

Tento produkt má 4 hodnotenia

Doprava zdarma od 30 €

Veľký nákup sa vyplatíPozrite si cenník dopravy

Popis tovaru KNEIPP Darčekový set olejov do kúpeľa 6x20 ml

Výrobca/Dodávateľ: KNEIPP
Značka: KNEIPP
Produktová séria: Zimné radovánky
Kód výrobku: 205575
Kód EAN: 4008233108322

Po horúcom kúpeli sa budete cítiť ako znovuzrodení. Zabudnite na čas a zbavte sa všetkých útrap všedného dňa. Ukážeme Vám, na čom pritom záleží.

Voda je pri modernom wellness pobyte pre celkovo dobrý zdravotný stav považovaná za nutnä súčasť. Pomocou prírodných síl rastlín a bylín posilňuje telo a myseľ. Uvoľňuje nervy a svalstvo a pôsobí ako balzam pre dušu. Éterické oleje vysoko cenných bylín, ktoré sú obsiahnuté v mnohých kúpeľových prísadách, pri kúpeli pôsobia na celé telo.

V súčasnej dobe sa životné tempo zrýchľuje a to so sebou prináša celý rad problémov. Na každého z nás sú kladené stále vyššie nároky. Aby sme ich vôbec zvládli, sme takmer neustále v zhone a stres sa tak stal neoddeliteľnou súčasťou života moderného človeka. Spočiatku sa s ním náš organizmus dokáže vysporiadať, ale po určitej dobe sa stres stáva príčinou mnohých zdravotných ťažkostí.

Odporúčaný spôsob, ako vyjsť z tejto slepej uličky a zbaviť sa nadmernej záťaže, ktorá náš organizmus poškodzuje, je návrat k prírode. Jednou z účinných ciest, ktoré nám umožní, aby sme žili v harmónii s prírodou, je filozofia Sebastiana Kneippa. Jej princípy boli preverené viac ako storočnou praxou.

Produkty firmy Kneipp nám na ceste k tomu, aby sme sa s prírodou znovu dostali do súladu, budú nezastupiteľnými sprievodcami.

Urobte radosť svojej rodine a priateľom. Doprajte, aby aj oni mohli pocítiť zázračnú moc bylinných prípravkov Kneipp. V špeciálnej kazetke nájdete 6 druhov olejov do kúpeľa. Olejčeky sú darčekovo balené a výborne sa hodia ako darček.

Zloženie kazety

Olejový kúpeľ s levanduľou
- upokojujúci.

Olejový kúpeľ na dobrú noc
- pre upokojenie a dobré zaspávanie

Olejový kúpeľ s eukalyptom
- úľava pri respiračných ochoreniach

Olejový kúpeľ Staré dobré časy
- uvoľňuje napätie a navracia harmóniu tela i mysle

Olejový kúpeľ Afrodiziakálna zmes
- uvolňuje zmysly

Olejový kúpeľ s jazmínom
- zvlhčuje pokožku a harmonizuje myseľ a telo

Použitie:
Pri každodennej hygiene pre celkové uvoľnenie organizmu najlepšie navečer. Vzácne éterické oleje navodia príjemnú atmosféru, prevoňajú pokožku a zároveň sa dostávajú do organizmu dychom.

Návod na použitie:
Pri napúšťaní vane vodou teplou 36-38 stupňov pridajte fľaštičku s olejovým kúpeľom (1 fľaštička 20 ml vystačí na 2 kúpele) a premiešajte. Kúpeľ 15-20 minút. Potom 30 minút odpočinok.

Zloženie:
Jednotlivé olejové kúpele obsahujú kombináciu cenných rastlinných extraktov a esenciálnych olejov.

Balenie:
6 x 20 ml.

Radi by ste si olejovú kúpeľ vyskúšali ale neviete ako na to? Alebo premýšľate ako ju ešte vylepšiť? Máme tu rady a triky pre Váš kúpeľ.

Tipy a triky pre kupeľ

Aby sa Váš kúpeľ stal skutočne blahobytom a pôžitkom pre všetky zmysly a aby mohla pôsobiť sila teplej vody, mali by ste dodržiavať niektoré základné pravidlá kúpanie.

Teplota vody:

V zásade platí: Čím je voda v kúpeli teplejšia, tým viac tuku a vlhkosti pokožka stratí. Príliš horúca voda okrem toho zbytočne zaťažuje srdce a krvný obeh. A to je presne opak toho, ako by mal teplý kúpeľ blahodarne pôsobiť. Teplota vody by mala mať približne 36 až 38 stupňov Celzia.

Doba trvania kúpeľa:

Kúpeľ by mala trvať minimálne päť, maximálne dvadsať minút. Telo potrebuje pár minút, aby prijalo teplo vody a účinné látky z prísad do kúpeľa. Voda a prísady uvoľňujú svaly a cievy a unavujú. Okrem toho povzbudzujú produkciu potu a látkovú výmenu, čím sa z tela vo väčšej miere vylučujú škodlivé látky. Príliš dlhá ako aj príliš horúca kúpeľ oproti tomu pokožku a krvný obeh zaťažuje.

Okamžik vhodný na kúpeľ:

Najlepší čas pre uvoľňujúci kúpeľ je okolo 21 hodiny, pretože Vás unaví a pripraví na relaxačnú noc. Postará sa tak o hlboký spánok.

Tipy pre dobrý pocit

Dôležitý je tiež vzhľad kúpeľne: Vytvorte príjemnú, pôsobivú atmosféru, v ktorej môžete rozmaznávať všetky zmysly. Zariaďte ju preto v teplých, priateľských farbách, ktoré sa Vám páčia. Nemali by chýbať útulné kúpeľňové predložky a hebké uteráky v jednom tóne. Skrášlite svoju oázu pokoja pomocou kvetín. Najvhodnejšie sú kvety v kvetináčoch, ktoré majú rady vlhko, alebo tiež kytice čerstvo narezaných kvetov.

Patria k tomu aj pekné doplnky. Napríklad mušle, ktoré ste nazbierali na svojej poslednej dovolenky pri mori. Pre uvoľňujúce špliechanie v pozadí môžete použiť izbovú fontánku.

Svetlo:

Zabudnite na prenikavé neónové svetlo. Namiesto toho sa postarajte o príjemne svetlé, teplé svetlo. Zaobstarajte si napríkladsoľnú lampu, ktorá vyžaruje upokojujúce svetlo. Alebo sa nechajte očariť zmyselnou atmosférou vytvorenú pomocou niekoľkých sviečok. Môžete použiť tiež vonné sviečky alebo indické tyčinky s Vašou obľúbenou vôňou. Myslite na to, že by mali svojou arómou ladiť s Vašou prísadou do kúpeľa. Počas kúpeľa môžete rozmaznávať svoj sluch Vašou obľúbenou hudbou. Pre relaxačný kúpeľ použite pokojnú hudbu v pozadí. Pri regeneračnom kúpeli môžete naopak nechať znieť rytmické zvuky. Aké by to bolo, pripraviť si k tomu pohár osviežujúceho džúsu alebo vonného čaju, po ktorom môžete siahnuť, ak ho máte radi?

Uvoľnenie:

Tak, a teraz sa vo vani správne uvoľnite. Použite vankúšik do vane, na ktorý umiestnite hlavu, aby ste mohli uvoľniť Vašu šiju a ramená. Čo platí pre plávanie, platí aj pre kúpeľ: Nevstupujte do vody s plným žalúdkom. Iba tak sa môžete úplne uvoľniť a nechať Vaše myšlienky plynúť.

Kozmetika:

Kúpeľ môže slúžiť aj na kozmetické účely. Urobte si tvárovú masku alebo vlasovú kôru a nechajte ju pôsobiť, kým budete vo vani.

Teplota v izbe:

Aby príjemný efekt teplého kúpeľa zostal tiež po rozkoši vo vani, malo by byť v spálni príjemných 25 - 30 stupňov Celzia. Tiež priestor, v ktorom sa potom zdržujete, by mal byť príjemne temperovaný. Už vopred si usporiadajte hebké uteráky a župan, ktoré sa môžu počas kúpeľa príjemne nahriať na kúrení, a po kúpeli sa do nich zahaľte.

Odpočinok:

Po kúpeli by ste mali ešte minimálne pol hodiny odpočívať, aby ste mohli nechať doznieť príjemné účinky teplej vody. Urobte si pohodlie na sedačke s Vašou obľúbenou dekou a predĺžte si úžitok z Vašej teplé kúpele tým, že si vypočujete tichú hudbu alebo si prečítate pár riadkov v knihe, ktorá už dlho leží v polici. Robte jednoducho to, z čoho máte radosť a čo Vás uvoľňuje.

INFORMÁCIE O VÝROBCOVI

Kneipp - Osvedčená sila prírody od roku 1891. Jednou z účinných ciest, ktoré nám umožnia, aby sme žili v harmónii s prírodou, je filozofia Sebastiana Kneippa. Jej princípy boli preverené viac ako storočnou praxou. Produkty firmy Kneipp nám na ceste k tomu, aby sme sa s prírodou znovu dostali do súladu, budú nezastupiteľnými sprievodcami. Firma Kneipp vyrába oleje a soli do kúpeľa, masážne oleje, doplnky stravy a liečivá, kozmetiku zaoberajúcu sa  starostlivosťou o nohy, starostlivosť o telo, vrátane sprchových balzamov a pien do kúpeľa a detskej kozmetiky.

Diskusia k tovaru KNEIPP Darčekový set olejov do kúpeľa 6x20 ml

Nadpis:
Príspevok:
Vkladať diskusné príspevky môžu iba prihlásení zákazníci.
Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.

Hodnotenie výrobku KNEIPP Darčekový set olejov do kúpeľa 6x20 ml

(80 %)
starstarstarstarstar

Hodnotenie môžete pridať k produktom, ktoré ste si u nás už zakúpili. Vaše hodnotenie uvidia v detaile produktu všetci naši zákazníci. Vďaka tomuto hodnoteniu máte možnosť zistiť, ako je produkt obľúbený u ostatných zákazníkov. Zobrazujú sa iba hodnotenia, v ktorých zákazníci pridali aj slovný popis.

1 - veľká nespokojnosť2 - nespokojnosť3 - priemer4 - spokojnosť5 - veľká spokojnosť
Ako ste spokojní s týmto produktom?
Slovný komentár
Vkladať hodnotenia môžu len prihlásení zákazníci, ktorí už tento produkt zakúpili.Ak ste registrovaný, prihláste sa. Zaregistrovať sa môžete tu.
klebety118(11.01.2017)starstar

Darčekový set olejov bohužiaľ prišiel iný ako som objednávala.Nesedelo mi zloženie olejov. V ponuke máte eukalyptový,levandulový, afrodiziakálny,iné ste dodali

natashka123(02.01.2016)starstarstarstarstar

lali1979(14.01.2015)starstarstarstarstar

gratianus(07.02.2011)starstarstarstar

Vynikajúca kvalita, samozrejme bez peny, co však vyvažuje zloženie i príjemná prírodná vôňa. Pekný darček, aj keď až také darčekové balenie to nie je...

Recenzie zákazníkov z Heureka.sk

Žiadne recenzie nie sú teraz k dispozícii.
Najpredávanejší v tejto rubrike:

KNEIPP Darčekový set olejov do kúpeľa 6x20 ml

KNEIPP Darčekový set olejov do kúpeľa 6x20 ml
Kód:205575

Naša cena:  9,02 €

KNEIPP
Doprajte si relaxáciu. Olejové kúpele Kneipp prevoňajú pokožku, zjemnia ju, navodia príjemnú atmosféru a uvoľnia telesné napätie.
Dostupnosť: dodávame do 2 dní
akce

KNEIPP Kazeta olejov do kúpeľa 3x20 ml

KNEIPP Kazeta olejov do kúpeľa 3x20 ml
Kód:352830

Naša cena:  3,45 €
Bežná cena:  5,84 €
Ušetríte:  41 %

KNEIPP
Venujte svojim blízkým voňavý odpočinok - vďaka olejom Kneipp sa každý kúpeľ premení v dokonalý relaxačný rituál.
Dostupnosť: skladom

BIODERMA Atoderm sprchový olej 1l

BIODERMA Atoderm sprchový olej 1l
Kód:357589

Naša cena:  17,58 €
Bežná cena:  18,59 €
Ušetríte:  5 %

BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
Veľmi suchá a podráždená pokožka potrebuje tú správnu starostlivosť aj v sprche! K nej je určený tento krémový a nemastný olej bez parabénov, farbív a mydla.
Dostupnosť: skladom
Produkt bol pridaný do Váąho nákupného koąíka.
ukáza? koąík