Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Domáce elektrospotrebiče Vysávače Klasické vysávače

Klasické vysávače

Chystáte sa na upratovanie domácnosti? V tom prípade sa bez vysávača len ťažko obídete.

Zvolenému filtru nezodpovedá žiadny tovar

Zrušiť filter

Klasické vysávače - detailný popis

Aký vysávač si vybrať?

Na výber máte z nepreberného množstva rôznych vysávačov. Tu vám ponúkame klasické podlahové vysávače, ktoré si môžete kúpiť v rôznych prevedeniach.

  • Sáčkové vysávače sa tešia stále veľkej obľube. Najčastejšie sa jedná o elektrické vysávače, teda vysávače do siete. V dnešnej dobe je práca s nimi ešte jednoduchšia než predtým. Sú totiž o dosť ľahšie, tichšie a výkonnejšie.
  • Bezsáčkové vysávače sú vhodné pre tých z vás, ktorí sa nechcú zaoberať výmenou sáčkov. Nádoba na prach býva rôzne veľká a po jej naplnení stačí povysávané nečistoty jednoducho vysypať.
  • Ak máte doma krb, zaiste oceníte vysávač na popol, vďaka ktorému sa rýchle zbavíte chladného popola okolo krbu či pece.
  • U vysávačov môžete tiež voliť medzi suchým a mokrým saním. Vďaka mokrému saniu môžete ľahko vyčistiť koberec alebo sedačku.
  • Trendom poslednej doby je robotický vysávač, ktorý urobí takmer všetku prácu za vás. Je vhodný najmä na vysávanie podláh v miestnostiach, kde nie je príliš veľa prekážok. 

Na zbavenie sa prachu, drobkov na podlahe a roztočov sú vysávače ideálne.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika