Podrobné informácie

Kenzo L'Eau Par Kenzo - toaletná voda s rozprašovačom 50 ml Toaletná voda. Vôňa je oslavou čistej sviežosti. Iskrivá, moderná, čistá, blankytne modrá, dokonale striedma, ďaleko od bláznivého hluku. Elegantná osobitá vôňa, oslobodená od všetkých výstrelkov. Výrobca: KENZO Produktový rad: Kenzo L'Eau Par Kenzo

Informácie o produkte

Výrobca: KENZO
Značka: KENZO
Produktová rada: Kenzo L´Eau Par Kenzo
Kód výrobku: 82093
Kód EAN: 3352810087830
Držiteľ rozhodnutia: KENZO

Popis výrobku Kenzo L'Eau Par Kenzo - toaletná voda s rozprašovačom 50 ml

Jednoduchosť. Opravdivosť. Tieto dve vlastnosti Kenzo miluje. Vôňa je oslavou čistej sviežosti. Iskrivá, moderná, čistá, blankytne modrá, dokonale striedma, ďaleko od bláznivého hluku. Elegantná osobitá vôňa, oslobodená od všetkých výstrelkov. Rafinovaná, úprimná harmónia. Jej ľahká vôňa stelesňuje základné životné hodnoty. Je svieža, povzbudzujúci, priesvitná.

Hlava:

zelený orgován, mandarínka, trstina, mäta

Srdce:

fialka, korenie, jazmín, biela broskyňa, amarylka, ruža

Základ:

vanilka, cédrové drevo

Toaletná voda

Kenzo

Japonský návrhár Kenzo miloval módu už od detstva. Rodičia boli proti, aby Kenzo módu študoval, v roku 1958 si však nadaný mladík presadil svoju a zapísal sa na návrhársku školu v Tokiu, ktorá sa vtedy práve otvorila mužom. Po absolutóriu sa Kenzo presťahoval do Paríža a začal šiť modely zo zvyškov látok, ktoré kúpil na blšom trhu. Jeho parfémy sú rovnaké ako jeho móda: niekedy odvážne a pestré ako Kenzove milovaná džungľa, inokedy japonsky minimalistické a čisté, vždy však originálne.

Recenzie

Recenzie produktu Kenzo L´eau par Kenzo 50ml

Diskusia

Diskusia k produktu Kenzo L´eau par Kenzo 50ml

Pridať nový príspevok do diskusie