Moje srdcovky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detská výživa » Mlieka » Pokračovacie mlieka

KENDAMIL 2 Pokračovacie dojčenské mlieko od 6 - 12 mesiacov 400 g

Kód výrobku: 446766

Pokračovacie dojčenské mlieko pre deti od 6-12 mesiacov je vyrobené z plnotučného kravského mlieka od voľne sa pasúcich kráv v oblasti Lake District.

Viac informácií

Produkt je dlhodobo nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt skladom

Podrobné informácie

Podrobné informácie KENDAMIL 2 Pokračovacie dojčenské mlieko od 6 - 12 mesiacov 400 g

Vysoko kvalitné a výživné pokračovacie mlieko je vhodnou voľbou pri prechode z materského mlieka alebo pri kombinácii s dojčením. Vďaka skvelému vyváženiu podporuje vývoj vášho dieťaťa vo veku 6 až 12 mesiacov.

Prečo zvoliť práve "pokračovacie" mlieko Kendamil 2?

  • Vďaka jedinečnej prémiovej receptúre je v mlieku Kendamil zachované to najlepšie z prírody so všetkými benefitmi, ktoré plnotučné mlieko môže ponúknuť.
  • Výhodou plnotučného mlieka v porovnaní s odstredeným je jeho plnšia a jemnejšia chuť aj textúra, lepšie sa rozpúšťa a deťom viac chutí.
  • Obsahuje všetky potrebné živiny pre vaše dieťatko pri postupnom alebo po úplnom ukončení dojčenia.
  • Bez palmového oleja.
  • Bez rybích olejov, sóje a geneticky modifikovaných surovín.

* čerpané z odborných zdrojov

Čo "pokračovacie" mlieko Kendamil 2 obsahuje?

plnotučné mlieko, vitamíny A, C, D, B12 a biotín*.

∗ v súlade so zákonom

Zloženie výrobku

(zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny)

Plnotučné mlieko (213 g per 100 g), demineralizovaný proteín mliečnej srvátky v prášku (obohatený o alfa laktalbumín), rastlinné oleje (slnečnicový, repkový, kokosový), laktóza (z mlieka), sušené odstredené mlieko, Galakto oligosacharidy (z mlieka), LPC mastné kyseliny (Crypthecodinium Cohnii, olej z Mortierella Alpina), citrát vápenatý, kalcium laktát, chlorid horečnatý, askorbát sodný, chlorid draselný, hydroxid draselný, citran sodný, pyrofosfát železitý, taurín, nukleotidy (cytidín-5'-monofosfát, sodná soľ uridín-5'-monofosfátu, Adenozín-5'-monofosfát, sodná soľ isonin-5'-monofosfátu, sodná soľ guanozín-5'-monofosfátu), cholín bitartrát, L Carnitín, vitamín E, niacín, síran zinočnatý, citrát železito amónny, kys. pantoténová, vitamín A, tiamín, vitamín B6, síran meďnatý, jodid draselný, síran manganatý, kyselina listová, seleničitan sodný, riboflavín, vitamín K, biotín, vitamín D, vitamín B12.Alergény sú vyznačené tučne.

Ako správne mlieko pripraviť

Umyte si ruky, sterilizujte všetky pomôcky a fľaštičku podľa pokynov výrobcu. Prevarte čerstvú vodu a nechajte vychladnúť po dobu najdlhšie 30 minút. Nepoužívajte umelo zmäkčenú alebo opakovane preváranú vodu. Nalejte požadované množstvo vody (podľa návodu nižšie pre prípravu) do sterilizovanej fľaše. Pomocou odmerky, ktorá je súčasťou balenia, pridajte zarovnaný počet odmeriek do fľaše s vodou. Uzavrite fľašu a dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Ochlaďte na teplotu prirodzenú na pitie (bežná teplota je 37 stupňov). Vždy pred podávaním najskôr skontrolujte teplotu tekutiny na vašom zápästí.

Odporúčané dávkovanie (6-12 mes.)

1 odmerka na 30 ml vody (1 odmerka = 4,6 g)

Odporúčané dávkovanie

Táto tabuľka odporúčaného dávkovania slúži len ako pomôcka. Každé dieťa je iné a môže vyžadovať menšie alebo väčšie dávky, než je uvedené nižšie. V prípade potreby konzultácie sa obráťte na svojho nutričného špecialistu/pediatra. Od 6 mesiaca vaše dieťa bude potrebovať okolo 600 ml tohto mlieka na deň

Množstvo čerstvo prevarenej studenej vody na 1 dávku       Počet odmeriek na 1 dávku

150 ml                                                                                             5

180 ml                                                                                             6

210 ml                                                                                             7

Výživové údaje

Dôležité upozornenie

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat a poskytuje Vám obom veľa výhod. Je dôležité, aby po dobu, kedy budete dojčiť, bola Vaša strava zdravá, pestrá a vyvážená. Ak sa rozhodnete prestať dojčiť alebo začať dieťatko dokrmovať dojčenským mliekom, môže to znížiť vašu schopnosť dojčiť a neskôr zmeniť toto rozhodnutie môže byť nevratné. Pred začiatkom použitia dojčenskej mliečnej výživy Vám odporúčame v tejto súvislosti premýšľať aj o sociálnom a finančnom dosahu Vášho rozhodnutia.

Potravina by mala tvoriť iba časť zmiešanej stravy a nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života dojčaťa. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku šiestich mesiacov by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa.

Pre zdravie dieťaťa je dôležité vždy dodržiavať návod na prípravu, dávkovanie a skladovanie výrobku odporúčané výrobcom.

Potravina pre zvláštnu výživu.

Potravina je vhodná len pre výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov.

Informácie o produkte

Výrobca: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.
Značka: KENDAMIL
Produktová rada: KENDAMIL Follow-On Milk
Kód výrobku: 446766
Kód EAN: 5056000501943
Držiteľ rozhodnutia: KENDALL HEALTHCARE PRODUCTS CO.

Upozorňujeme: Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy vášho dieťaťa, pretože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie. Obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju a zároveň poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a prináša výhody pre vás i vaše dieťa. Pokračovacie dojčenské mlieko nie je určené ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. Rozhodnutie začať s podávaním príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla, do veku šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pri kŕmení dieťa vždy držte v náručí. Nenechávajte dieťa bez dozoru, inak môže dôjsť k zakuckaniu.

Recenzie

Recenzie KENDAMIL 2 Pokračovacie dojčenské mlieko od 6 - 12 mesiacov 400 g

Diskusia

Diskusia KENDAMIL 2 Pokračovacie dojčenské mlieko od 6 - 12 mesiacov 400 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam