Obľúbené položky

Úvodná strana » Výhodný nákup » Tematické balíčky » K moři

K moři

Vážení zákazníci, ve spolupráci s farmaceuty jsme pro Vás připravili balíčky složené z produktů, které je vhodné mít na dovolené. Mnoho z Vás jistě tráví dovolenou u moře. Nezbytnou výbavou jsou zde opalovací krémy, léky proti průjmu a samozřejmě základní potřeby pro drobná poranění.
Pokračovať
 • DAYLONG Kids SPF 30 Locio 100 ml VÝPREDAJ exp. 31. 01. 2018

  DAYLONG Kids SPF 30 Locio 100 ml VÝPREDAJ exp. 31. 01. 2018

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Daylong™ kids SPF 30 je lipozomálne lócio (opaľovacie mlieko) určené špeciálne pre deti. Látky ako dexpanthenol a glycerín hydratujú jemnú detskú kožu. Pre nerušený zážitok z plávania je lócio vybavené extrémnou odolnosťou voči sladkej i slanej vode. Vďaka širokospektrálnej UVA a UVB ochrane poskytuje Daylong™ Kids SPF 30 lócio spoľahlivú slnečnú ochranu pre detskú kožu. Skvelé vlastnosti výrobku vysoká ochrana (SPF 30) extrémne odolné voči vode ošetruje kožu dexpanthenolom, glycerínom, Aloe vera a vitamínom E pre deti od cca. 1 roku bez parfumu, PEG emulgátorov a prídavných konzervačných látok vhodné pre atopickú kožu Odporúčané použitie Nanášajte na kožu v dostatočnom množstve asi 20 minút pred pobytom na slnku a nechajte prípravok dobre vstrebať. Zabráňte kontaktu s očami. Pri nadmernom potení, plávaní a sušení nanášanie prípravku zopakujte. Zníženie požadovaného množstva značne zníži úroveň ochrany. Dôležité upozornenia Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Ani prípravky s vysokým SPF neposkytujú absolútnu ochranu pred UV žiarením. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Prípravky slnečnej ochrany môžu spôsobiť zafarbenie textílií a iných materiálov.

  9,20 € -40% 15,28 €

 • DAYLONG Extreme SPF 50+ Locio 100 ml

  DAYLONG Extreme SPF 50+ Locio 100 ml

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Daylong™ extreme SPF 50+ lócio je lipozomálne lócio slnečnej ochrany (opaľovacie mlieko) pre fototyp I a II. Je určené pre kožu extrémne citlivú na slnečné žiarenie a pri extrémnej expozícii UV žiareniu (napr. vysokohorské prostredie a trópy). Daylong™ extreme SPF 50+ lócio je extrémne odolné voči vode a spoľahlivo chráni kožu pred slnkom vďaka širokospektrálnej UVA a UVB ochrane. Skvelé vlastnosti veľmi vysoká ochrana (SPF 50+) extrémne odolné voči sladkej i slanej vode ošetruje kožu pomocou Aloe vera a vitamínu E bez parfumu, PEG emulgátorov a prídavných konzervačných látok Odporúčané použitie Nanášajte na kožu v dostatočnom množstve asi 20 minút pred pobytom na slnku a nechajte prípravok dobre vstrebať. Zabráňte kontaktu s očami. Pri nadmernom potení, plávaní a sušení nanášanie prípravku zopakujte. Zníženie požadovaného množstva značne zníži úroveň ochrany. Dôležité upozornenie Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. Ani prípravky s vysokým SPF neposkytujú absolútnu ochranu pred UV žiarením. Dojčatá a malé deti nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Prípravky slnečnej ochrany môžu spôsobiť zafarbenie textílií a iných materiálov.

  16,62 € -0% 16,70 €

 • PERCOM Náplasť ASP vodeodolná KRB 40 kusov

  skladom do 24 hodín

  Rodinné balenie obsahuje 40 ks náplastí 19 x 72 mm jednotlivo balených, určených na bežné ošetrenie povrchových poranení, so zvýšenou lepivosťou. Náplasť je možné použiť aj vo vlhkom prostredí. Náplasť je opatrená vodeodolným lepidlom so zníženou dráždivosťou Páska je fóliová, nepriehľadná, vodeodolná. Použitie: Poranenie umyte v pitnej vode a podľa potreby vydezinfikujte. Osušte kožu po obvode poranenia a prelepte ho náplasťou. Nalept na kožu. Náplasť je určená na jednorazové použitie, po použití zahoďte do odpadkového koša. Náplasť meňte najmenej jeden krát denne. Balenie 40 ks.

  1,64 € -14% 1,91 €

 • VISINE Unavené oči 10 ml Registrovaný liečivy prípravok

  VISINE Unavené oči 10 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Unavené oči je výraz používaný na opis pocitov očných ťažkostí objavujúcich sa často po intenzívnom sústredenia. Činnosti ako dlhotrvajúce práce na počítači, čítanie a riadenie vozidiel môžu súvisieť so znížením frekvencie žmurkania, ktoré môže často viesť k nepríjemným príznakom unavených očí. Tento stav súvisí s nedostatočným zvlhčovaním očného povrchu spôsobeným nevhodným zložením sĺz alebo ich nedostatočnou tvorbou. Prečo používať prípravok radu VISINE Visine unavené oči napomáhajú obnove slzného filmu. Gélové očné kvapky pôsobí okamžité osvieženie a oživenie očí. Zaisťujú zvlhčenie očí slúžiace k ochrane a úľave u unavených, namáhaných a podráždených očí. Tieto ťažkosti môžu znamenať nástup príznakov suchých očí v dôsledku záťaže životného prostredia ako sú práca na počítači, čítanie a riadenie vozidiel. Zloženie Visine unavené oči obsahuje prírodnú zložku (TS-polysacharid) výťažok zo semien stromu Tamarindus indica (tamarínd indický). Jedna fľaštička 15 ml obsahuje 10 ml prípravku: TS-polysacharid 0,5%, manitol, monohydrát dihydrogénfosforečnanu sodného, dodekahydrát fosforečnanu sodného, benzalkóniumchlorid ÁVOD na injekciu (WFI). Dávkovanie Zakloňte hlavu a opatrne kvapnite 1-2 kvapky do oboch očí. Prípravok používajte 3-4x denne. Prípravok spotrebujte do 30 dní po prvom otvorení. Nepoužívajte súčasne iný očný prípravok, pretože by mohlo dôjsť k ovplyvneniu účinku. Kontraindikácie: Neodporúča sa používať pri nosení kontaktných šošoviek. Tento prípravok nepoužívajte, ak ste precitlivení na ktorúkoľvek zložku. Vedľajšie príznaky: Ak sa do oka dostane viac kvapiek, môže dôjsť k zastretie zraku. Je to bežný jav, ktorý sa odstráni žmurkaním. Balenie obsahuje 10 ml.

  4,81 € -16% 5,76 €

 • AKUTOL NEO SPRAY 60ML Registrovaný liečivy prípravok

  skladom do 24 hodín

  Používa sa na ošetrenie drobných povrchových poranení. Aktívna zložka - zmes 80% alginátu vápenatého a 20% alginátu sodného - vytvára nad poranením práškovito mechanickú vrstvu. Alginátové vrstva z poraneného miesta absorbuje krv a vznikajúce exsudáty za vzniku chladivé gélovité hmoty, ktorá podporuje proces hojenia. Výťažky z harmančeka pravého a nechtíka lekárskeho dezinfikujú ranu a pôsobí protizápalovým účinkom.Rakytníkový olej, aloe vera a jojobový vosk podporujú prirodzenú hydratáciu poraneného miesta a napomáhajú procesu hojenia. plastický obväz na báze akrylátového kopolyméru slúži k rýchlemu ošetrenie odrenín a drobných rán; po nanesení zasychá do 3 minút; vytvára vode odolnú ochrannú vrstvu; obväz je vo vode nerozpustný; zabraňuje prístupu mikroorganizmov z vonkajšieho prostredia; nezabraňuje prirodzené perspirácii pokožky; rána zostáva uzavretá pred nepriaznivými vplyvmi, proces hojenia pod plastickou vrstvou však prebieha; na odstránenie obväzu dôjde samovoľne po 3 až 4 dňoch postupne prebiehajúcim zoslabením plastickej vrstvy jej odieraním pri bežne vykonávaných činnostiach; prípravok je vhodný na ošetrenie drobných odrenín a rezných poranení v domácnosti, pri zahradničení, pri práci v poľnohospodárstve alebo pri športe; nepoužíva sa na prekrytie rán s masívnym krvácaním; obzvlášť vhodné je využitie prostriedku AKUTOL pre ošetrenie poranenia vznikajúcich pri práci vo vlhkom či prašnom prostredí, v ktorom iné formy obväzov zlyhávajú; zastavuje drobné krvácania dezinfekčný a protizápalový účinok podporuje hydratáciu poraneného miesta napomáha procesu hojenia Spôsob použitia: Pred použitím intenzívne obal pretrepte. Nádobku držte vo zvislej polohe dnom dole. Zásyp a plikujte postrekom na dezinfikované miesto zo vzdialenosti 15-20 cm od povrchu tela. Zásyp aplikujte v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal. Nástrekom po dobu 2 sekúnd nanesiete približne 1 g zásypu, ktorým ošetríte asi 5 cm2 poranenia. V prípade potreby môžete postrek zásypom opakovať po predchádzajúcom ľahkom očistení postihnutého miesta. Upozornenie: Prípravok AKUTOL STOP spray sa neodporúča používať pri precitlivenosti na obsiahnuté zložky.

  4,06 € -3% 4,20 €

 • AVENE EAU THERMALE 150 ML

  skladom do 24 hodín

  Termálna voda Avéne je ideálna pre citlivú, precitlivenú až alergickú pokožku. Je predovšetkým upokojujúca, protidráždivá, proti voľným radikálom, výborná pre všetkých pacientov s kožnými problémami. Je hypoalergénna, nekomedogénna. Výborná pre použitie na podráždenú detskú pokožku, na upokojenie po expirácii slnkom, po holení, pri akne... Použitie: nastriekajte jemnú hmlu, nechajte 2-3 minúty pôsobiť a poprípade dosušte vatovým tampónom

  7,91 € -5% 8,30 €

 • Záhlavník cestovní nafukovací semiš 1 ks

  skladom do 24 hodín

  Užití Polštář cestovní nafukovací je vhodný pro opěru hlavy při cestování v autobusu, autě nebo letadle. Je lehký, po sfouknutí nezabere prakticky žádné místo. Má praktické cestovní pouzdro. Tvar hranatý.

  2,72 €

 • AVÉNE Krém na citlivé miesta SPF 50+ 15 ml

  skladom do 24 hodín

  Veľmi vysoká slnečná ochrana pre intolerantnú pleť. Citlivé miesta (uši, nos, líca ...) a jazvy. Bez chemických filtrov Bez parfumácie Vysoko vodeodolné Široká ochrana proti UVB-UVA žiarenie Fotostabilná Je tento prípravok vhodný aj pre mňa? Koža s intoleranciou k chemickým filtrom a parfumáciu. Podráždená koža. Kože po po chirurgických zákrokoch. Vlastnosti a priaznivé účinky Exkluzívna kombinácia aktívnych látok vďaka Výskumu Pierre Fabre: Minerálne filtre, stabilný a dlhodobo účinné, sú veľmi dobre znášané a poskytujú optimálnu ochranu proti UVB a tiež UVA dlhým aj krátkym lúčom. Silný antioxidant Pre-tokoferyl pre bunkovú ochranu proti voľným radikálom. Termálna voda Avène s upokojujúcimi a protidráždivými účinky. Bohatá a krémová textúra.Tuba sa skoseným aplikátorom pre presné a jednoduché použitie. Správne použitie Pred každou expozíciou slnečnému žiareniu aplikujte bohatú vrstvu (2 mg / cm² kože) na citlvá miesta a / alebo jazvy *. Pre zachovanie ochrany aplikáciu často opakujte. Najmä pri potení, kúpaní alebo osušení uterákom.* Neaplikujte do otvorených rán. Zásady správneho slnenie Vyhýbajte sa slnku v čase medzi 12. a 16. hod. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnečnému žiareniu. Na ochranu pred slnkom používajte oblečenie (klobúk, slnečné okuliare, tričko ...)

  10,69 €

 • KLORANE Suchý šampón na mastné vlasy 150 ml

  skladom do 24 hodín

  KLORANE Orti dry shampoo 150 ml - suchý šampón mastné vlasy s výťažkom zo žihľavy pre mastné vlasy reguluje aktivitu mazových žliaz. Obsahuje prírodné polysacharidy a cyklodextríny, vďaka ktorým absorbuje nadbytok kožného mazu a umožňuje menej časté umývanie vlasov tekutým šampónom Účinky KLORANE Orti dry shampoo 150ml suchý šampón mastné vlasy je založený na výťažku z pŕhľavy, ktorá reguluje aktivitu mazových žliaz. Obsahuje prírodné polysacharidy (mikronizovaný prášok s veľmi silnou schopnosťou absorbovať maz) a cyklodextríny. Vďaka týmto látkam šampón absorbuje nadbytok kožného mazu a umožňuje menej časté umývanie vlasov tekutým šampónom (v prípade mastných a veľmi mastných vlasov). Vlasy za niekoľko minút znovu získajú objem a ľahkosť. Výrobok je hypoalergénny, má vyvážené zloženie pre zníženie možnosti vzniku alergií. Návod na použitie Pred použitím dobre pretrepte a nastriekajte malé množstvo suchého šampónu zo 30 cm vzdialenosti. Nechajte pôsobiť dve minúty a dôkladne vyčešte. Zabráňte vdýchnutiu a kontaktu s očami.

  10,54 € -9% 11,64 €

 • BODE Cutasept G 250 ml (976812)

  skladom do 24 hodín

  Vlastnosti přípravku Cutaseptâ G je alkoholový přípravek na dezinfekci kůže s odmašťovacím, čistícím a reziduálním účinkem. má optimální mikrobicidní účinek, a to i proti kmenům resistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilním virům, HBV, HIV rotavirům a herpes simplex typu 1   působí rychle a vykazuje dobré reziduální účinky   po zaschnutí zajišťuje dobrou přilnavost chirurgických fólií   je výborně snášen pokožkou   používá se pro odmašťování kůže   obsahuje barvivo k označení operačního pole, neobsahuje jód   je ekonomický   rozprašovač bez plynové náplně   Složení 100 g roztoku obsahuje: účinné látky: 2-propanol 63,0 g, benzalkoniumchlorid 0,025 g pomocné látky: voda, barviva E 110, E 104, E 151. Mikrobiologická účinnost Baktericidní (vč. MRSA), fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na zaobalené viry (vč. HBV, HCV, HIV), účinný proti Herpes simplex viru typu 1 a rotaviru. Oblasti použití V chirurgických oborech pro před- a pooperační dezinfekci kůže a k dezinfekci oblastí, které vyžadují barevné označení. Pro dezinfekci kůže před injekcemi, zavedením kanyly, krevními odběry, punkcemi, katetrizacemi a malými lékařskými zákroky. Pro ošetření ekzematických infekcí bakteriálního a mykotického původu. Po zaschnutí zaručuje dobrou přilnavost incizních fólií. Návod k použití a dávkování Partie určené k dezinfekci potřít nebo postříkat přípravkem a nechat působit. Pro předoperační ošetření pokožky řádně natírat tampónem namočeným v Cutaseptâ G a nechat působit. Po celou dobu aplikace je nutné pokožku udržovat vlhkou. Chemické, fyzikální a toxikologické údaje   vzhled červenohnědá tekutina   vůně alkoholová   refrakce nD20 cca 1,37   hustota (200C) 0,82 g/cm3   pH-faktor cca 8,2   bod vzplanutí 21,5 C   Doba použitelnosti Originálně uzavřené 60 měsíců Po otevření 12 měsíců

  6,48 €

Pridať všetky produkty do košíka

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam