Podrobné informácie

Kvalitný spánok dodá vášmu dieťatku silu pre zdravý rast . Pokojný spánok vášho dieťatka zaistí kúpeľ pre dobrý spánok od JOHNSON'S baby.

Informácie o produkte

Výrobca: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Kód výrobku: 243667
Kód EAN: 3574660040753
Držiteľ rozhodnutia: Johnson & Johnson s.r.o.

Večerný kúpeľ je krásna bodka za náročným dňom nielen pre dospelého človeka, ale aj pre bábätko alebo batoliatko. Aj malé detičky prežívajú cez deň náročné chvíľky, preto je upokojujúci kúpeľ dôležitý aj pre nich. To zaručí táto JOHNSON'S baby kúpeľ pre dobré spanie.

Detský kúpeľ JOHNSON'S baby - pokojný spánok a žiadne slzy

  • Detský kúpeľ obsahuje patentovanú zmes upokojujúcich vôní NATURALCALM ™, ktorá vaše dieťatko naladí na pokojnú vlnu a uvoľní ho.
  • Unikátna receptúra NO MORE TEARS, čo v preklade znamená ,,už žiadna slza", zabezpečí, že kúpeľ neštípe a nedráždi oči.

Ako detský kúpeľ na dobré spanie používať

Nalejte pár kvapiek do pripravenej teplej kúpele a premiešajte rukou. Kúpeľ speňte a bábätko umyte, potom opláchnite a zabaľte do osušky. Dajte pozor, nech bábätko kúpeľ alebo vodu s ňou nepije.

Kúpeľ môžete kombinovať s telovým mliekom pre dobré spanie, ktoré podporia upokojenie bábätka a naladia ho na pokojný spánok.

V tomto balení si kúpite 500 ml kúpeľa pre čisté a spokojné bábätko.

 

JOHNSON'S® Baby. Značka, ktorej mamičky dôverujú už viac ako 100 rokov.

Recenzia zákazníka

"Túto značku som si strašne obľúbila, takže ani tento výrobok nesmie u nás doma chýbať. Tento kúpeľ je ideálny, pretože neštípe drobca v očiach a ešte ho krásne upokojí."

 

Recenzie

Recenzie produktu JOHNSON´S BABY Kúpeľ pre dobré spanie 500 ml

Diskusia

Diskusia k produktu JOHNSON´S BABY Kúpeľ pre dobré spanie 500 ml

Pridať nový príspevok do diskusie