Podrobné informácie

Zmes tabliet na cmúľanie s 3 rôznymi prírodnými príchuťami – pomaranč, čerešňa a tropické ovocie, k správnej činnosti imunitného systému.

Informácie o produkte

Výrobca: Jamieson
Značka: JAMIESON
Kód výrobku: 333664
Kód EAN: 064642052018
Držiteľ rozhodnutia: Jamieson

Účinky vitamínu C

  • Vitamín C – zmes tabliet na cmúľanie s 3 rôznymi prírodnými príchuťami – pomaranč, čerešňa a tropické ovocie, s obsahom podpornej zmesi z prírodných zdrojov z rutínu, hesperidínu, bioflavonoidov, malpígie a šípok.
  • Vitamín C prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k správnej funkcii a priepustnosti krvných ciev a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Každá tableta obsahuje

Vitamín C (kyselina askorbová, askorban sodný) 500 mg (625 % Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch). Podporná zmes 7 mg (Zmes získaná z Rutínu (Dimorphandra mollis, tobolka), Hesperidínu (Citrus sinensis, plod), Citrusových bioflavonoidov (Citrus limon, kôra), aceroly (4:1) (Malphigia glabra, plod) ekvivalent k 5,76 mg rastliny a šípok (Rosa canina, plod). Ďalej obsahuje: dextróza; manitol (sladidlo), celulóza (nosič), rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (povlaková látka), kyselina citrónová, uhličitan vápenatý (stabilizátor), sukralóza (sladidlo), ovocná príchuť (pomaranč, čerešňa, banán, mango, kiwi), farbivá (pomaranč, karmín).

Odporučané dávkovaniea skladovanie

Dospelí 1 – 2 tablety denne alebo sa poraďte s lekárom Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí.

Balenie obsahuje 120 tabliet.

Recenzie

Recenzie produktu Jamieson Vitamín C 500 mg tablety na cmúľanie s príchuťou hrozna 120 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu Jamieson Vitamín C 500 mg tablety na cmúľanie s príchuťou hrozna 120 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie