Podrobné informácie

Výživový doplnok k udržanie zdravých kostí a zubov. Podporuje regeneráciu a činnosť svalov, prispieva k správnej činnosti imunitného systému.

Informácie o produkte

Výrobca: Jamieson
Značka: JAMIESON
Kód výrobku: 333638
Kód EAN: 064642027641
Držiteľ rozhodnutia: Jamieson

Účinky aktívnych zložiek

  • Vápnik je potrebný na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, prispieva k správnej zrážanlivosti krvi a k látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie.
  • Podporuje zdravú regeneráciu a činnosť svalov, tráviacich enzýmov a prispieva k správnemu prenosu nervových vzruchov.
  • Vápnik zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek.
  • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu, k zdravému rastu a udržaniu zdravých kostí a zubov a k správnej činnosti imunitného systému a svalov.

Každá tableta obsahuje

Vápnik (Uhličitan vápenatý) 600 mg (75%*), Vitamín D (Cholekalciferol) 10 μg /400 IU (200%*). *Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch. Ďalej obsahuje: maltodextrín (povlaková látka), minerálny olej, glycerol (zmäkčovadlo), oxid titaničitý (farbivo), trietyl citrát, polysorbát 80 (emulgátor), rozpustná celulóza; karnaubský vosk (povlaková látka).

Odporučané dávkovanie a skladovanie

1 – 2 tablety denne. Tablety užite spolu s jedlom a zapite s dostatočným množstvom tekutiny. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí.

Balenie obsahuje 75 tabliet.

Recenzie

Recenzie produktu Jamieson Super vápnik s vitamínom D3 600 mg/ 400 IU 60 tabliet

Diskusia

Diskusia k produktu Jamieson Super vápnik s vitamínom D3 600 mg/ 400 IU 60 tabliet

Pridať nový príspevok do diskusie