Podrobné informácie

Výživový doplnok s rastlinným výťažkom, ktorý slúží ako antioxidant z červeného vína - zaišťuje podporu pre srdcovo-cievny systém.

Informácie o produkte

Výrobca: Jamieson
Značka: JAMIESON
Kód výrobku: 333631
Kód EAN: 064642026118
Držiteľ rozhodnutia: Jamieson

Obsahuje ingrediencie prírodného pôvodu: resveratrol a jadierka z hrozna. Extrakt z hroznových jadierok antioxidant z červeného vína – podpora pre srdcovo-cievny systém. V 1 kapsule sú obsiahnuté prírodné látky, ktoré sa rovnajú objemu približne šesť pohárov červeného vína, avšak bez kalórií a alkoholu.

Každá kapsula obsahuje

Resveratrol (Vitis vinifera, hrozno) 50 mg, Extrakt z hroznových jadierok (10:1) 33 mg (z Vitis vinifera, jadierok) ekvivalent k 330 mg čerstvých hroznových jadierok, Fosfatidylcholín (Glycine max, sójové bôby) 67 mg. Ďalej obsahuje: celulóza; fosforečnan vápenatý (nosič), karmina (farbivo), rastlinný stearan horečnatý (povlaková látka), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), kremičitan vápenatý (povlaková látka), želatína (želírujúca látka).

Odporučané dávkovanie a skladovanie

Dospelí 1 kapsula 1 – 3× denne. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, osoby užívajúce lieky proti zrážanlivosti krvi. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí.

Balenie obsahuje 30 kapsúl.

Recenzie

Recenzie produktu Jamieson Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína 30 kapsúl

Diskusia

Diskusia k produktu Jamieson Resveratrol 50 mg extrakt z červeného vína 30 kapsúl

Pridať nový príspevok do diskusie