Podrobné informácie

Sprej na orálne použitie, rýchly účinok, prírodná mätová príchuť Melatonín 1 mg sprej. Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie

Informácie o produkte

Výrobca: INTERPHARM Slovakia, a.s.
Značka: JAMIESON
Kód výrobku: 366474
Kód EAN: 064642078612
Držiteľ rozhodnutia: INTERPHARM Slovakia, a.s.

Výživový doplnok

Sprej na orálne použitie, rýchly účinok, prírodná mätová príchuť Melatonín 1 mg sprej. Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii aspoň 1 mg melatonínu tesne pred spaním. Melatonín prispieva k zmierneniu únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag). Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii aspoň 0,5 mg melatonínu tesne pred časom spania v prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto.

Dávkovanie

dospelí: pred použitím dôkladne potraste. Sprej vstreknite priamo do úst 1× denne tesne pred spaním. Neriaďte vozidlá a neobsluhujte stroje 5 hodín po užití melatonínu. O užívaní dlhšom ako 1 mesiac sa poraďte s lekárom.

Zloženie

1 dávka spreja obsahuje:

 • Melatonín ....... 1 mg
  Ďalej obsahuje: purifikovaná voda (nosič),
 • glycerol (povlaková látka),
 • prírodná príchuť mätová,
 • koncentrovaný jablkový džús (zvýrazňovač chuti),
 • xantánová guma (želírujúca látka),
 • kyselina citrónová (regulátor kyslosti),
 • sorban draselný (aróma),
 • extrakt z listov stévie (sladidlo).

Upozornenie

Nevhodné pre tehotné, dojčiace ženy a malé deti. Neodporúča sa užívať súčasne s alkoholom, inými liekmi alebo výživovými doplnkami so sedatívnym účinkom.

 1. Poraďte sa o užívaní výživového doplnku s lekárom, ak užívate antikoagulanciá, antikonvulzíva, lieky na krvný tlak, imunosupresíva, sedatíva, hypnotiká alebo psychotropné lieky, alebo steroidy, ak trpíte ochorením srdcovocievneho systému, chronickým ochorením obličiek, imunitného systému alebo pečene, depresiou alebo súvisiacim ochorením, astmou, diabetes alebo hypoglykémiou, hormonálnymi alebo záchvatovými poruchami alebo migrénami.
 2. Poraďte sa s lekárom, ak ťažkosti pretrvávajú alebo sa zhoršujú alebo ak nespavosť pretrváva nepretržite dlhšie ako 1 mesiac (chronická nespavosť). Pri výskyte miernych tráviacich ťažkostí (nevoľnosť, zvracanie, kŕče) a/alebo zriedkavo alergických reakciách prerušte užívanie. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Oznámiť nežiaduce účinky

Recenzie

Recenzie produktu JAMIESON Melatonin Sleep Spray 1 mg 58 ml, 125 davok

Diskusia

Diskusia k produktu JAMIESON Melatonin Sleep Spray 1 mg 58 ml, 125 davok

Pridať nový príspevok do diskusie