Podrobné informácie

Zdravotná pomôcka na zavádzanie klystýru a na vykonanie výplachu čriev. Ľahká a skladná zdravotná pomôcka na vykonanie výplachov zo zdravotných alebo hygienických dôvodov.

Informácie o produkte

Výrobca: ERILENS S.R.O.
Značka: ERILENS
Kód výrobku: 51156
Kód EAN: 8595107400515
Držiteľ rozhodnutia: ERILENS S.R.O.

Zdravotná pomôcka na zavádzanie klystýru a na vykonanie výplachu čriev.

Irigátor je vybavený ventilom na prerušenie toku tekutiny. Irigátor alebo črevná sprcha je staro-nová metóda čistenia čriev a vychádza z tradície staroindickej medicíny. Odstraňuje z hrubého čreva nahromadenú a stagnujúcu stolicu a hnilobné časti.

Upozornenie: Jednotlivé diely irigátoru sa sterilizujú varom, bežnú údržbu môžete vykonávať teplou vodou a mydlom či ostatnými čistiacimi prostriedkami. Nepoužívajte organické rozpúšťadlá.

Spoločnosť ERILENS s.r.o. vznikla v roku 1992 a zabýva sa vývojom, výrobou a distribúciou lokomočných pomôcok, zdravotníckeho materiálu a transportných systémov pre imobilné osoby. Firma sa delí na dve divízie. Divízia REHA zaisťuje vývoj, výrobu a distribúciu barlí, vychádzkových palíc, fixačného materiálu a dalších zdravotníckych pomôcok a divízia ROOMER zaisťuje distribúciu transportných systémov pre imobilné osoby. Na vývoji nových produktov firma dlhodobo spolupracuje s ČVUT v Praze, Fakultou strojníckou a s laboratóriami biomechaniky človeka. Momentálne je firma jediným českým výrobcom lokomočných pomôcok. Pokrýva tretinu českého trhu v tejto oblasti a významná časť výroby smeruje rovnako na export.

Recenzie

Recenzie produktu Irigátor z PVC

Diskusia

Diskusia k produktu Irigátor z PVC

Pridať nový príspevok do diskusie