Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Dávkovače liekov

Irigátor z PVC - recenzie

Registrovaný liečivy prípravok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 51156

Zdravotná pomôcka na zavádzanie klystýru a na vykonanie výplachu čriev. Ľahká a skladná zdravotná pomôcka na vykonanie výplachov zo zdravotných alebo hygienických dôvodov.

Viac informácií

9,15

Dostupnosť: skladom

Tovar odošleme 17. 1. 2018, predpokladaný termín doručenia 18. 1. 2018.

Doprava od 1 € alebo zdarma
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Zdravotná pomôcka na zavádzanie klystýru a na vykonanie výplachu čriev. Ľahká a skladná zdravotná pomôcka na vykonanie výplachov zo zdravotných alebo hygienických dôvodov.

Informácie o produkte

Výrobca: ERILENS S.R.O.
Značka: ERILENS
Kód výrobku: 51156
Kód EAN: 8595107400515
Držiteľ rozhodnutia: ERILENS S.R.O.

Zdravotná pomôcka na zavádzanie klystýru a na vykonanie výplachu čriev.

Irigátor je vybavený ventilom na prerušenie toku tekutiny. Irigátor alebo črevná sprcha je staro-nová metóda čistenia čriev a vychádza z tradície staroindickej medicíny. Odstraňuje z hrubého čreva nahromadenú a stagnujúcu stolicu a hnilobné časti.

Upozornenie: Jednotlivé diely irigátoru sa sterilizujú varom, bežnú údržbu môžete vykonávať teplou vodou a mydlom či ostatnými čistiacimi prostriedkami. Nepoužívajte organické rozpúšťadlá.

Spoločnosť ERILENS s.r.o. vznikla v roku 1992 a zabýva sa vývojom, výrobou a distribúciou lokomočných pomôcok, zdravotníckeho materiálu a transportných systémov pre imobilné osoby. Firma sa delí na dve divízie. Divízia REHA zaisťuje vývoj, výrobu a distribúciu barlí, vychádzkových palíc, fixačného materiálu a dalších zdravotníckych pomôcok a divízia ROOMER zaisťuje distribúciu transportných systémov pre imobilné osoby. Na vývoji nových produktov firma dlhodobo spolupracuje s ČVUT v Praze, Fakultou strojníckou a s laboratóriami biomechaniky človeka. Momentálne je firma jediným českým výrobcom lokomočných pomôcok. Pokrýva tretinu českého trhu v tejto oblasti a významná časť výroby smeruje rovnako na export.

Recenzie

Recenzie produktu Irigátor z PVC

Diskusia

Diskusia k produktu Irigátor z PVC

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam