Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke potreby » Zdravotnícky materiál » Inkontinenčné pomôcky » Inkontinenčné vložky

Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 30ks 70x180cm so záložkami - recenzie

Kód výrobku: 195257

Savé pomôcky na zabezpečenie úniku moču pre inkontinentných mužov aj ženy. Podložky pod chorých, sacia schopnosť 2015 ml. Rozmer podložky so záložkami 70x180 cm.

Viac informácií

14,89
Bežná cena: 16,38 €, Ušetríte: 9 % (1,49 €)

Dostupnosť: skladom

Tovar odošleme 20. 7. 2018, predpokladaný termín doručenia 23. 7. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 30ks 70x180cm so záložkami

Savé pomôcky na zabezpečenie úniku moču pre inkontinentných mužov aj ženy. Podložky pod chorých, sacia schopnosť 2015 ml. Rozmer podložky so záložkami 70x180 cm.

Informácie o produkte

Výrobca: ABENA
Značka: ABRI SOFT
Kód výrobku: 195257
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: ABENA

Registrovaný liečivý prípravok, pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Použitie
Absorpčné podložky pre inkontinentných pacientov všetkých stupňov, predovšetkým ako ochrana čalúneného nábytku a postelí.

Príznaky
Únik moču.

Fakty
Pomôcky dostanete na poukaz v dostatočnom množstve v plnej úhrade Vašou zdravotnou poisťovňou a nájdete ich v každej lekárni alebo výdajni zdravotníckych potrieb. Spôsob predpisovania a úhrada VšZP: Predpisuje zmluvný lekár poisťovne v odbornosti PRL, URN.GYN NEU a GER na poukaz PZT pre inkontinentných pacientov v ambulantnej starostlivosti od 3 rokov veku, ktorý zároveň urči stupeň inkontinencie. Odborný lekár písomne ​​informuje praktického lekára poistenca o vyšetrení a predpísaní pomôcky. Hradené takisto obyvateľom domovov dôchodcov a ústavov sociálnej starostlivosti. Poistencom v zdravotníckej ústavnej starostlivosti a odborných liečebniach poisťovňa tieto pomôcky nehradí. Všeobecné informácie: obdobie pre predpisovanie poukazu je max. 3 mesiace. Nie je viazané revíznym lekárom. Nie je striktná povinnosť odborného vyšetrenia. Na poukaz môže byť predpísaný iba jeden kód s možnosťou kombinácie viacerých poukazov a daným typom výrobku, napr. vložiek a vkladacích plienok alebo vkladacích plienok a plienkových nohavičiek pn dodržaní finančného limitu pre daný stupeň. Finančný limit. resp. stupeň inkontinencie I., II. a III. musí byť vyznačený na poukaze.

Recenzie

Recenzie produktu Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 30ks 70x180cm so záložkami

Diskusia

Diskusia k produktu Inkontinenčná podložka Abri-soft Superdry 30ks 70x180cm so záložkami

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám